Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Αθήνα

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Περάσαμε όντως φανταστικά . Φάγαμε γελάσαμε .. να περαστούν παρακαλώ οι φωτογραφίες στο αντίστοιχο θέμα !! τώρα για τις κατηγορίες που ακούω εγώ να πω ότι έφαγα μόνο ψωμί και τσίπουρο ! Οποιαδήποτε φωτογραφία ανέβει που να αποδεικνύει το αντίθετο είναι προϊόν φωτομοντάζ....!!
Σας παραθέτω εν τέλη ποιοι ήρθαν .. από 22 αρχικές συμμετοχές καταλήξαμε να ήμασταν 13..
:arrow: kor9
:arrow: Madsurfer +1
:arrow: Giannis93
:arrow: Satanskull +1
:arrow: Ikaros Fabia2 +1
:arrow: Kouris +2
:arrow: vaggelis +1
Θα ήθελα όμως να τονίσω κάτι σε αυτό το σημείο το οποίο το κατάλαβα πολύ καλά μέσα μου διότι ήταν η πρώτη φορά που σε εισαγωγικά οργάνωσα το όλο θέμα...
Θα σας παρακαλούσα όταν δηλώνεται συμμετοχή σε μια εκδήλωση να είστε συνεπείς σε αυτό που λέτε.. ναι σαφώς τυχαίνουν τα απρόοπτα της τελευταίας στιγμής αλλά πιστεύω ότι δεν γίνεται σε κάθε συνάντηση πάντα να συμβαίνουν όλα τα απρόοπτα .. όπως καταλαβαίνετε με 9 άτομα μείον και η πίτα βγήκε πολύ εκτός στα κομμάτια της αλλά και το μαγαζί που αναγκαστικά τελευταία στιγμή μας αφαίρεσε δύο τραπέζια από την σειρά που είχε φτιάξει για εμάς καθώς και διαφοροποιήσεις στο μενού .. Επίσης να τονίσω εδώ πως κάποιοι δεν ενημέρωσαν πότε το ότι δεν θα έρθουν ενώ κάποιοι άλλοι ενημέρωσαν τελευταία στιγμή και αυτό επειδή τους πήρε κάποιος τηλέφωνο να τους ρωτήσει αν θα έρθουν και όχι από μόνοι τους να πουν ότι δεν θα έρθουν...
Θέλουμε να κάνουμε πολλά πράγματα σαν ομάδα και πρώτος από όλους εγώ που γουστάρω συναντήσεις εκδρομές και να περνάμε καλά αλλά όταν υπάρχει τέτοια αντιμετώπιση πιστεύω είναι λογικό και αυτοί οι λίγοι που έχουμε απομείνει για να ασχοληθούμε να μας φεύγει η όρεξη και να λέμε εντάξει πάμε οι τρεις μας και όλα καλά... Μετά όμως μην πει κανείς ότι δεν κάνουμε συναντήσεις κτλ γιατί αν δείτε την πραγματικότητα εσείς οι ίδιοι είστε που δεν μας βοηθάτε σε αυτό ..
Συγνώμη αν σας φαίνεται κάπως το ύφος μου προς θεού δεν το λέω με κακία ούτε να παρεξηγηθω με κανέναν απλά μου αφήνει μια μικρή στεναχώρια όλο αυτό στο τέλος της μέρας..
Όπως και να έχει περιμένουμε τις φωτογραφίες για να θυμηθούμε αυτήν την όμορφη βραδιά και τα ξανά λέμε στην επόμενη συνάντηση !
Για την ιστορία το φλουρί το έτυχε η κοπέλα του Χρήστου (satanskull) η οποία μας ηρθε από Θεσσαλονίκη μόνο για την εκδήλωση ! Την ευχαριστούμε θερμά και της ευχόμαστε να είναι πάντα τόσο τυχερή στην ζωή της !
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
satanskull
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3094
Εγγραφή: Παρ 25 Νοέμ 2016, 17:57
Μοντέλο: Octavia 2 1.8 tsi.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από satanskull »

Hταν οντως πολυ ωραια αν κι εγω παραμενω με την πικρα οτι τελικα μονο 13 απο 20 φευγα και ακυρωσεις την τελευταια στιγμη.οπως ελεγε κι ο παππους μου ομως λιγοι και καλοι.Και του χρονου ναμαστε καλα.....και θα πω απο τωρα οτι δεν χρειαζεται να περιμενουμε 1 χρονο.Ενα καφεδακι τον αλλο μηνα ειναι οτι πρεπει πριν το πασχα.οπως και θα συμφωνησω για οσα εγραψε ο κωστακης(kor) για την διατροφη του.Τα υπολοιπα ειναι υπερβολες του κιτρινου τυπου.(τον καλοπιανω για να μου φερει τα πραγματα) :laugh: :laugh:
Εικόνα :angel12: SATAN RULES :angel12:
Άβαταρ μέλους
Nicholas
Member
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2020, 00:07
Μοντέλο: Kodiaq 1.5 TSI 150hp 4x2
Κωδικός Μέλους: Όχι

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από Nicholas »

Kor μου έχεις απόλυτο δίκο και ζητάω ολόθερμα συγνώμη. Τελικά το 18μηνων απρόοπτο μου το έκανε το...απρόοπτο του. Σάββατο απόγευμα ξεκίνησε βήχα μέχρι έμετου και τελικά οξεία λαρυγγίτιδα και τρέχαμε σε παιδίατρους και εφημερεύοντα φαρμακεία, σαββατόβραδο. :oops: Έτσι, δυστυχώς αμέλησα τελείως να ειδοποιήσω. Το θυμήθηκα δυστυχώς την επόμενη ημέρα αλλά μόλις σήμερα βρήκα χρόνο να σας γράψω. :sad: Υπόσχομαι να επανορθώσω σε κάποια από τις επόμενες συναντήσεις.

Πραγματικά λυπήθηκα που δεν τα κατάφερα. Είχα κάνει και κεραμικό πλύσιμο στο Kodiaq την προηγούμενη για να είναι έτοιμο για τις φωτογραφίσεις. Και φυσικά συγνώμη για την, άνευ ειδοποίησης, απουσία μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nicholas την Πέμ 09 Μαρ 2023, 12:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Νικόλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας και έχω κι εγώ δύο παιδιά.. εννοείται προέχει η υγεία και σου εύχομαι να είναι περαστικά το συντομότερο δυνατόν ! Σε περιμένουμε στην επόμενη συνάντηση να δούμε και από κοντά το θηρίο σου !
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
MadSurfer
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 00:03
Μοντέλο: Skoda Scala
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα, Φλώρινα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από MadSurfer »

kor9 έγραψε: Κυρ 05 Μαρ 2023, 15:01 .....
Θα ήθελα όμως να τονίσω κάτι σε αυτό το σημείο το οποίο το κατάλαβα πολύ καλά μέσα μου διότι ήταν η πρώτη φορά που σε εισαγωγικά οργάνωσα το όλο θέμα...
Θα σας παρακαλούσα όταν δηλώνεται συμμετοχή σε μια εκδήλωση να είστε συνεπείς σε αυτό που λέτε.. ναι σαφώς τυχαίνουν τα απρόοπτα της τελευταίας στιγμής αλλά πιστεύω ότι δεν γίνεται σε κάθε συνάντηση πάντα να συμβαίνουν όλα τα απρόοπτα .. όπως καταλαβαίνετε με 9 άτομα μείον και η πίτα βγήκε πολύ εκτός στα κομμάτια της αλλά και το μαγαζί που αναγκαστικά τελευταία στιγμή μας αφαίρεσε δύο τραπέζια από την σειρά που είχε φτιάξει για εμάς καθώς και διαφοροποιήσεις στο μενού .. Επίσης να τονίσω εδώ πως κάποιοι δεν ενημέρωσαν πότε το ότι δεν θα έρθουν ενώ κάποιοι άλλοι ενημέρωσαν τελευταία στιγμή και αυτό επειδή τους πήρε κάποιος τηλέφωνο να τους ρωτήσει αν θα έρθουν και όχι από μόνοι τους να πουν ότι δεν θα έρθουν...
Θέλουμε να κάνουμε πολλά πράγματα σαν ομάδα και πρώτος από όλους εγώ που γουστάρω συναντήσεις εκδρομές και να περνάμε καλά αλλά όταν υπάρχει τέτοια αντιμετώπιση πιστεύω είναι λογικό και αυτοί οι λίγοι που έχουμε απομείνει για να ασχοληθούμε να μας φεύγει η όρεξη και να λέμε εντάξει πάμε οι τρεις μας και όλα καλά... Μετά όμως μην πει κανείς ότι δεν κάνουμε συναντήσεις κτλ γιατί αν δείτε την πραγματικότητα εσείς οι ίδιοι είστε που δεν μας βοηθάτε σε αυτό ..
Συγνώμη αν σας φαίνεται κάπως το ύφος μου προς θεού δεν το λέω με κακία ούτε να παρεξηγηθω με κανέναν απλά μου αφήνει μια μικρή στεναχώρια όλο αυτό στο τέλος της μέρας..
Όπως και να έχει περιμένουμε τις φωτογραφίες για να θυμηθούμε αυτήν την όμορφη βραδιά και τα ξανά λέμε στην επόμενη συνάντηση !
Για την ιστορία το φλουρί το έτυχε η κοπέλα του Χρήστου (satanskull) η οποία μας ηρθε από Θεσσαλονίκη μόνο για την εκδήλωση ! Την ευχαριστούμε θερμά και της ευχόμαστε να είναι πάντα τόσο τυχερή στην ζωή της !
Well said Κωστή! :thumbs up:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ikaros fabia2
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιούλ 2012, 01:58
Μοντέλο: Fabia 1.2TSi/Superb1.8TSi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αρτέμιδα Αττικής

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από ikaros fabia2 »

kor9 έγραψε: Σάβ 04 Μαρ 2023, 20:00 Άντε ελάτε !!!

Ωραίο το τσιπουράκι… έτσουξε πολύ! 😛
:thumbs up:

Πολύ ωραία περάσαμε! Πολύ και καλό φαγητό αν και την έβγαλα με πατάτες, σαγανάκια και σαλάτα! 😂😂
Και του χρόνου να είμαστε καλά να κόψουμε τη πίτα σε εκδρομή όπως κάποτε…!
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Ίκαρε τι να πω κι εγώ που την έβγαλα με τσίπουρο και ψωμί μόνο...!!! Χαχαχα
Του χρόνου κι εγώ θα ήθελα μια πανελλήνια εκδρομή και κοπή πίτας ..
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
MadSurfer
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 00:03
Μοντέλο: Skoda Scala
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα, Φλώρινα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από MadSurfer »

Πως την έβγαλες είπες??? :stupid: Μόνο με τσίπουρο και ψωμί είπες??? Καλο βρε :laugh:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
satanskull
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3094
Εγγραφή: Παρ 25 Νοέμ 2016, 17:57
Μοντέλο: Octavia 2 1.8 tsi.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από satanskull »

kor9 έγραψε: Τετ 08 Μαρ 2023, 07:36 Ίκαρε τι να πω κι εγώ που την έβγαλα με τσίπουρο και ψωμί μόνο...!!! Χαχαχα
Του χρόνου κι εγώ θα ήθελα μια πανελλήνια εκδρομή και κοπή πίτας ..
Το αλλο με το τοτο το ξερεις; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Εικόνα :angel12: SATAN RULES :angel12:
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Θα ανέβουν οι φωτογραφίες σύντομα και θα λάμψει η αλήθεια....!
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
satanskull
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3094
Εγγραφή: Παρ 25 Νοέμ 2016, 17:57
Μοντέλο: Octavia 2 1.8 tsi.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από satanskull »

kor9 έγραψε: Τετ 08 Μαρ 2023, 17:20 Θα ανέβουν οι φωτογραφίες σύντομα και θα λάμψει η αλήθεια....!
θα φανουν οι ταβλες και θα μιλας για fotoshop :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Εικόνα :angel12: SATAN RULES :angel12:
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Ο κόσμος επειδή με ξέρει θα με πιστέψει !!
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
TORRERO
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 8903
Εγγραφή: Σάβ 07 Νοέμ 2009, 19:15
Μοντέλο: Octavia 5 VRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από TORRERO »

kor9 έγραψε: Κυρ 05 Μαρ 2023, 15:01 Περάσαμε όντως φανταστικά . Φάγαμε γελάσαμε ..
........................................
...........................
Για την ιστορία το φλουρί το έτυχε η κοπέλα του Χρήστου (satanskull) η οποία μας ηρθε από Θεσσαλονίκη μόνο για την εκδήλωση ! Την ευχαριστούμε θερμά και της ευχόμαστε να είναι πάντα τόσο τυχερή στην ζωή της !
Μήπως την έστειλε η Άντζελα; :stupid:
Service by Koret :autodriving:
Άβαταρ μέλους
Antzela
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24862
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2007, 20:31
Μοντέλο: Ντεν εχω αυτοκινητο πια..
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Περαια Θεσσαλονiκη

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από Antzela »

:laugh: :laugh: :laugh:

Σιγα μην το κερδιζαν αυτοι το φλουρι! :laugh:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας μελών Αθήνας 4/3/23

Δημοσίευση από kor9 »

Αντώνη δεν το ειχα σκεφτεί αυτό ! :oops2:
Εικόνα
~RK GARAGE~
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Αθήνας”