ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Κουβέντα για όλα τα αυτοκίνητα του εμπορίου

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 21:04
Μοντέλο: FELICIA (racing edition)
Τοποθεσία: ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ »

Εικόνα

Όπως αναφέρει η εφημερίδα «Δημοκρατία», ο ειδικός φρουρός Γιώργος Βραχνής, με προσωπικά του έξοδα που ξεπέρασαν τα 20.000 ευρώ και κυρίως, με προσωπική δουλειά, δημιούργησε ένα από τα πιο δυνατά περιπολικά που έχει στην κατοχή της η ΕΛ.ΑΣ
Ο Βραχνής, οδήγησε το περιπολικό που βρισκόταν στην Αμυγδαλέζα με σπασμένο κινητήρα και ραγισμένη τουρμπίνα σε συνεργείο που πραγματοποιεί βελτιώσεις στο Μενίδι, εκεί όπου ο ίδιος μαζί με τους μηχανικούς κατάφερε να τους προσδώσει 500 ίππους.

https://www.newsauto.gr/news/veltiomeno ... tinomikou/

Η Αστυνομία επιφύλαξε αυτή την εξόχως άδικη αντιμετώπιση σε ένα στέλεχος της που αποδεδειγμένα, και όχι μόνον κατά δήλωσή του, ενδιαφέρεται για την αποστολή της. Ο κ. Βραχνής μιλάει για την απόφασή του να αγοράσει από τα παλιοσίδερα του ΟΔΔΥ ένα παλιό Σκόντα Οκτάβια και να το μετατρέψει με δικά του έξοδα σε ένα θηρίο 500 ίππων που βοήθησε την Αστυνομία να αντιμετωπίσει αποτελεσματικότερα την παρανομία στο Μενίδι. Το «ευχαριστώ» που έλαβε από την Υπηρεσία του γι’ αυτή την πράξη; Μια ΕΔΕ εις βάρος του και την απόσυρση του αυτοκινήτου.

https://www.zougla.gr/greece/article/en ... tous-alous

__________________

Αμα δηλωνε αθεος-υπερ των γκευ-υπερ της κανναβης-των λαθρομουσουλμανων και των ανοιχτων συνορων θα επαιρνε και ευφημο μνεια κι απο πανω αλλα τωρα βλεπεις "τους χαλαει την σουπα" με τα εμβολια.

Αληθεια εκει στο Μενιδι ακουω για κατι τρελους τζιρους στην διακινηση συν οτι υπαρχει ενα ''μαυρο" συνεργειο που φτιαχνει τα κλεμμενα πανακριβα αυτοκινητα ''αυτων" που κυκλοφορουν ελευθερα, ελεγχος εκει γιατι δεν γινεται;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ την Παρ 14 Ιαν 2022, 11:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

«Μερικές φορές είμαι ο Θεός. Αν πω ότι κάποιος πρέπει να φύγει, φεύγει την ίδια μέρα» (1949-1993)
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από RoadRunner »

Δημήτρη διάβασε λίγο σε παρακαλώ τους όρους, ειδικά το Νο 1. viewtopic.php?f=187&t=3
Παρακαλώ διόρθωσε το ποστ σου αλλιώς θα πρέπει η διαχειριστική ομάδα να πράξει ανάλογος.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kostas10001
Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2016, 21:56
Μοντέλο: octavia
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από kostas10001 »

Καλά του έκαναν.
Απο πολλές μεριές είναι άκυρος.
Το υπηρεσιακό όχημα δεν το ακουμπάς, απλά.
Στην προσωπική του ζωή να εκάνε ότι ήθελε.
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 21:04
Μοντέλο: FELICIA (racing edition)
Τοποθεσία: ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ »

kostas10001 έγραψε: Πέμ 13 Ιαν 2022, 21:28 Το υπηρεσιακό όχημα δεν το ακουμπάς, απλά.
Αν ηξερες ποσα λεφτα εχουν δωσει απο την τσεπη τους αστυνομικοι για τα υπηρεσιακα αυτοκινητα-μηχανες δεν θα το ελεγες αυτο.
Εικόνα

«Μερικές φορές είμαι ο Θεός. Αν πω ότι κάποιος πρέπει να φύγει, φεύγει την ίδια μέρα» (1949-1993)
Άβαταρ μέλους
kostas10001
Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2016, 21:56
Μοντέλο: octavia
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από kostas10001 »

Και όμως ξέρω.
Όταν όμως σε γράψει για αυτά που έχει κάνει και αυτός στο υπηρεσιακό εκθέτει όλη την αστυνομία.
Θα το έβλεπες με διαφορετικό μάτι τότε.

Αυτά τα καραγκιοζιλικια μόνο επαγγελματισμό δεν δείχνουν και μας εκθέτουν όλους.
Άβαταρ μέλους
smpetros
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 14498
Εγγραφή: Τετ 01 Ιουν 2011, 20:43
Μοντέλο: Fabia 1.2 TSi 105ps
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από smpetros »

Η δουλειά του είναι να χτυπήσει την παρανομία, όχι να παρανομεί ο ίδιος.
Αυτό έλειπε να μη γίνει ΕΔΕ.
Skoda: Είναι όλο προσόντα.

Εικόνα

"Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι λέφτερος"
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 21:04
Μοντέλο: FELICIA (racing edition)
Τοποθεσία: ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ »

RoadRunner έγραψε: Πέμ 13 Ιαν 2022, 19:51 Παρακαλώ διόρθωσε το ποστ σου αλλιώς θα πρέπει η διαχειριστική ομάδα να πράξει ανάλογος.
Ειναι ''αναλόγως".
Το κειμενο διορθωθηκε σε 2 μεριες αλλα με εβγαλες εκτος για 1 μηνα,εαν σε ενοχλουσε καποια αλλη λεξη γιατι δεν μου ελεγες να την διορθωσω ή γιατι δεν την εσβηνες εσυ;
Μηπως θιχτηκε καποιος απο τους ''συμπολιτες μας" οπως τους περιγραψε την πρωτοχρονια ενας συνδικαλιστης;
Εκανα ερωτηση μεσω του τροπου επικοινωνιας αλλα δεν μου απαντησες ουτε εστω μου εστειλες ενα mail να ξερω τι εχει γινει.

...........................
kostas10001 έγραψε: Παρ 14 Ιαν 2022, 14:14 Όταν όμως σε γράψει για αυτά που έχει κάνει και αυτός στο υπηρεσιακό εκθέτει όλη την αστυνομία.
Θα το έβλεπες με διαφορετικό μάτι τότε.

Αυτά τα καραγκιοζιλικια μόνο επαγγελματισμό δεν δείχνουν και μας εκθέτουν όλους.
Δηλαδη αμα σε σταματαγε για υπερβολικη ταχυτητα ή προσπερασες απο δεξια ή επειδη κυκλοφορουσες στην ΛΕΑ ή πηγαινες αντιθετο ρευμα εσυ μετα θα του ελεγες ''για ανοιξε το καπω να δω τι αλλαγες εχεις κανει στο μοτερ;"

Τωρα για ''εκθετει...επαγγελματισμο" ειναι μεγαλη κουβεντα,απο το ξυλο με πτυσσομενο γκλοπ σε ατομο που δεν αντιστεκεται ενω ξερεις πως σε καταγραφουν μεχρι απο το σπασιμο παρμπριζ παρκαρισμενων αγροτικων αυτοκινητων ως την συμμετοχη σε ληστειες ως και με το υπηρεσιακο Usp.

Απο την αλλη ειδα και με τις stock μορφης Suzuki Hayabusa 1300 επι τοσα χρονια τι εγινε,λογια-φωτογραφιες-αρθρα και επι της ουσιας τι;
Ποσες εχεις δει εσυ στην Ε.Ο;
Μηπως εχεις παρατηρησει κουστωδια ποσα stock υπηρεσιακα ή συμβατικα Nissan Νavara της ΟΠΚΕ κυκλοφορουν μονο στο κεντρο της Αθηνας (λες και ειναι σε καμια επαρχιακη πολη) σαν συνοδευτικα ακομη και για τον αναπληρωτη ΓΓ;
Αυτα δεν ειναι καραγκιοζιλικια;

Απο την αλλη τα υπηρεσιακα οχηματα οφειλουν να τα σεβονται και οι πολιτες ετσι;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ την Τρί 15 Φεβ 2022, 10:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

«Μερικές φορές είμαι ο Θεός. Αν πω ότι κάποιος πρέπει να φύγει, φεύγει την ίδια μέρα» (1949-1993)
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από RoadRunner »

ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ έγραψε: Σάβ 12 Φεβ 2022, 14:12
RoadRunner έγραψε: Πέμ 13 Ιαν 2022, 19:51 Παρακαλώ διόρθωσε το ποστ σου αλλιώς θα πρέπει η διαχειριστική ομάδα να πράξει ανάλογος.
Ειναι ''αναλόγως".
Το κειμενο διορθωθηκε σε 2 μεριες αλλα με εβγαλες εκτος για 1 μηνα,εαν σε ενοχλουσε καποια αλλη λεξη γιατι δεν μου ελεγες να την διορθωσω ή γιατι δεν την εσβηνες εσυ;
Μηπως θιχτηκε καποιος απο τους ''συμπολιτες μας" οπως τους περιγραψε την πρωτοχρονια ενας συνδικαλιστης;
Εκανα ερωτηση μεσω του τροπου επικοινωνιας αλλα δεν μου απαντησες ουτε εστω μου εστειλες ενα mail να ξερω τι εχει γινει
Βλέπω συνεχίζεται η άσχημη συμπεριφορά σου που δεν ταιριάζει καθόλου με το skodafans.
Σου κοινοποιήθηκε ο λόγος μπλοκαρισματος σου δεν χρειάζεται να ζητάς και τα ρέστα στέλνοντας μέσω τρόπου επικοινωνίας που δεν είναι προσωπική επικοινωνία μαζί μου αλλά με την διαχείριση του φόρουμ.
Έχεις δεκάδες ποστ παραπληροφόρησης, σε ενοχλούν συνάνθρωποι που είναι διαφορετικοί από εσένα, σε ενοχλούν οι κανόνες, σε ενοχλεί το περιβάλλον που συμμετέχεις ενεργά τόσα χρόνια. Για εμένα το μόνο εύκολο είναι να πατήσω ένα κουμπάκι και να εξαφανιστεις για πάντα από το skodafans αλλά λειτουργώ ως moderator και όλοι έχουν ίση αντιμετώπιση απέναντι στους κανόνες. Αν σε ενοχλεί κάτι μπορείς να αποχωρήσεις αν θέλεις να παραμείνεις πρέπει να σεβαστείς τον χώρο που σε φιλοξενεί.
Να σου υπενθυμίσω ότι ο χώρος αυτός λειτουργεί βάση ευρωπαϊκών κανονισμών και όλοι οι όροι που έχεις αποδεχτεί είναι αναγκαίοι όχι μόνο για την ορθή αλλά και την νόμιμη λειτουργία του skodafans.
Δεν έχω καμία διάθεση να έρθω αντιμέτωπος με τον νόμο για ρατσιστικά και ομοφοβικά ποστ.

«Η ελευθερία του ενός σταματά εκεί που αρχίζουν να θίγονται τα όρια της ελευθερίας των άλλων» Εμμάνουελ Καντ.

Περιμένω την υπόσχεση σου πως από εδώ και πέρα θα προσέχεις πως εκφράζεσαι ,τι δημοσιεύσεις κάνεις και ότι στην επόμενη ατασθαλία θα γίνει η διαγραφή σου όπως και όλων των δημοσιεύσεων σου για πάντα.

Διορθώνεις την απάντηση σου αμέσα όπως και το λινκ για το άρθρο που έχεις δώσει αλλιώς εφαρμόζεται άμεσα η παραπάνω παράγραφος που έγραψα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kostas10001
Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2016, 21:56
Μοντέλο: octavia
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από kostas10001 »

Δηλαδη αμα σε σταματαγε για υπερβολικη ταχυτητα ή προσπερασες απο δεξια ή επειδη κυκλοφορουσες στην ΛΕΑ ή πηγαινες αντιθετο ρευμα εσυ μετα θα του ελεγες ''για ανοιξε το καπω να δω τι αλλαγες εχεις κανει στο μοτερ;
Είναι "σταματούσε" και όχι "σταμάταγε", αλλά δεν κατάλαβες μάλλον.
Αν αυτός σε προσπεράσει με 250χμ/ώρα και μετά από 15 λεπτά πιο κάτω σε μπλόκο σε σταματήσει για υπερβολική ταχύτητα πως θα σου φανεί?
Και δεν θα μπορείς να πεις τίποτα και ας βλέπεις τι έχει κάνει στο υπηρεσιακό όχημα, και θα βρίζεις μια ζωή τους "μπάτσους τους μαλάκες" που σε έγραψαν.
Τωρα για ''εκθετει...επαγγελματισμο" ειναι μεγαλη κουβεντα,απο το ξυλο με πτυσσομενο γκλοπ σε ατομο που δεν αντιστεκεται ενω ξερεις πως σε καταγραφουν μεχρι απο το σπασιμο παρμπριζ παρκαρισμενων αγροτικων αυτοκινητων ως την συμμετοχη σε ληστειες ως και με το υπηρεσιακο Usp.
Δεν είπε κανένας ότι όλοι είναι καλοί, σε κανένα επάγγελμα δεν παίζει αυτό.
Όλοι αυτοί που αναφέρεις μας εκθέτουν αλλά αποφασίζω να μην γίνω γρανάζι στην πολιτική κανενός, είτε δημοσιογράφου (βίντεο) είτε πολιτικού κόμματος. Δεν βρισκόμουν μπροστά σε κανένα από τα αδικήματα που αναφέρεις και αφήνω τους ειδικούς (δικαστές, ειδικές υπηρεσίες κ.λ.π.) να βγάλουν την άκρη. Το σίγουρο είναι ότι όποιος είναι βρώμικος αργά ή γρήγορα τον πιάνουμε.
Απο την αλλη ειδα και με τις stock μορφης Suzuki Hayabusa 1300 επι τοσα χρονια τι εγινε,λογια-φωτογραφιες-αρθρα και επι της ουσιας τι;
Ποσες εχεις δει εσυ στην Ε.Ο;
Τί ήθελες να κάνουν δηλαδή? Της τροχαίας είναι, για μένα τελείως αχρείαστες. Οι ασύρματοι είναι πολύ πιο γρήγοροι από όλα τα οχήματα!! Μόνο στην ΔΙ.ΑΣ. έχω δει τέτοιες μηχανές που τις έχουν μόνο για εφέ,για πολλούς λάθος λόγους.
Εμένα θα μου άρεσε η ουσιαστική αστυνόμευση και ας μην έβλεπα αστυνομικό μπροστά μου.
Μηπως εχεις παρατηρησει κουστωδια ποσα stock υπηρεσιακα ή συμβατικα Nissan Νavara της ΟΠΚΕ κυκλοφορουν μονο στο κεντρο της Αθηνας (λες και ειναι σε καμια επαρχιακη πολη) σαν συνοδευτικα ακομη και για τον αναπληρωτη ΓΓ;
Αυτα δεν ειναι καραγκιοζιλικια;
Κυκλοφορούν εκεί που υπάρχει πρόβλημα κυρίως.
Δεν υπάρχει μόνο η Τάξη και η Ασφάλεια σαν υπηρεσίες. Υπάρχουν η Ασφάλεια του πολιτεύματος, η Ασφάλεια προσώπων, το Αλλοδαπών, η ΕΥΠ, το Εσωτερικών και ένα σωρο ακόμα. Όταν βλέπουμε κάποια συνοδευτικά ή οχήματα γενικότερα δεν μπορούμε να καταλάβουμε καν τι αντικείμενο έχουν εκείνη την στιγμή. Σίγουρα υπάρχουν καραγκιοζιλίκια αλλά δεν μπορώ να κρίνω αυτά που δεν γνωρίζω.
Απο την αλλη τα υπηρεσιακα οχηματα οφειλουν να τα σεβονται και οι πολιτες ετσι;
Οι αστυνομικοί που άφησαν το όχημα και πήγαν δεν ξέρω που, θα ελεγχθούν κανονικά με ΕΔΕ για αυτό το περιστατικό και θα τιμωρηθούν σίγουρα φταίνε δεν φταίνε. Οι δράστες συνελήφθησαν ήδη.
Αυτή η ΕΔΕ είναι καλή αλλά του άλλου με το οκτάβια κακή ε?. Όχι φίλτατε, οι αστυνομικοί πρέπει να είναι προσεκτικοί πάντα και διπλά προσεκτικοί όταν βρίσκονται σε δύσκολη περιοχή.

Όσο για τους συμπολίτες μας που ανέφερες, είναι θέματα γεωπολιτικής κυρίως που μας έχουν φέρει σε τέτοιο σημείο τα οποία το δικό μου το μυαλό είναι πολύ μικρό για να καταλάβει. Εσύ μάλλον γνωρίζεις περισσότερα από εμένα πάνω σε αυτά, αλλά αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι όλα τα προβλήματα εργαλιοποιούνται από πολλούς για δικούς τους σκοπούς, και πάλι δεν θα γίνω ουρά κανενός, προσέχω και κάνω το κατά δύναμην για να ελαφρύνω την ζωή των συμπολιτών μου.

Τέλος πάντων, για να μην μακρυγορούμε ας εξηγήσει ο αστυνομικός με το οκτάβια:
1.Ποιος του χρέωσε το οκτάβια χαλασμένο. (μήπως ήταν καλό και αυτός δεν το πρόσεχε?)
2.Ποιος του έδωσε την άδεια να βάλει πάνω ότι μη προβλεπόμενο υπάρχει?
3.Που βρήκε τα λεφτά για να το κάνει και σε περίπτωση "χορηγίας" από το συνεργείο στο "Μενίδι" τί ανταλλάγματα έδωσε, ή τι σόι συνεργείο μπορεί να κάνει τέτοιες κρυφές χορηγίες?
4.Σε πόσες παραβάσεις έχει υποπέσει μέχρι την στιγμή που το απέσυραν? Παραβάσεις για τις οποίες άλλοι έχουν μπει φυλακή ή έχουν σκοτώσει κόσμο στον δρόμο. Και πόσες από αυτές του έχουν βεβαιωθεί? Κανένας δεν είναι πάνω από τον νόμο.

Αυτά μου ήρθαν έτσι γρήγορα και αν κάτσω να σκεφτώ θα γράψω και άλλα. Αλλά ας το αφήσουμε, βρωμάει πολύ και δεν χρειάζεται να ανακινούμε τα σκατά.
Με τέτοιες συμπεριφορές δεν πάμε μπροστά και μόνο σχόλια προκαλούμε.
Τέλος.
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 21:04
Μοντέλο: FELICIA (racing edition)
Τοποθεσία: ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ »

RoadRunner έγραψε: Σάβ 12 Φεβ 2022, 17:22 Έχεις δεκάδες ποστ παραπληροφόρησης
Δεν έχω καμία διάθεση να έρθω αντιμέτωπος με τον νόμο για ρατσιστικά και ομοφοβικά ποστ.
Βαζω συνδεσμο απο κατω,αν μερικοι νομιζουν πως αυτα δεν ισυχουν εγω τι φταιω;
kostas10001 έγραψε: Σάβ 12 Φεβ 2022, 21:22 και θα βρίζεις μια ζωή τους "μπάτσους τους μαλάκες" που σε έγραψαν.
Μα δεν ειπαμε πως εδω δεν βριζουμε;
Εσι για την ιστορια: το οχημα μου δεν πιανει τοσα και δεν μπορω να βρισω ανθρωπους που συνεργαζομαι καθε μερα.
Εικόνα

«Μερικές φορές είμαι ο Θεός. Αν πω ότι κάποιος πρέπει να φύγει, φεύγει την ίδια μέρα» (1949-1993)
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21815
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από RoadRunner »

ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ έγραψε: Τρί 15 Φεβ 2022, 10:54
Βαζω συνδεσμο απο κατω,αν μερικοι νομιζουν πως αυτα δεν ισυχουν εγω τι φταιω;
Για να σου έχω κάνει παρατήρηση σημάνει ότι τα πόστ αυτά έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητη αρχή και τα περισσότερα όχι μόνο ξεπερνάνε κατά πολύ την πραγματικότητα αλλά είναι πολύ κακή επινόηση ψέματος και παραπληροφόρησης που δεν στέκουν ούτε μετά από φιλτράρισμα ανθρώπου με γνώσεις δημοτικού.
Επίσης δεν έχει καμία απολύτως σημασία αν βάζεις λινκ η όχι από κάτω, πρίν αναφερθούμε σε κάτι ελέγχουμε πάντα.
Εδώ έχουν δώσει δημόσια συγχαρητήρια για μια σαιτα που ήθελε η nasa . Όσοι το είχαν αναπαράγει δεν κατάλαβαν κάν ότι ήταν από σατιρική σελίδα...

Η κουβέντα μας τελειώνει εδώ. Οι όροι της κοινότητας είναι ξεκάθαροι, το περιεχόμενο αυτής το ίδιο ξεκάθαρο εδώ και χρόνια. Το τι σε ευχαριστεί να διαβάζεις και από πού να ενημερώνεσαι δεν μας αφορά , μας αφορά όμως το τι γράφει ο καθένας εδώ μέσα.
Αν δεν σου ταιριάζει το skodafans δεκτό και η πόρτα είναι ανοιχτή αλλά το να επιμένεις ότι έχεις δίκιο σε παρατηρήσεις που σου έχουν γίνει αυτό με ξεπερνά. Κανένας σεβασμός για κανέναν από εδώ μέσα και στην τελική την δουλειά μου κάνω πρώτα σαν moderator και μετά σαν ιδιοκτήτης του skodafans. Θα γίνεται αυτό που λέω και αυτό που λέω θα είναι πάντα βάση κανονισμών που αποδέχτηκε ο καθένας εδώ μέσα. -
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1253
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 21:04
Μοντέλο: FELICIA (racing edition)
Τοποθεσία: ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

Re: ΕΔΕ και αποσυρση το Octavia περιπολικο του Ε.Φ.

Δημοσίευση από ΔΗΜ.ΦΥΛΑΚΤΟΣ »

kostas10001 έγραψε: Σάβ 12 Φεβ 2022, 21:22 Αλλά ας το αφήσουμε, βρωμάει πολύ και δεν χρειάζεται να ανακινούμε τα σκατά.
.
Εικόνα

«Μερικές φορές είμαι ο Θεός. Αν πω ότι κάποιος πρέπει να φύγει, φεύγει την ίδια μέρα» (1949-1993)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αυτοκίνητο Γενικά”