ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
Bobirakos

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από Bobirakos »

NIKOLAS έγραψε:...με το Κτελ κια το δικο μου μηχανημα.
Λογω των πολλων "εξυπηρετησεων" που μας εγιναν απο την εταιρια courier &
λογω της ετεροχρονισμενης αποστολης του δικου σου & του ΠΕΤΡΟΣ Κ.
ειστε οι μονοι που τα πηρατε με ΚΤΕΛ, οι υπολοιποι τα πηραν μεσω της εταιριας courier

...Παντως αυτο που με εντυπωσιασε ηταν η συσκευασια και του μηχανηματος (by WITSON)
και της ταχυδρομικης εταιριας. (by Bobirakos & TNT).
...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool:
Αν και σε καποια στιγμη ησουν λιγο αποτομος\πιεστικος, χαλαλι σου & παρακαλουμε πολυ :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool:
Άβαταρ μέλους
Bobirakos

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από Bobirakos »

Στις επομενες μερες θα pοstαρω λιστα με ονοματα-ρεστα για να γινει η σουμα & να πανε τα χρηματα οπου πρεπει να πανε.
Άβαταρ μέλους
Bobirakos

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από Bobirakos »

[img]http://img97.imageshack.us/img97/6512/antilogismos.png[/img]

Επειδη δεν θυμαμαι αν εδωσα ή οχι ρεστα σε καποιους εβαλα ερωτηματικα.
Μεγαλα παιδια ειμαστε ας απαντησουμε υπευθυνα τι θελουμε να κανουμε με τα ρεστα
ωστε να δρομολογηθει\διεκπεραιωθει & αυτη η εκκρεμοτητα.
Άβαταρ μέλους
Vaggelis
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2386
Εγγραφή: Παρ 30 Μάιος 2008, 10:30
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα - Κορωπί

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από Vaggelis »

Εγω ειπα χαμογελο του παιδιου το ενα και το αλλο εξοδα site.
Άβαταρ μέλους
themistoklis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από themistoklis »

Πρός Κάθε ΕΛΛΗΝΑ
1 Ιανουαρίου 2010. Θα σας εξηγήσω πόσο ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ είναι αυτή η ημερομηνία για τους Έλληνες. Οχι βέβαια για τον μπριζολάτο άγιο COCA COLA, αλλά γιατί είναι η Εθνική Εορτή της ΑΪΤΗΣ.Θα πείτε τι σχέση έχει αυτό με τους εμάς;Μεγάλη, Τεράστια διότι η μικρή και πτωχή αυτή χώρα ΕΙΝΑΙ η πρώτη χώρα πού αναγνώρισε την Ελληνική Επανάσταση του 1821 διά του Προέδρου της Μπουαγιέ.Μόλις είχε τελειώσει τον δικό της απελευθερωτικό πόλεμο εναντίον των Γάλλων αποικιοκρατών με κατεστραμένη οικονομία, έστειλε στο Παρίσι στον ΑΔΑΜΑΝΤΙΟ ΚΟΡΑΗ 25 Τόνους καφέ να εκποιηθούν για να αγορασθούν όπλα γιά τόν δικό μας αγώνα.Επίσης έστειλε 100 εθελοντές μαύρους Στρατιώτες να πολεμήσουν στο πλευρό των Ελληνων.Δεν έφθασαν ποτέ, φημολογείται ότι τους μακέλεψαν οι Γάλλοι.Σε αυτήν την φίλη χώρα που απέδειξε ότι η μεγαλωσύνη στα Έθνη δεν μετριέται
με το στρέμμα αλλά με της καρδιάς το πύρωμα και ΑΙΜΑ.
> Χ
> Ρ
> Ω
> Σ
> Τ
> Α
> Μ
> Ε.......................
Θα βρειτε πληροφορίες για την ακρίβεια αυτών που γράφω στην εγκυκλοπαίδια του Ήλιου στο λήμμα Αϊτή και στο βιβλίο του Λάζου Ελληνες στα απελευθερωτικά κινήματα;<<Φίλους Τίμα >> δίδαξε ο ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ.Ας τους Τιμήσουμε λοιπόν έστω και μετά από 200 χρόνια,μια κάρτα ένα τηλεγράφημα με ευχές η ότι άλλο μπορεί να σκεφτεί κανείς στο Προξενείο της ΦΙΛΤΑΤΗΣ χώρας είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε για τώρα.ΠΑΡΑΚΑΛΩ Διαδώστε αυτό το μήνυμα Σε ΟΛΟΥΣ τους ΕΛΛΗΝΕΣ.Είναι θέμα εθνικής αξιοπρέπιας.
Ευχαριστώ
Προξενείο Αϊτής:οδός Βας. Σοφίας 28
Μαρούσι ΤΚ 15124 .πιστευω πως τα εχουνε πιο αμεση αναγκη ,οτι συμφονησει το σαιτ παντος ειμαι μεσα
Άβαταρ μέλους
As32
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2314
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:18
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νεα Σμυρνη.

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από As32 »

themistoklis έγραψε:Πρός Κάθε ΕΛΛΗΝΑ
1 Ιανουαρίου 2010. Θα σας εξηγήσω πόσο ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ είναι αυτή η ημερομηνία για τους Έλληνες. Οχι βέβαια για τον μπριζολάτο άγιο COCA COLA, αλλά γιατί είναι η Εθνική Εορτή της ΑΪΤΗΣ.Θα πείτε τι σχέση έχει αυτό με τους εμάς;Μεγάλη, Τεράστια διότι η μικρή και πτωχή αυτή χώρα ΕΙΝΑΙ η πρώτη χώρα πού αναγνώρισε την Ελληνική Επανάσταση του 1821 διά του Προέδρου της Μπουαγιέ.Μόλις είχε τελειώσει τον δικό της απελευθερωτικό πόλεμο εναντίον των Γάλλων αποικιοκρατών με κατεστραμένη οικονομία, έστειλε στο Παρίσι στον ΑΔΑΜΑΝΤΙΟ ΚΟΡΑΗ 25 Τόνους καφέ να εκποιηθούν για να αγορασθούν όπλα γιά τόν δικό μας αγώνα.Επίσης έστειλε 100 εθελοντές μαύρους Στρατιώτες να πολεμήσουν στο πλευρό των Ελληνων.Δεν έφθασαν ποτέ, φημολογείται ότι τους μακέλεψαν οι Γάλλοι.Σε αυτήν την φίλη χώρα που απέδειξε ότι η μεγαλωσύνη στα Έθνη δεν μετριέται
με το στρέμμα αλλά με της καρδιάς το πύρωμα και ΑΙΜΑ.
> Χ
> Ρ
> Ω
> Σ
> Τ
> Α
> Μ
> Ε.......................
Θα βρειτε πληροφορίες για την ακρίβεια αυτών που γράφω στην εγκυκλοπαίδια του Ήλιου στο λήμμα Αϊτή και στο βιβλίο του Λάζου Ελληνες στα απελευθερωτικά κινήματα;<<Φίλους Τίμα >> δίδαξε ο ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ.Ας τους Τιμήσουμε λοιπόν έστω και μετά από 200 χρόνια,μια κάρτα ένα τηλεγράφημα με ευχές η ότι άλλο μπορεί να σκεφτεί κανείς στο Προξενείο της ΦΙΛΤΑΤΗΣ χώρας είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε για τώρα.ΠΑΡΑΚΑΛΩ Διαδώστε αυτό το μήνυμα Σε ΟΛΟΥΣ τους ΕΛΛΗΝΕΣ.Είναι θέμα εθνικής αξιοπρέπιας.
Ευχαριστώ
Προξενείο Αϊτής:οδός Βας. Σοφίας 28
Μαρούσι ΤΚ 15124 .πιστευω πως τα εχουνε πιο αμεση αναγκη ,οτι συμφονησει το σαιτ παντος ειμαι μεσα
μήπως είσαι λίγο off topic :)
Άβαταρ μέλους
RENOS
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 6413
Εγγραφή: Δευ 20 Ιούλ 2009, 14:20
Μοντέλο: 5 RS FACE LIFT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αυλιδα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από RENOS »

Γεια σου ρε θεμη με τα ωραια σου...... :lol:
5vRS ..... powered by ΑΒΤΑΚΙΑS ........
Άβαταρ μέλους
tampakisgr

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από tampakisgr »

και τα δικά μου ρέστα στο χαμόγελο
Άβαταρ μέλους
chrisbout

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από chrisbout »

Εμένα Θάνο δε μου έδωσες ρέστα αλλά έχω πει να δωθούν εκεί που το κλαμπ θέλει (π.χ. Χαμόγελο του Παιδιού). Επειδή όμως, ο Θέμης μου θύμισε λίγο από την Ιστορία δέσμης και συντάσσομαι με την άποψή του δε θα ήταν άσχημη ιδέα να καταθέσουμε τα υπόλοιπα χρήματα σε αυτους τους συνανθρώπους μας που πραγματικά τα χρειάζονται, επιστρέφοντας ένα ελάχιστο συμβολικό μέρος αυτών που τότε μας είχαν δώσει...
Άβαταρ μέλους
mad1330
Member
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Τρί 24 Ιουν 2008, 02:17
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Ασπρόπυργος, Αττική

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά DVD player/GPS & πλαίσιο 2-din - Octavia5

Δημοσίευση από mad1330 »

tampakisgr έγραψε:και τα δικά μου ρέστα στο χαμόγελο
Επίσης
Άβαταρ μέλους
Mr RS

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από Mr RS »

Εμένα δεν μου έδωσες (bobirakos)τα ρέστα αλλά όπως έχω πει και σε προηγούμενο ποστ τα ρέστα μου θέλω να πάνε στο χαμόγελο του παιδιού!

thanks
Άβαταρ μέλους
Bill S
Member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τρί 23 Σεπ 2008, 20:02
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΓΡΙΝΙΟ

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από Bill S »

Bobirakos έγραψε:[img]http://img97.imageshack.us/img97/6512/antilogismos.png[/img]

Επειδη δεν θυμαμαι αν εδωσα ή οχι ρεστα σε καποιους εβαλα ερωτηματικα.
Μεγαλα παιδια ειμαστε ας απαντησουμε υπευθυνα τι θελουμε να κανουμε με τα ρεστα
ωστε να δρομολογηθει\διεκπεραιωθει & αυτη η εκκρεμοτητα.
Στο χαμόγελο του παιδιού
[im]BILL S[]
Άβαταρ μέλους
Room-Room

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από Room-Room »

Και τα δικα μου ρεστα Θανο δωστα στο Χαμογελο του Παιδιού...


Bαγγελη μηπως τσεκαρες τα ΠΜ σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:)
Άβαταρ μέλους
thundergr

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από thundergr »

.....και από εμένα τα ρέστα στο χαμόγελο του παιδιού!
Άβαταρ μέλους
greekpow

Τοποθέτηση & επίλυση προβλημάτων για W2-D781S & W2-D723V

Δημοσίευση από greekpow »

Μια και ειπαμε για ρεστα εγώ ψηφίζω να πάνε στη Αιτη. Τα εχουν περισσότερι ανάγκη
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”