GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Giouvas »

ntalas έγραψε:
ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολους .εχουμε και λεμε 1τεμαχιο για αλεξνδρουπολη (τι τοθες το κουλερ εκει πανω ρε ψηλε??? :D :D )2 τεμ.για θεσ/νικη ,2τεμ.για βολο,1 τεμ. για ροδο ...αυτα για εκτος αθηνων .αν ξεχασα κανεναν η καπιος φιλος απο επαρχια δεν μοουχει στειλη στοιχεια να το κανει αμεσα ..ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΑ ΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ (πετρουλα σπικιν)!!! :twisted: :twisted:
ποιος ειναι απο θεσσαλονικη αλλος,για να μιλησω με τον φιλο να παμε σε εναν δικο μοθ (αν δεν εχει) για τοποθετηση

Εγω ειμαι ο αλλος απο Θεσ/νικη, απλως ρωτα αν θες και στειλε μου σε PM τιμη, ποιος ειναι αυτος ποθ θα μας το κανει και κ.τ.λ πληροφοριες .... τhanks :) !
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gta__156 έγραψε:οποτε για ομαδικη τοποθετηση ειναι μιον 6 ψυγεια . απο τα υπολοιπα 5 ενδιαφερεται κανεις για ομαδικη τοποθετηση ?
εγω μεσα ειμαι
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

ntalas έγραψε:
ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολους .εχουμε και λεμε 1τεμαχιο για αλεξνδρουπολη (τι τοθες το κουλερ εκει πανω ρε ψηλε??? :D :D )2 τεμ.για θεσ/νικη ,2τεμ.για βολο,1 τεμ. για ροδο ...αυτα για εκτος αθηνων .αν ξεχασα κανεναν η καπιος φιλος απο επαρχια δεν μοουχει στειλη στοιχεια να το κανει αμεσα ..ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΑ ΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ (πετρουλα σπικιν)!!! :twisted: :twisted:
ποιος ειναι απο θεσσαλονικη αλλος,για να μιλησω με τον φιλο να παμε σε εναν δικο μοθ (αν δεν εχει) για τοποθετηση
ο giouvas ειναι φιλε
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

εχουμε και λεμε για ομαδικη τοποθετηση ειναι οι παρακατω :

ΝΕΥΡΙΚΟΣ
Spyros_RS
GTA__156
nikmandal


Αν ειναι κανεις αλλος που ενδιαφερεται ας το πει για να δουμε ποσοι ειμαστε και να ξαναμιλησω για τυχον αλλαγη τιμης .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gta__156 την Κυρ 18 Οκτ 2009, 19:30, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
nikmandal

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από nikmandal »

και εγω μεσα λεμε!
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

nikmandal έγραψε:και εγω μεσα λεμε!
οκ το διορθωσα :D
Παιδες και οι εκτος Αθηνας εαν εχετε ορεξη να ερθετε προς τα μερη μας το κανονιζουμε να εξυπηρετηθητε πρωτοι μιας και θα ερχεστε απο μακρια .
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gta__156 έγραψε:
nikmandal έγραψε:και εγω μεσα λεμε!
οκ το διορθωσα :D
Παιδες και οι εκτος Αθηνας εαν εχετε ορεξη να ερθετε προς τα μερη μας το κανονιζουμε να εξυπηρετηθητε πρωτοι μιας και θα ερχεστε απο μακρια .
σωστα θα εξηπηρετηθηται κατα προταιρεοτητα.ειμαστε αρχοντες εδω ρε κομαντα !! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

ουτος η αλλως ολοι δεν γινεται να τα βαλουμε σε μια μερα , θα ρωτησουμε το καταστημα ποσους μπορει να εξυπηρετηση σε μια μερα και θα κανονισουμε γκρουπακια και ημερομηνιες , φανταζομαι δεν θα υπαρχει προβλημα να κανονιστει ενα γκρουπ με τους εκτος Αθηνας και μετα εμεις ... ολοι οι καλοι χωρανε :D
Άβαταρ μέλους
angelosgt193

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από angelosgt193 »

ρε παιδια τα υποληπα χρηματα ποτε θα τα καταθεσουμε?
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

angelosgt193 έγραψε:ρε παιδια τα υποληπα χρηματα ποτε θα τα καταθεσουμε?
περιπου στα μεσα τις βδομαδας πιστευω να ερθουν τα πρωτα κοματια καπου εκει θα πρεπει να γινουν οι καταθεσεις για νατα παρω ,οπιοι κανουν καταθεση θα στελνουν πμ με τηλ και ονοματεπονυμο για την παραδωση.
Άβαταρ μέλους
angelosgt193

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από angelosgt193 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
angelosgt193 έγραψε:ρε παιδια τα υποληπα χρηματα ποτε θα τα καταθεσουμε?
περιπου στα μεσα τις βδομαδας πιστευω να ερθουν τα πρωτα κοματια καπου εκει θα πρεπει να γινουν οι καταθεσεις για νατα παρω ,οπιοι κανουν καταθεση θα στελνουν πμ με τηλ και ονοματεπονυμο για την παραδωση.
αδερφε μου εγω θα στα βαλω αυριο μιας και με βολευει λογο δουλειας και τα λεμε :idea:
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

καλημερα σε ολους μολις με ενημερωσαν απο την ΣΕΑΤ οτι κατεφθασαν 4 κοματια το ενα θα το παρω σημερα, μπορειται λιοπον να βαζεται την εξοφληση του ποσου για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις κατα σειρα καταθεσεις τον χρηματων θα ελεγα να παραλαμβανεται το ανταλακτικο εκτος αν εχεται να προτεινεται κατι αλο .παρακαλω οσο πιο γρηγορα οι κταθεσεις και με ενημερωνεται στο αναλογο τοπικ οι αθηναιοι ΠΜ με τηλ και ονομα ΕΡΕ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Giouvas »

Οκ απο 'μενα... μπηκαν και τα υπολοιπα λεφτα και τωρα απλως περιμενω να μου σταλει στη Θεσσαλονικη απο τον Κ. Νευρικο 8) 8) 8) ..... αντε να δουμε ποτε θα το περασουμε τωρα :idea: :idea: !!!
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ ενημέρωσε με σε παρακαλώ σχετικά με τις εξοφλήσεις (ποιός κατέθεσε ή ποιός θα στα δώσει με την προκαταβολή) για να κάνω edit το αρχικό post.
Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

GIOUVAS :arrow: ΕΞΟΦΛΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΕΣΤΑΛΗ ANGELOSGT193 :arrow: ΕΞΟΦΛΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΕΣΤΑΛΗ ΓΙΑ να γνωριζουν οι φιλοι οτι η εργοστασιακη συσκευασια ειναι επισφαλης για τυχον ζημιες 3 τεμ.που πηρα σημερα τα ελενξα και ηταν οκ .και τα απεστηλα με την ενδειξη ευθραστον !! το τονιζω αυτο προς αποφυγη παρεξεγησεων περισοτερο για τους φιλους στην επαρχια για τυχων ζημιες απο την μεταφορικη εταιρια ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΕΥΘΥΝΗ :D παντωσ οταν παραλαμβανω εγω θα τα ελενχω ,τωρα αμεσα υπαρχει ενα κοματι διαθεσιμο στην σεατ απο την παραγγελεια μας οπιος ποσταρη πρωτος οτι εξοφλησε του ανηκει ,με γειες στα παιδια που θα τα παρουν αυριο :D :D
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”