Πόντοι & ΚΟΚ

Συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

Εφαγα μια κληση σημερα αλλο πραμα. :cry: :cry: ..μου χρεωσανε και 17 ποντους :evil: :evil: ...διαβασα οτι στα 25 παει το διπλωμα....ξερετε κατι σχετικα ?? θα περαστουν τελικα η οχι ?? :?:
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από Gel73 »

Αυτά τα μαμημένα τα στρούμφ, απορούν τι τρόπους να σκαρφιστούν για να μας απαλλάξουν από το βάρος του πορτοφολιού μας! :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

ηταν απο πισω μου 20 λεπτα με πολιτικο, οτι χαζομαρα εκανα μου την εχωσαν λιγο πριν φτασω...

270 ευρω + 17 ποντους κυριως για διπλη γραμμη....
Άβαταρ μέλους
SCOUTer

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από SCOUTer »

octavia_scout έγραψε:ηταν απο πισω μου 20 λεπτα με πολιτικο, οτι χαζομαρα εκανα μου την εχωσαν λιγο πριν φτασω...

270 ευρω + 17 ποντους κυριως για διπλη γραμμη....
πες με τι αμάξι, για να ξέρω αν πρέπει να σε κράξω .. :?:
Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

ολοι ημασταν με σκοντα....
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από Gel73 »

Γιώτα έγραψε:μπορούμε να αρχίσουμε τώρα Gel73
Μααααα, τους βλέπω που κρύβονται και προσπαθούν με χίλιους μύριους τρόπους να μας αποδείξουν ότι δεν είναι μπάτσοι, αλλά εισπράκτορες! ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ! :evil:
Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

δε με σταματησανε τη πρωτη φορα αλλα με αφηνανε να κανω συνεχως παραβασεις μεχρι να φτασει το πραγμα στο απροχωρητο...
Άβαταρ μέλους
CALASIRIAN

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από CALASIRIAN »

Gel73 έγραψε: Μααααα, τους βλέπω που κρύβονται και προσπαθούν με χίλιους μύριους τρόπους να μας αποδείξουν ότι δεν είναι μπάτσοι, αλλά εισπράκτορες! ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ! :evil:
Πες τα βαρέθηκα να τα λέω
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από kdouris »

Στις Σέρρες κρέμονται από τα δέντρα, χώνονται μέσα στις καλαμποκιές, στα ρύζια... :evil: Σε λίγο θα βγαιίνουν με τρακτέρ για παραλλαγή... :idea: :lol: :mrgreen: :evil: :evil:
Ευτυχώς για τους συνήθεις προορισμούς έχω εναλλακτικές και ταυτόχρονα πιο απολαυστικές διαδρομές (πχ Σέρρες - Ασπροβάλτα από Θερμά, Αρέθουσα κλπ)...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
super3_RS

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από super3_RS »

Πάντως είσαι και εσύ λίγο τραγικός.....

Βλέπεις SKODA να σε ακολουθεί με δύο βλ@κόφατσες μέσα (μην μου πεις ότι δεν κάνουν μπαμ οι μπατσοι) και ξεσκίζεσαι στις παραβάσεις.......

Όταν σε σταμάτησαν ήταν ευγενικοί ή είχαν βλαχομάγκικο ύφος και στραβό στόμα???
Άβαταρ μέλους
johngt

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από johngt »

super3_RS έγραψε:Πάντως είσαι και εσύ λίγο τραγικός.....

Βλέπεις SKODA να σε ακολουθεί με δύο βλ@κόφατσες μέσα (μην μου πεις ότι δεν κάνουν μπαμ οι μπατσοι) και ξεσκίζεσαι στις παραβάσεις.......

Όταν σε σταμάτησαν ήταν ευγενικοί ή είχαν βλαχομάγκικο ύφος και στραβό στόμα???
Ομοίως φίλος πήγε για τριήμερο στο Βόλο και είχε από πίσω του ένα λευκό οκταβια να τον ακολουθεί ή καλύτερα να το πω απλά να είναι πίσω του. Ε, μετά από λίγο τον σταματάνε και μπουρ μπουρ......του παίρνουν μόνο τις πινακίδες για 10 μέρες και τρώει και πρόστιμο αν θυμάμαι καλά 300ευρώ και είπε και ευχαριστώ στο τέλος γιατί έτσι που του τα λέγανε τον έβλεπα ισόβια!!!!!!!!!!!!!!!!! και μάλιστα ο φίλος μου έχει ένα ταπεινό αυτοκίνητο Kia Rio με τα καθισματάκια πίσω για τα τρίδυμά του, που να μην είχε και τα καθίσματα πίσω. Οπότε λευκό οκταβια είτε 4 ή 5 ΠΡΟΣΟΧΗ.
Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

super3_RS έγραψε:Πάντως είσαι και εσύ λίγο τραγικός.....

Βλέπεις SKODA να σε ακολουθεί με δύο βλ@κόφατσες μέσα (μην μου πεις ότι δεν κάνουν μπαμ οι μπατσοι) και ξεσκίζεσαι στις παραβάσεις.......

Όταν σε σταμάτησαν ήταν ευγενικοί ή είχαν βλαχομάγκικο ύφος και στραβό στόμα???
δυστυχως ειχα το μυαλο μου αλλου, ασε που δε φαινοτανε, κρατουσαν αποσταση.

ο ενας ηταν νευριασμενος, οι αλλοι δυο απλα το φχαριστηθηκαν...

παλι καλα που ειχε κινηση και πηγαινα αργα...
Άβαταρ μέλους
tripolitis

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από tripolitis »

octavia_scout έγραψε:ηταν απο πισω μου 20 λεπτα με πολιτικο, οτι χαζομαρα εκανα μου την εχωσαν λιγο πριν φτασω...

270 ευρω + 17 ποντους κυριως για διπλη γραμμη....
κανονικα οι μπατσοι φταινε οχι εσυ.ηταν με πολιτικο.αν ηταν με μπατσικο με σηματα δεν θα τα εκανες.ετσι δεν ειναι?αρα ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ!!!
Άβαταρ μέλους
octavia_scout

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από octavia_scout »

το χειροτερο απο ολα ειναι οτι με τοσους ποντους δεν αντεχω αλλη κληση οποτε εχω πιασει πλεον δεξια και αφηνω να με προσπερνα ο καθε πικραμενος !

ανεβηκε ενας φιλος μου στο αυτοκινητο και επαθε πλακα, ποτε δε με ειχε ξαναδει να οδηγω ετσι

ισως ειναι για το καλο μου τελικα, παντως δινουμε ραντεβου το ιουλιο του 2011 για κοντρα στην εθνικη που θα εχουν παραγραφει και οι ποντοι !!
Άβαταρ μέλους
linkin's dad
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24014
Εγγραφή: Δευ 26 Νοέμ 2007, 13:46
Μοντέλο: Octavia 5vRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Ριο,Πατρα

Re: Πόντοι & ΚΟΚ

Δημοσίευση από linkin's dad »

octavia_scout έγραψε:το χειροτερο απο ολα ειναι οτι με τοσους ποντους δεν αντεχω αλλη κληση οποτε εχω πιασει πλεον δεξια και αφηνω να με προσπερνα ο καθε πικραμενος !

ανεβηκε ενας φιλος μου στο αυτοκινητο και επαθε πλακα, ποτε δε με ειχε ξαναδει να οδηγω ετσι

ισως ειναι για το καλο μου τελικα, παντως δινουμε ραντεβου το ιουλιο του 2011 για κοντρα στην εθνικη που θα εχουν παραγραφει και οι ποντοι !!
Βαιε,σε βλεπω να δινεις το scout και να παιρνεις 5RS και να βαζεις S3 set-up :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol:
5vRS ..... powered by Κριτωνας & Στελιος,gone but not forgotten
Renault Megane IV, dCi 1.6, BOSE Edition
Fabia III TDI 1.4 .....μαμα!
Να σου θυμισω, ειχε TURBOκαιρο τη μερα που σε γνωρισα...!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά Θέματα”