ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/14

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Θεσσαλονίκη

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
Antzela
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24862
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2007, 20:31
Μοντέλο: Ντεν εχω αυτοκινητο πια..
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Περαια Θεσσαλονiκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Antzela »

μη με κανεις να παρατησω τα παιδια και να ερθω.....ε;;;; αιντε ντε!!!! :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kefalas1

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από kefalas1 »

αγαπητέ roadrunner ! καλά τα λες αλλά θέλω να σκεφτείς και μερικά άλλα πράγματα πριν ρίξεις το ανάθεμα! από προσωπική εμπειρία έχω συμμετάσχει σε αρκετές συνταντήσεις του κλαμπ παλιότερα και αυτό που παρατήρησα ήταν ότι το κλίμα των συναντήσεων είναι: είμαι φιλαράκι με τον Χ Ψ Δ! κάνουμε συνάντηση μιλάμε με τον Χ Ψ Δ φίλο και οι άλλοι απλά πιάνουν χώρο στο τραπέζι! 'Ασε που κάνουμε και λίγο καζούρα σε κάνα δύστυχο που έτυχε να έρθει και δεν είχε και κάτι πολύ σηματικό να μας πει γιατί ο Χ Ψ Δ έχει φάει τα skoda με το κουτάλι. Φίλε έτσι δεν κόβεις πίτα αλλά ούτε κάν πίτσα. Τώρα πάλι αν είναι μέγαλο το κόστος της φιλοξενείας του σέρβερ και της ονοματολογίας του skodafans.gr πέρασε μου τους κωδικούς και τους προπληρώνω για την επόμενη δεκαετία. ΚΑΙ όχι επειδή είμαι κιμπάρης αλλά επειδή μέσα από εδώ γνώρισα και 1 2 άτομα που άξιζε τον κόπο. Για τύχον απορείες δικές σου αλλά και δικές μου σε παραπέμπω στην ιδρυτική διακύρηξη του club που είμαστε μέλη:

Πριν από αρκετούς μήνες μια παρέα σκοντάκιδες πήραν την απόφαση να δημιουργήσουν αυτόν τον χώρο, με σκοπό να στεγάσουν την αγάπη τους για το αυτοκίνητό τους αλλά και την μεγάλη τους παρέα και τα κατάφεραν πολύ καλά. Το κλίμα που επικρατεί είναι φιλικό κατά βάση και αυτό οφείλετε στο γεγονός ότι πολλά μέλη γνωρίζονται μεταξύ τους και κάνουν παρέα και εκτός «πληκτρολογίου». Δεν είμαστε μια ομάδα ανθρώπων που κρύβονται πίσω από ένα avatar αλλά έχουμε σάρκα και οστά… και γνωρίζει ο ένας την φάτσα του άλλου, αυτό είναι που μας διαφοροποιεί και αυτό πρέπει ναι συνεχίσει να μας διαφοροποιεί και στο μέλλον. Με την πάροδο του χρόνου τα μέλη αυξήθηκαν θεαματικά. Κάποιοι εκτίμησαν την καλή παρέα μας και το θετικό και χαβαλετζίδικο ύφος μας, κάποιοι εκτίμησαν τα προνόμια που προσφέρουμε στα μέλη μας. «Τεχνική» υποστήριξη μπορείς να βρεις παντού, παρέα όμως όχι!! Είμαστε μια ομάδα ανθρώπων σε ένα αυτοκινητιστικό Forum, τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.

Όπως βλέπεις το δύσκολο είναι να συντηρήσεις την παρέα και όχι να πληρώσεις την πίτα. Έχω και φάτσα και σάρκα και στα λέω φιλικά γιατί του χρόνου οι αριθμοί των μελών θα ευημερούν και η πίτα θα εξακολουθεί να είναι αφάγωτη. Δες το όπως θέλεις αλλά είναι καλό να ακούσεις και λίγο.
Άβαταρ μέλους
windmill82
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10351
Εγγραφή: Τετ 29 Ιουν 2011, 22:35
Μοντέλο: octavia5 1.2tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από windmill82 »

φιλε μου η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι κολλητοι με ολους. Αλλοι γνωριζονται περισσοτερο αλλοι λιγοτερο αλλοι καθολου. Και επισης υπαρχουν πολλα διαφορετικα ενδιαφεροντα καθως και πολλες διαφορετικες ηλικιες. Αυτη η ποικιλομορφια ομως ειναι ομορφη και εν πασει περιπτωσει διαφορετικη απο την ρουτινα την καθημερινοτητας του καθενος μας. Αν παλι σε συναντησεις δεν ενιωσες ομορφα και ζεστα και δεν επιθυμεις να συμετεχεις , τι να κανουμε , δεν πειραζει , δεν μπορουμε να ταιριαξουμε ολοι με ολους. Μπορεις να παραμεινεις στην παρεα πισω απο το πληκτρολογιο και δεν ειναι καθολου κακο μαλιστα! Για το οικονομικο κομματι θα συμφωνησω μαζι σου οτι πρεπει να μοιραστουν τα εξοδα της διαχειρισης σε περισσοτερους χρηστες , ισως θα ηταν καλο να ανοιγε καποιος λογαριασμος στον οποιο θα μπορουσε ο καθενας μας να καταθετει εθελοντικα ενα οποιοδηποτε συμβολικο ποσο.
Παντα φιλικα και χωρις καμια θεληση αντιπαραθεσης. :)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
smpetros
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 14498
Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2011, 20:43
Μοντέλο: Fabia 1.2 TSi 105ps
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από smpetros »

Μην πυροβολείτε τον πιανίστα... :!: ΠΑΤΑ ΕΔΩ :idea:
Άντε γιατί θα ανέβω Σαλονίκη... :mozilla_cool: κι άμα φάει κανείς πίτα να με χέσετε....!! :mrgreen: :P :D :lol: :lol: :lol:
Skoda: Είναι όλο προσόντα.

Εικόνα

"Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι λέφτερος"
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από RoadRunner »

Κefalas καλα τα λες αλλα Θεσσαλονικη ηρθες σε συναντιση? Βλεπω εισαι απο νοτια. Φυσικα και δεν μπορει να ταιριαξει κανενας με κανεναν,λογικοτατο. Εγω προσωπικα δεν νομιζω να εχω κανει καποιον να νιωσει ασχημα εδω,μιλαω με ολους,απο καρεκλα σε καρεκλα ειμαι και γυρναω γυρο γυρο. Η παρεα συντηρειται αλλα με διαφορετικο τροπο απ οτι θα περιμενα,πιστεψε με καθε μερα μα καθε μερα μιλαω με παρα πολλους απο εδω μεσα,καφε με την πρωτη ευκαιρια,στο σπιτι για μπυρες και οπου κατσει για κουτσομπολιο. Το ασχημο ειναι οτι μερικοι δεν θελουν να βλεπουν μερικους κι ετσι δεν ερχωνται, σ'αυτο δεν νομιζω να φταιω εγω.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
louis rs
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Σάβ 18 Σεπ 2010, 20:43
Μοντέλο: octavia I rs
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από louis rs »

Εχει δικιο ο Roadrunner παιδια δε γινεται το φορουμ να αριθμει 9000 μελη και σε καθε συναντηση να ειναι οι ιδιοι και οι
ιδιοι ενταξει υπαρχει και η κριση θα πουν μερικοι, συμφωνω αλλα ενας καφες 3ευρω ειναι, υποχρεωσεις παιδια και τα λοιπα ολοι εχουμε, σε καθε συναντηση ολοι δε μιλαμε και με ολους αυτο δε σημαινει οτι δεν ειμαστε και ευπροσδεκτοι
μια ενσταση μονο στη διαχειρηστικη ομαδα της Αθηνας καλοπροαιρετα παντα μιας και γνωριζω και τα παιδια, οτι αν δε
γινονται συναντησεις η καποια events εστω και μια φορα το μηνα παει το φορουμ πατωσε, που ειναι ο ενθουσιασμος που υπηρχε καποτε?Μπαινω σε αλλα φορουμ σαν επισκεπτης και παθαινω πλακα κι εκτος αυτου πρεπει να αλλαξουν και λιγο τα σημεια σηναντησεων να μπορουν να βολευονται ολοι και μολις ερθει και η ανοιξη να γινονται και καποιες συναντησεις
προς επαρχεια γιατι κι εκει υπαρχουν skodafanαιοι, αυτα απο μενα παντα καλοπροαιρετα και σεβασμο στη διαχειρηστικη ομαδα και στα μελη!
Άβαταρ μέλους
xenos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1445
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 23:10
Μοντέλο: octavia GT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Περαία
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από xenos »

Καλησπερα παιδια και απο μενα μετα απο αρκετο καιρο αποχης
Την Τεταρτη να με υπολογιζετε και εμενα

:arrow: xenos
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από RoadRunner »

Και ευχαριστως θα δεχτουμε την καλη σου κινηση να αναλαβεις τα εξοδα της πιτας :D Γλυτωσα το ζημωμα :idea: :idea:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Giouvas »

Εχουμε περασει πολλες καλες στιγμες μεσα απο αυτην την παρεα χρονια τωρα... εγω προσωπικα τουλαχιστον.
Το τελευταιο καιρο, μη πω και χρονια εχουν κοπει ακομα και οι απλες συναντησεις εστω για καφε... ενταξει καταλαβαινουμε ολοι οτι τα εξοδα μας ειναι μεγαλυτερα, αλλα βρε αδερφε ενα καφε το μηνα μπορουμε να πινουμε !!!
Εγω ποτε δεν ενιωσα αποξενωση στη παρεα... ισως ειναι και θεμα χαρακτηρα καποιων που δεν μπορουν να τα βρουν με ολους, αλλα δυστυχως ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι ιδιοι. Καποιοι κανουν και περισσοτερο παρεα εκτος club και ετσι ξεχνουν την αναγκη να βρεθουμε σαν club αυτο κατα μεγαλο βαθμο ειναι το προβλημα που δημιουργησε αυτο το κλιμα.
Εχω μαθει οτι τα πολλα λογια ειναι φτωχια και θεωρω το οτι απο το να μιλαμε καλυτερο ειναι να αναζωογονησουμε αυτη τη παρεα, να κανουμε παλι συναντησεις και τις πιτες μας να κοβουμε και καμια εκδρομουλα κοντινη και φτηνη, προσβασιμη σε ολους να καναουμε 8) !

Οσο αφορα το θεμα των εξοδων ειτε της πιτας που μπορουμε ολοι να δωσουμε απο κατι, γιατι για μας ειναι στο φιναλε και δεν ειναι υποχρεωμενος ο Γιαννης να τη κανει μεχρι και τα εξοδα του forum που μπορουμε ολοι να συνησφερουμε απο 1 ευρω που δεν ειναι τιποτα απο ενα ο καθενας... στο μαζεμα ομως θα ειναι αρκετα και για τις πιτες και για τα εξοδα και για ολα.
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Τ

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Γιώργος Τ »

Αν και πολύ θα ήθελα να βρεθώ σε μια συνάντηση ή έστω και για έναν
Καφέ είμαι σίγουρος ότι θα έρθει η στιγμή να γίνει και αυτό
Εύχομαι σε όλους όσους θα παρευρεθούν καλή διασκέδαση και
Η κοπή τής πίτα να κόψει κάθε διχόνοια που μπορεί να δημιουργηθεί
Στο Φόρουμ ΜΑΣ.
Και ένα κομμάτι για μένα Έτσι :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Κοκκινοσκουφιτσα

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Κοκκινοσκουφιτσα »

:arrow: Αlex
:arrow: Nizamis
:arrow: Mixalis
:arrow: Ιωαννιδης.

Η δικη μου αποψη, καθαρα πιστευω οτι πρεπει να εισαι κομπλεξαρα, η να μην βγαζεις κουβεντα, για να μην καταφερεις να ταιριαξεις σε Χ παρεα με καποια εστω ατομα. Ολοι μας την πρωτη μας φορα πηγαμε αγνωστοι στην συναντηση και τελικα εχουμε καταληξει να εχουμε κρατησει αρκετα ατομα, μεσα απο αυτο το φορουμ. Κεφαλα δεν το λεω για σενα, αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους. Εγω δηλαδη ειχα μελι και καταφερα να εχω με πολλους ανθρωπους επαφη? Εγω πηγα σε πρωτη συνανατηση και στην 2η ηδη ηξερα 3 ατομα. Πιστευω πως δεν υπαρχει προβλημα αναμεσα στα μελη, αλλα δεν ασχολειται ο κοσμος με τα forum πλεον, το facebook παιζει μπαλα. Σιγουρα υπαρχουν ατομα με διαφορετικα ενδιαφεροντα, αλλα παντα θα βρεις κατι να ταιριαζει και σε σενα και επειδη στο φανς παντα ειχε ολες της ηλικιες, πιστευω κανεις δεν θα ειχε προβλημα να δεσει με καποιο μερος της ομαδας. Οσα αφορα τα οικονομικα, δεν χρειαζεται να εισαι μεγαλο στελεχος για να πας για εναν καφε, το θεωρω φτηνη δικαιολογια. Υπαρχει κ αυτο που λεει ο Γιαννης, οταν δεν γουσταρω τον X δεν παω καν, για να μην δω την φατσα του. Παντου υπαρχουν οι καλοι παντου υπαρχου και σκαρτα ατομα. Το Θεμα ειναι με ποιους καταφερνουμε να ειμαστε εμεις. Συνηθως τα ατομα που εχουν φαει τα σκοντα με το κουταλι, δεν εχουν καν σκοντα πλεον, η οδηγανε το αμαξι της γυναικας τους επειδη το δικο τους ειναι στο συνεργειο, οποτε προτιμω να κανω παρεα με αυτους που ειναι στην ακρη και οχι με τους Ψ Χ Δ οπως λες. :)
Άβαταρ μέλους
Bayfocus

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Bayfocus »

Θα ήθελα να έρθω και εγώ σε αυτήν την συνάντηση αλλα δεν θα μπορέσω λόγω εργασίας και χαράς! (λέμε τώρα... :mozilla_tongue: )
Καλά να περάσετε! λπίζω να μπορέσω την επόμενη φορά!
Άβαταρ μέλους
Antzela
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24862
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2007, 20:31
Μοντέλο: Ντεν εχω αυτοκινητο πια..
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Περαια Θεσσαλονiκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από Antzela »

ενα κομματι και για μενα παρακαλω....!!!!!!!!!!!!!! Ακους μικροβιο;;;;;;;;;;;;;;;;; :D. Δε διεκδικώ το δωράκι....οχι.....ένα κομμάτι να φάω μονο!!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από RoadRunner »

Λογικα εχει φτασει σπιτι ηδη :D Αλλα φλουρι δεν εχει το πηρα εγω :D :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
windmill82
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10351
Εγγραφή: Τετ 29 Ιουν 2011, 22:35
Μοντέλο: octavia5 1.2tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 29/1/1

Δημοσίευση από windmill82 »

Περασαμε ομορφα και θα το ξανακανουμε! Δεσμευομαστε! :D
Οι φωτος για το ποιος εφαγε περισσοτερο θα μπουν αυριο?.. :lol:
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Θεσσαλονίκης”