Ουζοκατάνιξη στο Βόλο 28η Οκτωβριου!

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Υπόλοιπη Ελλάδα

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
maraki

Δημοσίευση από maraki »

jordan έγραψε:Κι εγω Κι εγω
Μη χασεις ΕΣΥ!
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

Sailing έγραψε:Εγώ λέω να πάρετε τα ούζα και τους μεζέδες και βούρ για Λάρισα στον Morales! :wink: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
maraki

Δημοσίευση από maraki »

Γιαννη , δεν πειραζει φίλε ,θα τα πούμε στην επόμενη!!!!!
Άβαταρ μέλους
kpap

Δημοσίευση από kpap »

Τελικά λόγου αλλαγή προγράμματος δεν θα κατέβω για 3ήμερο οπότε είμαι έξω και εγώ :cry: .
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

Υπαρχει μια περιπτωση να μην ερθω ουτε εγω.......θα το ξερω το Σαββατο :roll: οποτε
Johny21 :?:
Άβαταρ μέλους
Antzela
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24862
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2007, 20:31
Μοντέλο: Ντεν εχω αυτοκινητο πια..
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Περαια Θεσσαλονiκη

Δημοσίευση από Antzela »

Aρχιζω να στεναχωριεμαι τωρα..... Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

Κοτοπουλάκι μην στεναχωριέσε αφου θα έρθουμε εμείς
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

Μπορεί να ζορισίκαμε λίγο, υπήρξε και περίπτωση να μήν έρθουμε αλλα ας είναι καλα ο xenos με τα κονέ του που μας βρήκε δωμάτιο, ετσί απο Παρασκευή απόγευμα θα είμαστε και εμεί΄ς εκεί δηλαδή ΕΓΩ με τα της συζυγου και περιτό να πω ότι δύσκολα θα βρήτε τσιπουρο όσοι έρθετε την Κυριακή
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

:arrow: Vaios 5 RS
:arrow: crocodile
:arrow: maraki
:arrow: Stelios 5RS
:arrow: johny21
:arrow: xenos
:arrow: Antzela
:arrow: jordan
:arrow: Giannis_5vrs
:arrow: kpap
:arrow: stekos
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

morales έγραψε:
xenos έγραψε:λοιπον το προγραμμα στο περιπου βγηκε για το τριημερο του Αγ.Δημητριου θα παω με το κοτοπουλακι στο Βολο .
Την Κυριακη σας περιμενω ολους Για την ουζοκατανιξει απο τα ξημερωματα ξερετε εσεις
Μα καλα επειτιδες το κανετε????
την κυριακη εχω παρελαση στην Λαρισα :cry:

κι αυτο θα το χασω :evil:
Ρε φίλε εσύ μας κάνεις πλάκα νομίζω, παρέλαση στην Λάρισα δεν είπες ότι έχεις εεεε τι είναι Λάρισα - Βόλος δυό βήματα για να μήν πώ μίσό μία γκαζία δηλαδή τελείώνεις με την παρέλαση και τσουπ είσαι Βόλο δεν θα έχεις τιμηντηκή αφου θα είσαι στην παρέλαση ; ή έχουν αλλαξει τα πράγματα απο τότε που ήμασταν εμεις φαντάροι (185 Τεθωρακισμένα-86 ΣΤ)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stekos την Τρί 23 Οκτ 2007, 20:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
xrhstos-turbo

Δημοσίευση από xrhstos-turbo »

οπα!!!!!!!!! τωρα το ειδα γουσταρω αντε να ερθεται κ εδω :lol: :lol: ελπιζω να ερθετε πρωι γιατι το παρκαρισμα ειναι δησκολη υποθεση τωρα που μασ γεμησανε κολονακια :evil: :evil: :evil: να φανταστω για τσιπουρο παραλια μερια?
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

xrhstos-turbo έγραψε:οπα!!!!!!!!! τωρα το ειδα γουσταρω αντε να ερθεται κ εδω :lol: :lol: ελπιζω να ερθετε πρωι γιατι το παρκαρισμα ειναι δησκολη υποθεση τωρα που μασ γεμησανε κολονακια :evil: :evil: :evil: να φανταστω για τσιπουρο παραλια μερια?
Για τσίπουρα σίγουρα αλλά τα καλά μαγαζία στην παραλία είναι;
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

Δηλαδή θα έχουμε τα κονέ και θα πάμε μόνο παραλία για τσίπουρα καπου αλλου όχι τόσο τουριστικά δεν έχει;
Άβαταρ μέλους
xrhstos-turbo

Δημοσίευση από xrhstos-turbo »

φησικα κ εχει αν εχεις ακουστα στη ν. ιωνια καπιο μποκο τεσ πα το θεμα ειναι τι θελουν ολοι εγω αν κ δεν ειμαι τσιπουρας γιατι προτιμω κρασακι να πειται που κ τι θελετε για αν μπορω να κανονισω
Άβαταρ μέλους
stekos

Δημοσίευση από stekos »

Δεν γνωρίζω ποια είναι τα καλά μαγαζιά στον Βόλο ήμουν μέχρι τον Σεπτέμβριο του 88 που απολύθηκα απο τον στρατό όπότε και σε αυτά που είχα πάει δεν θυμάμε τίποτα το ότι ήταν Ν.Ιωνία όμως το θυμάμε κάλα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Υπόλοιπης Ελλάδας”