Στα... χέρια της Kosmocar η Skoda

Ό,τι έχει σχέση με ειδήσεις για Skoda, νέα αυτοκίνητα κ.α.

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Στα... χέρια της Kosmocar η Skoda

Δημοσίευση από RoadRunner »

Βαρύ Πόδι έγραψε: (Εφημερίδα του φόρουμ :?: Τί είν' τούτο ωρέ καρντάση? Εν κατέω πράμα....)
:arrow: viewforum.php?f=113

Αν και δεν βρισκω το θεμα τωρα καποια μαλακια θα εκανα παλι :shock: θα σου παραθεσω το κειμενακι

«Σε συνεργασία με την Kosmocar Α.Ε. θα ενισχύσουμε τις πωλήσεις μας και την παροχή υπηρεσιών στην Ελληνική αγορά», δήλωσε ο Werner Eichhorn, Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Skoda για Πωλήσεις και Μάρκετινγκ.H Kosmocar A.E. είναι μια πολύ αξιόπιστη και έμπειρη εταιρεία και ως εκ τούτου ο καλύτερος δυνατός συνεργάτης»
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TORRERO
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 8839
Εγγραφή: Σάβ 07 Νοέμ 2009, 19:15
Μοντέλο: Octavia 5 VRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Στα... χέρια της Kosmocar η Skoda

Δημοσίευση από TORRERO »

Κάπου εδώ;
viewforum.php?f=113&start=0
Service by Koret :autodriving:
Άβαταρ μέλους
Βαρύ Πόδι
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 863
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 12:38
Μοντέλο: Octavia5 '09 1.8 Tsi FL
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Στα... χέρια της Kosmocar η Skoda

Δημοσίευση από Βαρύ Πόδι »

RoadRunner έγραψε:
Βαρύ Πόδι έγραψε: .................

Αν και δεν βρισκω το θεμα τωρα καποια μαλακια θα εκανα παλι :shock: θα σου παραθεσω το κειμενακι

«Σε συνεργασία με την Kosmocar Α.Ε. θα ενισχύσουμε τις πωλήσεις μας και την παροχή υπηρεσιών στην Ελληνική αγορά», δήλωσε ο Werner Eichhorn, Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Skoda για Πωλήσεις και Μάρκετινγκ.H Kosmocar A.E. είναι μια πολύ αξιόπιστη και έμπειρη εταιρεία και ως εκ τούτου ο καλύτερος δυνατός συνεργάτης»
Κυρ Βέρνερ μου...... πολύ αμφιβάλλω ότι η Kosmocar θ' αποδειχθεί καλύτερη. Ας μείνει η ίδια με τη Βιαμάρ κι ευχαριστημένοι τα μάλα θά 'μαστε.
Αλλά αν είναι να ξεκινάμε με κατάργηση εισαγωγής μοντέλων της γκάμας (superb, scout και δεν ξέρω ποιό/ποιά ακόμα) και τυχόν υιοθέτηση του μπλαζέ ύφους που διακατέχει τους υπόλοιπους του Γκρουπ (κυρίως εκεί στη vw το έχουν τερματίσει στο ύφος καρδιναλίων) συνοδεία αύξησης τιμών για ανταλλακτικά και λοιπές υπηρεσίες (αυτό πολύ το φοβάμαι σου λέω, μέχρι σιγουριάς είμαι), τότε σκ@τ@ θα τα κάνετε.
Εδώ είσαι κι εδώ είμαι κυρ Βέρνερ μου. Στείλε μου το εταιρικό mail σου να σου στείλω ραπόρτο απ' τη νέα συνεργασία. Να το διαβάσεις όμως, έτσι?....


Υπογραφή
Προκαταβολικά εξοργισμένος πελάτης :evil:


:lol:
-----------------
Πλέον ταϊζω 208 αλόγατα :happy1:
Εικόνα
Κώστας

-----------------
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Στα... χέρια της Kosmocar η Skoda

Δημοσίευση από RoadRunner »

:lol: :lol: :lol:
Εικόνα Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα Skoda”