ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 25-27/01/2008 - ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις εκδρομές του SkodaFans.gr

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
xenos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1445
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 23:10
Μοντέλο: octavia GT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Περαία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xenos »

linkin's dad έγραψε:Μπραβο παιδια,και του χρονου μακαρι να μπορεσω να ερθω και εγω.
Μεσα φιλε αλλα να ερθεις ετοιμος για μεγαλη μασα θα αρρωστησεις αν μας δεις να τρωμε περιμενε φωτογραφιες να καταλαβεις
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

linkin's dad έγραψε:Μπραβο παιδια,και του χρονου μακαρι να μπορεσω να ερθω και εγω.
και του χρονου???
Φιλε μου δεν κανουμε μια εκδρομη τον χρονο, στην επομενη θες να πεις :lol: :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Καλησπέρα και από εμένα!
Στατιστικά: 926,6 χιλιόμετρα από το Parking μου και πίσω!
Σήμερα 415km με μέση κατανάλωση 8,7l/100km και 60km μέση ταχύτητα! :shock: Ας όψετε ο νταλικέρης στο Δομοκό!!!

Παρά τις "δύσκολες καταστάσεις" που αντιμετωπίσαμε αυτό που μένει στο τέλος είναι ότι....ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ
(...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ! :cry: )

Να ζητήσω για μια ακόμη φορά συγνώμη από τον φίλο Aventura για το χιόνι που από λάθος κατέληξε μέσα στο αυτοκίνητό του! Φίλε δεν έχω λόγια και έχω σκάσει! :(

Να ευχαριστήσω τον Θέμη που έκανε τον κόπο αλλά και τον γύρω της Λίμνης για να έρθει να μας δεί και να μας πετύχει σε μια καθαρή SkodoFan-ίστικη ιερή στιγμή....την στιγμή της ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΑΣ! :wink:
Θέμη σε περιμένουμε στην επόμενη συνάντηση!!!!!


Δεν υπάρχουν λόγια για τα τοπία....
Δεν υπαρχουν λόγια για τις διαδρομές...
Δεν υπάρχουν λόγια για τις ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΕΣ!....
Δεν υπαρχουν λόγια για τις γελαστές αυτές φάτσες των μικρών SkodaFans...
Δεν υπάρχουν λόγια για τις ωραίες, για μια ακόμη φορά, στιγμές...

Οι Φώτο μάλλον θα τα πούνε όλα! Εικόνα

Καλή ξεκούραση, "ανάρωση" και ανασύνταξη δυνάμεων σε όλους! :wink: :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sailing την Δευ 28 Ιαν 2008, 00:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
crocodile

Δημοσίευση από crocodile »

johny έγραψε:......με μελανό σημειο το τρακο του crocodile με τον Θανο και τον kpap :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (ελπιζω να τα φτιαξουν το συντομοτερο τα αμαξια τους με το λιγοτερο δυνατο κοστος).
Eλα μωρε Γιαννη μια γρατζουνια ειναι! :D Πως κανεις ετσι??? :lol: :lol: :lol:

Παιδια αν εξαιρεσουμε αυτο το γεγονος περασαμε παρα πολυ ωραια! :wink:

Πολυ ωραιο το ξενοδοχειο,η παρεα, η λιμνη , οι διαδρομες μεσα στα χιονισμενα βουνα και φυσικα τα φαγητα! :D
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Εικόνα Νικόλα!

Παιδιά ποστάρετε φωτογραφίες στο αντίστοιχο topic ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ!!!!

Αν δεν έχετε πρόβλημα και πάντα χρησιμοποιώντας τα σχόλια σας να κάνω για μια ακόμη φορά .....ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ?????? :idea: :twisted: :idea: :twisted: :idea:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
jimRS

Δημοσίευση από jimRS »

Γεια σας και απο εμενα και καλως σας βρηκαμε, να πω και γω με τη σειρα
μου παρα τη μια μερα διαμονης μου οτι περασαμε πολυ ωραια στη πανεμορφη λημνη πλαστηρα με ολα τα μελη του S.F.C. Oι φωτογραφιες και θα τα αποκαληψουν ολα αντε και για την επομενη τωρα με περισσοτερα μελη.
Χαρικα για τη γνωριμια ορισμενων μελων που δεν γνωριζομασταν και ελπιζω να ξανα βρεθουμε συντομα.
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Παιδες ηταν τελεια. Πρωτα απο ολα θα ηθελα να πω απο το Forum ενα μεγαλο ευχαριστω στον BABIS ο οποιος δεχτηκε να μου παραχωρισει το δωματιο το οποιο ακυρωσε ο κουμπαρος του. :( :) Οπως καταλαβαινετε τα συναισθηματα για το συγγεκριμενο ειναι αναμικτα. Ολα τα μελη οπως και οι οικογεννειες τους ηταν υποδειγματικα. Απο ποιον να αρχισω και σε ποιον να τελειωσω. Sailing η παρεα σου ειναι φοβερη. Ρε φιλε αφου πετας πολλυ ομορφες ατακες γιατι δεν το κανεις πιο συχνα; Τα παιδια απο Βορειο Ελλαδα ......... απλα ΤΕΛΕΙΑ .... α ρε Ιορδανη.
Αυτο ομως που θα μου μεινει αξεχαστο ειναι το φιλι που μου εδωσε η κορουλα του Δημητρη απο Ροδο... Να σου ζησει φιλε να ειναι καλοτυχη και να την δεις οπως επιθυμεις . ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΙΘΡΕΣ ηταν αυτες!!!!!! Τελος να ζητησω συγνωμη αν στεναχωρισα καποιον αλλα ειμαι και λιγο αγυριστο κεφαλι. Σας ευχαριστω ολους για ενα υπεροχο 3ημερο. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

manolis38 έγραψε:Παιδες ηταν τελεια. Πρωτα απο ολα θα ηθελα να πω απο το Forum ενα μεγαλο ευχαριστω στον BABIS ο οποιος δεχτηκε να μου παραχωρισει το δωματιο το οποιο ακυρωσε ο κουμπαρος του. :( :) Οπως καταλαβαινετε τα συναισθηματα για το συγγεκριμενο ειναι αναμικτα. Ολα τα μελη οπως και οι οικογεννειες τους ηταν υποδειγματικα. Απο ποιον να αρχισω και σε ποιον να τελειωσω. Sailing η παρεα σου ειναι φοβερη. Ρε φιλε αφου πετας πολλυ ομορφες ατακες γιατι δεν το κανεις πιο συχνα; Τα παιδια απο Βορειο Ελλαδα ......... απλα ΤΕΛΕΙΑ .... α ρε Ιορδανη.
Αυτο ομως που θα μου μεινει αξεχαστο ειναι το φιλι που μου εδωσε η κορουλα του Δημητρη απο Ροδο... Να σου ζησει φιλε να ειναι καλοτυχη και να την δεις οπως επιθυμεις . ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΙΘΡΕΣ ηταν αυτες!!!!!! Τελος να ζητησω συγνωμη αν στεναχωρισα καποιον αλλα ειμαι και λιγο αγυριστο κεφαλι. Σας ευχαριστω ολους για ενα υπεροχο 3ημερο. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Φίλε σχετικά με τις ατάκες αφήνω χρόνο ενδιάμεσα για να έχει σασπένς! :idea:
Να είσαι και εσύ καλά γιατί είσαι ότι λέει η υπογραφή σου και αυτό δηλώνει την ταυτότητα των SkodaFans!!! :wink:
Να μου φιλήσεις την Ηλέκτρα και τις χρωστάω ρεβανς από την τελευταία παρτίδα τάβλι! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

manolis38 έγραψε: Η συνομοσια ετοιμαζεται
Εικόνα
Αντζελα..........
Εικόνα
Αφου θα παρθουμε που θα παρθουμε να μην εχει και λιγο αισθημα;
Μου έδωσες τρελές ιδέες για HOT ιστορίες ρε Πάνο τώρα! ΩΡΑΙΟΣ! :idea: :idea: :idea: :idea:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Θέμης

Δημοσίευση από Θέμης »

... Αν και δεν ημουν μαζι σας... ΧΑΡΗΚΑΜΕ πολυ που σας γνωρισαμε(εγω και η κοπελα μου) Αν και ο χρονος της συναντησης ηταν ελαχιστος, καταλαβα οτι εκανα log in στο σωστο φορουμ!!! ΜΑΣΑ-ΤΡΕΛΛΑ-ΠΑΡΕΑ!!!... χαιρομαι που τα περασατε ομορφα στα πατρια εδαφη μου και ελπιζω στην επομενη να ειμαστε και'μεις μαζι, απο την αρχη ως το τελος...μεχρι τοτε θα τα λεμε απο εδω και απο κοντα για καφεδακι η μια καλη μασα!!! :idea: :D :D :D :cheers: :cheers: :cheers: :bounce: :bounce: :bounce:
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Οχι αλλο φαι..........φτανει.:shock: :shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
ellhnas

Δημοσίευση από ellhnas »

Εγώ το είπα από την αρχή ότι θα το μετανιώσω, και ότι θα ζηλεύω που δεν θα έρθω , αλλά κοψίδια δεν βλέπω και ανησυχώ. :?
Άβαταρ μέλους
ABTAKIAS
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 18327
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 13:28
Μοντέλο: OCTAVIA RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: MΠΡΑΧΑΜΙ-ΣΑΛΑΜΥΚΟΝΟΣ

Δημοσίευση από ABTAKIAS »

Α μην ανησυχείς...έτσι πάντα ξεκινάει ήρεμα και μετά φορτώνουν :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
costasc4vts

Δημοσίευση από costasc4vts »

Φοβερη εκδρομη...καταπληκτικη παρεα...πολυς χαβαλες...ο πιο καλος λογος να γινεις μελος....
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

costasc4vts έγραψε:Φοβερη εκδρομη...καταπληκτικη παρεα...πολυς χαβαλες...ο πιο καλος λογος να γινεις μελος....
Kαλώς τα Ελληνικά στρατά! Να είσαι καλά και σε ευχαριστούμε για την παρέα! Χάρηκα για την γνωριμία και να μας προσέχεις τον Morales όσο είστε μαζί εκεί γιατί αλλιώς θα σκάσει το κομβόϊ με τα SKODA!!!
:idea: :twisted: :idea: :idea: :idea: :idea:
Kυρ-Κυρ-κυρ-Κυρ-Κυρ...να πώωωωωω?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδρομές SkodaFans”