ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 25-27/01/2008 - ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις εκδρομές του SkodaFans.gr

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

ετσι αφτα ειναι!!! γιατι οπου και να παμε τα περναμε καλα!!!
SKODAFANS RULES!!!! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Μαρία στο τέλος του μήνα που θα ανέβω Σαλόνικα θα μου δώσεις να τους πάω!!!! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Μαρια ΤΕΛΕΙΑ η γαλατοπιτα. Δεν πιστευω να αφησαμε καθολου και να στεναχωρησαμε την θεια; Ετχαριστουμε για την φιλοξενια.
Άβαταρ μέλους
costasc4vts

Δημοσίευση από costasc4vts »

Απο οτι βλεπω απο τη ψηφοφορια...θα τον εχω καιρο μαζι μου.... :lol: :lol: καθε φορα κ πιο ομορφα κ πιο πολλοι στις εκδρομες...
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

costasc4vts έγραψε:Φοβερη εκδρομη...καταπληκτικη παρεα...πολυς χαβαλες...ο πιο καλος λογος να γινεις μελος....
Ποτε απολυεται ειπαμε; :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από *fingerprints* »

κωστα σε παρακαλω βαλε το πανουλη να κανει σχεδια στους θαμνους οταν τους κλαδευει :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

maria έγραψε:
manolis38 έγραψε:Μαρια ΤΕΛΕΙΑ η γαλατοπιτα. Δεν πιστευω να αφησαμε καθολου και να στεναχωρησαμε την θεια; Ετχαριστουμε για την φιλοξενια.
Παναγιώτη δεν έμεινε τίποτα, μην ανησυχείς φάγαμε και τα 3 ταψιά γαλατόπιτα όπως επίσης και τα 2 κουτάκια με τα γλυκάκια :lol: :lol:

στις πάστες τα χαλάσαμε μείνανε 3 αλλά δεν πειράζει :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Την επόμενη θα είμαι πιο οργανωμένη και θα έχω και παγωτό :wink: :lol: :lol: :lol:
ΙΝΣΟΥΛΙΝΕΕΕΕΕΕΣ :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

πολλη γλυκο λεμε εγω δεν μπορουσα να παρω ανασα μετα, αφου με κυνηγουσε η μαρια με την γαλατοπιτα στο χερι :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

*fingerprints* έγραψε:κωστα σε παρακαλω βαλε το πανουλη να κανει σχεδια στους θαμνους οταν τους κλαδευει :lol: :lol: :lol:
Και ένα ασβέστομα το χρειάζονται τα πεζοδρόμια μέσα στο στρατόπεδο ε???? :twisted: :twisted: :twisted:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Γιώτα έγραψε:..... Και ενώ όλοι απολαμβάναμε το τοπίο κάποιοι βρήκαν πιο ενδιαφέροντα θέματα να ασχοληθούν!!
Παλιο-παπαράτσι!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Μοντάζ είναι...αρνούμαι κάθε σχέση με τη τελευταία φωτογραφία στην καντίνα με τα σουβλάκια στο φράγμα!!!! 8)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
costasc4vts

Δημοσίευση από costasc4vts »

Sailing έγραψε:
*fingerprints* έγραψε:κωστα σε παρακαλω βαλε το πανουλη να κανει σχεδια στους θαμνους οταν τους κλαδευει :lol: :lol: :lol:
Και ένα ασβέστομα το χρειάζονται τα πεζοδρόμια μέσα στο στρατόπεδο ε???? :twisted: :twisted: :twisted:
Τα κανει ηδη...τοσο φαι και γλυκο που εφαγε στην εκδρομη... :lol: πρεπει να καψει θερμιδες....κοντευει να τον παρει ο αερας :lol: :lol: ...αλλα φταιει η μαρια που τον ταιζε.... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ThanassisGT
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3694
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 18:10
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: αθήνα

Δημοσίευση από ThanassisGT »

Γιώτα έγραψε:..... Και ενώ όλοι απολαμβάναμε το τοπίο κάποιοι βρήκαν πιο ενδιαφέροντα θέματα να ασχοληθούν!!
παντως ο μοναδικος με σακουλιτσα ειναι ο κυριος Sailing. τυχαιο;
I am nobody..
..nobody is perfect..
..therefore, I am perfect!!!
Άβαταρ μέλους
costasc4vts

Δημοσίευση από costasc4vts »

maria έγραψε:
costasc4vts έγραψε:
Sailing έγραψε:
*fingerprints* έγραψε:κωστα σε παρακαλω βαλε το πανουλη να κανει σχεδια στους θαμνους οταν τους κλαδευει :lol: :lol: :lol:
Και ένα ασβέστομα το χρειάζονται τα πεζοδρόμια μέσα στο στρατόπεδο ε???? :twisted: :twisted: :twisted:
Τα κανει ηδη...τοσο φαι και γλυκο που εφαγε στην εκδρομη... :lol: πρεπει να καψει θερμιδες....κοντευει να τον παρει ο αερας :lol: :lol: ...αλλα φταιει η μαρια που τον ταιζε.... :lol: :lol:
εγω :shock: :shock: :shock: :lol:
τίποτα δεν έφαγε μην σας κοροϊδεύει :idea: :idea:
Εδω αλλα λεει... :D Δεν σταματησε να τρωει,να πινει κ να χανει το δρομο... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

ThanassisGT έγραψε:
Γιώτα έγραψε:..... Και ενώ όλοι απολαμβάναμε το τοπίο κάποιοι βρήκαν πιο ενδιαφέροντα θέματα να ασχοληθούν!!
παντως ο μοναδικος με σακουλιτσα ειναι ο κυριος Sailing. τυχαιο;
Καθολου Θαναση μου. Περιμενω να δω τι θα ποσταρει για να μπει στην θεση του κι αυτος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Γιώτα έγραψε:
manolis38 έγραψε:Ειπες κατι για μοτερακια; ΤΟ GT ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ.
Δεν παίζεις τίμια..

Κρυφορούφ!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδρομές SkodaFans”