Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
The Fallen
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1897
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2009, 19:42
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 Tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από The Fallen »

Την Παρασκευή 6 Νοε γύρω στις 18:30 με 18:45 κινούμενος στην Αττική οδό, αριστερή λωρίδα με κατεύθηνση προς Ελευσίνα. Με τσίμπησε με 172χλμ στην ανηφόρα πριν το τελευταίο τούνελ (Μαύρης Ώρας), πριν κατηφορίσεις για Ασπρόπυργο.Στην φωτό ήμουν φρεναριστός, πράγμα που σημαίνει οτι μόλις άναψε το φλας τσίμπησα το φρένο.Δέχτηκα συγχαρητήρια για τα αντανακλαστικά μου πάντως...... :lol: :lol: :lol: Τώρα να δούμε πως θα σώσουμε το δίπλωμα.....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος The Fallen την Τετ 11 Νοέμ 2009, 18:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Περπατώ στην γη με τα μάτια στραμμένα στον ουρανό,
γνωρίζοντας οτι...εκεί ήμουν και εκεί ανυπομονώ να επιστρέψω..
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Anestis

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από Anestis »

Ρε Θέμη ακριβώς τα ίδια με μένα!!!Ιδια κάμερα, ίδια ταχύτητα...Τα είπαμε για το δίπλωμα, μη το σκέφτεσαι καθόλου!
Η δικιά φωτό έγραφε πάνω ότι διέκοψα το λέιζερ της κάμερας για 0,6δέκατα του δευτερολέπτου...Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου 122-3411+&&5&^%$$Χ542δ$#$#% αν η ταχύτητά μας ξαπεράσει τα 220κοντέρ, η κάμερα ίσως να μη προλάβει να μας πιάσει :idea: :idea: Αλλά και πάλι σύμφωνα με υπολογισμούς μου, το πρόστιμο σε αυτή την περίπτωσει(αν τελικά μας πιάσει η κάμερα) θα είναι 750ευρώ και 6 μήνες το δίπλωμα.Υπάρχει κανένας εθελοντής :idea: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
FONTAS OCT 1.8T

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από FONTAS OCT 1.8T »

κοιτα να δεις εμενα δεν με επιασε καμερα αλλα προσπαθουσε 1 xsara για πολυ ωρα να με πιασει! :shock: πραγμα που δεν καταφερε φυσικα!αποτελεσμα ομως αλκοοτεστ (και πιστεψε με ειχα πιει μπολικα ουισκυ)κληση 1200ε και διπλωμα 6 μηνες!! :evil: οποτε καλα ειστε εσεις!Αααα ξεχασα και δικαστηριο και 3 χροννια με αναστολη! :D
Άβαταρ μέλους
GriTon

Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από GriTon »

βεβαια δεν νομιζω να περιφανευεσαι για το οτι ησουν μεθυσμενος...η εστο επικυνδινος οδηγος με μειωμενα αντανακλαστικα????

παιδια, προσεχετε οταν πινετε και οδηγατε...
Άβαταρ μέλους
FONTAS OCT 1.8T

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από FONTAS OCT 1.8T »

οχι ρε φιλε δεν το εχω κρυφο ουτε φανερο καμαρι απλα ειχα στο αμαξι 2 νεαρες και την ειδα αλλιως!αν το μαθαινε η δικια μου?(οχι οτι εκανα τιποτα πονηρο απλα ειπα αν ....κι ετσι πατησα γκαζι κι εφυγα....αφου καταλαβα ομως τι μ@λ@κι@ εκανα σταματησα πιο κατω κι εγιναν τα παραπανω!Ας προσεχα θα μου πειτε!Και ναι ας προσεχα!Αν δεν παθεις δεν θα μαθεις!Και πιστεψτε με εμαθα!Γουστα ποτα ξενυχτια?Με ταξι παλικαρια μου με ταξι! :)
Άβαταρ μέλους
GriTon

Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από GriTon »

επρεπε να σταματαγες για πιπ@....

:lol: :lol: :lol: :lol:

σε προλαβε η αστυνομια...

κριμα

το καλο ειναι να μπαινει μυαλο μετα τα λαθη μας...και πιστεψε με εχω κανει και εγω....

:D
Άβαταρ μέλους
As32
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2314
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:18
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νεα Σμυρνη.

Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από As32 »

The Fallen έγραψε:Την Παρασκευή 6 Νοε γύρω στις 18:30 με 18:45 κινούμενος στην Αττική οδό, αριστερή λωρίδα με κατεύθηνση προς Ελευσίνα. Με τσίμπησε με 172χλμ στην ανηφόρα πριν το τελευταίο τούνελ (Μαύρης Ώρας), πριν κατηφορίσεις για Ασπρόπυργο.Στην φωτό ήμουν φρεναριστός, πράγμα που σημαίνει οτι μόλις άναψε το φλας τσίμπησα το φρένο.Δέχτηκα συγχαρητήρια για τα αντανακλαστικά μου πάντως...... :lol: :lol: :lol: Τώρα να δούμε πως θα σώσουμε το δίπλωμα.....
ρε σου θέμη είναι γνωστη κάμερα εκεί ...νομίζω εάν δεν κάνω λάθος εκεί την είχε φάει και ο γιάννης...
Άβαταρ μέλους
The Fallen
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1897
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2009, 19:42
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 Tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από The Fallen »

As32 έγραψε:
The Fallen έγραψε:Την Παρασκευή 6 Νοε γύρω στις 18:30 με 18:45 κινούμενος στην Αττική οδό, αριστερή λωρίδα με κατεύθηνση προς Ελευσίνα. Με τσίμπησε με 172χλμ στην ανηφόρα πριν το τελευταίο τούνελ (Μαύρης Ώρας), πριν κατηφορίσεις για Ασπρόπυργο.Στην φωτό ήμουν φρεναριστός, πράγμα που σημαίνει οτι μόλις άναψε το φλας τσίμπησα το φρένο.Δέχτηκα συγχαρητήρια για τα αντανακλαστικά μου πάντως...... :lol: :lol: :lol: Τώρα να δούμε πως θα σώσουμε το δίπλωμα.....
ρε σου θέμη είναι γνωστη κάμερα εκεί ...νομίζω εάν δεν κάνω λάθος εκεί την είχε φάει και ο γιάννης...

Kαι ο Ανέστης επίσης......έλα που δεν την ήξερα.....τώρα την έμαθα.......By the way χρόνια πολλά για την γιορτή σου....είχε καεί το μοντεμ και ήμουνα εκτός δικτύου απο Κυριακή απόγευμα.....βλέπεις με πάει λίγο κ_λοφεράντζα τελευταία......
Περπατώ στην γη με τα μάτια στραμμένα στον ουρανό,
γνωρίζοντας οτι...εκεί ήμουν και εκεί ανυπομονώ να επιστρέψω..
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
As32
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2314
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:18
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νεα Σμυρνη.

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από As32 »

σε ευχαριστώ θέμη και εσύ ότι επιθυμείς...πάντως εάν βρείς κάποιον για να πάρεις το διπλωμα θα είναι κάπως καλλίτερα..το πρόστιμο έτσι κίαλλιώς δεν το γλιτώνεις.
Άβαταρ μέλους
Gazofonix

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από Gazofonix »

Group buy για δερματινα αλμπουμ φωτογραφιων μυριζομε............. :lol: :lol: :lol:

Ρε παιδια πατε που πατε αερα πατερα πως και δεν "φυλαγεστε" :shock:
Άβαταρ μέλους
As32
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2314
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:18
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νεα Σμυρνη.

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από As32 »

Gazofonix έγραψε:Group buy για δερματινα αλμπουμ φωτογραφιων μυριζομε............. :lol: :lol: :lol:

Ρε παιδια πατε που πατε αερα πατερα πως και δεν "φυλαγεστε" :shock:
όσο και να θες το γκάζι είναι γλυκό :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
Gazofonix

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από Gazofonix »

Δεν λεω να κοψεις γκαζι.Μην το ξαναπεις αυτο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απλα κανα αντιρανταρ,καμεια λακ,καμεια διαφανεια κατι βρε αδερφε.Εστω ξηλωμα τις πινακιδες εν αναγκη.
ABTAKIA εσυ μην ακους. :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από Sailing »

Εγώ από εκεί περνάω με 260.....δεν με πιάνουν! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kefalas1

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από kefalas1 »

o υιος του ανεμου! ουτε ι ταχυτητα του φωτος δεν σε πιανει! μιλαμε πλεον για enterpraiz και ταχυτητες warp. Klingon ερχομαστε!
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Φωτογραφικό άλμπουμ Τροχαίας Αττικής Οδού.

Δημοσίευση από kdouris »

Sailing έγραψε:Εγώ από εκεί περνάω με 260.....δεν με πιάνουν! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εσύ δημιουργείς τα μποτιλιαρίσματα στη Α.Ο.; :roll:
:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά Θέματα”