Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
gt 193

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από gt 193 »

Ο αμοιρος ο Ιαβερης τα φωναζει αυτα χρονια τωρα, αλλα ποιος τον ακουει....
Άβαταρ μέλους
tzavelas

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από tzavelas »

φωνη βουοντος εντι ερημου...
Άβαταρ μέλους
gt 193

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από gt 193 »

Αληθεια το διπλωμα γραφει οτι εχει ισχυ εως το 65ο ετος του κατοχου του. Ποσοι παππουδες και γιαγιαδες που εχουν περασει προ πολλου τα 70 οδηγανε ακομα και ποσοι εξ'αυτων εχουν περασει ξανα αξιολογηση;
Άβαταρ μέλους
jax7480

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από jax7480 »

Εδω εχει παππουδες και γιαγιαδες που πηγαινουνε στα 60 και 65 και βγαζουν διπλωμα για πρωτη φορα.... Και με ενα λαδωματακι, τσουπ.... νατος ο χαρος στον δρομο.
Άβαταρ μέλους
DIVER

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από DIVER »

gt 193 έγραψε:Αληθεια το διπλωμα γραφει οτι εχει ισχυ εως το 65ο ετος του κατοχου του. Ποσοι παππουδες και γιαγιαδες που εχουν περασει προ πολλου τα 70 οδηγανε ακομα και ποσοι εξ'αυτων εχουν περασει ξανα αξιολογηση;
+1000
Ο παππούς μου είναι 85.
Εδώ και 10 χρόνια έχω προτιμήσει να τον επισκέπτομαι 2-3 φορές την εβδομάδα (μένει Κερατέα)
και να τον βοηθάω σε δουλειές που χρειάζονται αυτοκίνητο παρά να οδηγά θέτοντας σε κίνδυνο
και τον εαυτό του και τους άλλους...
εκμεταλλεύομαι και την ευθεία της κερατέας στην επιστροφή :lol:
Άβαταρ μέλους
ThanassisGT
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3694
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 18:10
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: αθήνα

Re: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

Δημοσίευση από ThanassisGT »

παντα φταιει ο οδηγος. ξερουμε τι δρομους εχουμε. κι αν δεν ξερουμε συγκεκριμενα κομματια ενας λογος παραπανω να πηγαινουμε κοτες. οταν ειχα τρακαρει το κορσα του αδερφου μου που δεν ειχε φρενα, λαστιχα, αμορτισερ ποιος εφταιγε; ο δρομος; το αυτοκινητο; ηξερα τι οδηγουσα και που ημουνα. θα μπορουσα να ειμαι ποιο προσεκτικος.
jax7480 έγραψε:Εχει τυχει ομως, να βγανει η αλλη παρκαρισμενη μπροστα μου, να πλακωνομαι στα φρενα, να κορναρω και να με βριζει και απο πανω....
εκει κατεβαινεις την πιανεις απο το μαλλι και της χτυπας το κεφαλι στο τιμονι. βασικη προυποθεση η κορνα να ειναι στο τιμονι ωστε με καθε επαφη να βαραει κι αυτη. μπορει να μην ειναι ο ενδεδειγμενος ευγενικος τροπος που δειχνει σεβασμο αλλα μετα το πιθανοτερο ειναι να μην ξαναοδηγησει και ετσι να εχεις σωσει μια ζωη. το σκεφτηκατε αυτο;
DIVER1564 έγραψε:εκμεταλλεύομαι και την ευθεία της κερατέας στην επιστροφή :lol:
ε πες τιποτα να την εκμεταλλευτουμε μαζι
I am nobody..
..nobody is perfect..
..therefore, I am perfect!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά Θέματα”