Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις εκδρομές του SkodaFans.gr

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
darkmaster

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από darkmaster »

Πιστευω οτι περασατε τελεια απλα.Στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα να παρευρεθω κ εγω εκει παρολο που ημουνα κοντα αλλα το αμαξι που μετακινουμουν επαθε χοντρη ζημια μαλλον εσπασε το μοτερ.Ελπιζω στην επομενη εκδρομη μας να ειμαι παρον.Παντα τετοια στη Διαχειριστικη ομαδα και σε ολους οσους ετρεξαν.
Άβαταρ μέλους
ABTAKIAS
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 18327
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 13:28
Μοντέλο: OCTAVIA RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: MΠΡΑΧΑΜΙ-ΣΑΛΑΜΥΚΟΝΟΣ

Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από ABTAKIAS »

Επειδή μετά την κλήρωση των δώρων ορισμένοι άλλαξαν αυτά που τους έτυχαν με δώρα άλλων, παρακαλώ να με ενημερώσουν με pm ποιος τελικά πήρε τι, προκειμένου εν συνεχεία ενημερώσουμε τα καταστήματα.

Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
krok

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από krok »

Τελεια.Μια εκδρομη που τα ειχε ολα.ΦΑΙ-ΠΟΤΟ-ΧΙΟΝΙΙΙΙΙ περασαμε υπεροχα(αν και ακομα ξεσουρωνω) Μπραβο στα παιδια που βοηθησαν στην εκδρομη και σε ολους οσους συμετειχαμε .Παμε για αλλα!!!!
Άβαταρ μέλους
mkvrs
Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: Παρ 02 Ιαν 2009, 10:51
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από mkvrs »

ΜΠΡΑΒΟ σε ολους μας για την υπεροχη παρεα .και οσο για την ταλαιπωρια που ειχαν ο diver με τον roadruner εξελιχθηκαν ολα ομαλα χαρης στο ρητο ολοι για εναν και ενας για ολους γιατι ετσι φαινετε οι φιλια που εχουμε και η συμπαρασταση προς ολους το ιδιο εγινε και στην επιστροφη απλως δεν αναφερουμε ονοματα και αυτοκινητα
θα με ψαχνεις θες δε θες
mkvrs 5
overload 280
Άβαταρ μέλους
apostolis1x
Member
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Σάβ 10 Νοέμ 2007, 19:58
Μοντέλο: YETI 1,2TSI
Τοποθεσία: Αλιαρτος Λιβαδεια

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από apostolis1x »

Ειμαι και εγω σιγουρος οτι περασατε καλα( το εχω ζησει :lol: :lol: ) στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα αυτη τη φορα να ερθω αλλα στην επομενη που κοντα ειναι :D :D πιστευω να ειμαι μεσα.Μπραβο σε ολα τα παιδια και παντα τετοια :D :D
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

κρίβε λόγια για την επιστροφή Μιχάλη :) :) :)
Άβαταρ μέλους
Gazofonix

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από Gazofonix »

Παρακαλησθε οπως ξεφουρνισατε ΟΛΟ το κοτσομπολιο της επιστροφης σας δημοσια. :lol: :lol: :lol:
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από NIKOLAS »

OXI ΑΛΛΟ ΧΙΟΝΙ !!!!!!!!!!!!......ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε σεις αυτος ο ΝΙΚΟΛΑΣ κατι επαθε !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Μαλλον πασχει απο ΧΙΟΝΙΤΙΔΑ !!!!!!!!!!!!!! :idea: :idea: :idea: :idea:

Δεν ξερω αν ειναι κολλητικο.......Ρε παιδια τι πατσαβουρια ηταν αυτα που εριχνε ,εχω να δω τετοια απο τοτε που ημουν με κοντα πανταλονια το 1970 .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! για οσους ηταν γεννημενοι βεβαια τοτε :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Λοιπον παιδια και εγω θελω να ευχαριστησω , με τη σειρα μου ,τη διαχειριστικη ομαδα για ολο αυτο το φανταστικο νταβαντουρι που διοργανωσε .Ενα μεγαλο .....μα παρα πολυ μεγαλο μπραβο !!!!!!!!!! στα παιδια αυτα που δωσανε και δινουν τη ψυχη τους ....για το club.Ηταν ολα φανταστικα.Απο την πρωτη ημερα μας εκαι δεν πιστευω να βαρεθηκε κανενας μας ..............!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αντε τωρα να βαλουμε μπροστα για το επομενο αλλα χωρις χιονι θελω να πιστευω ..... ΟΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΛΛΟ ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.......ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ ΒΛΑΠΤΕΙ .Αν δεν με πιστευετε ρωτηστε τον DIVER , τον Sailing , τον fingerprints, τον ROADRUNNER ......τον ΧΕΝΟ (αλλα αυτος περισσοτερο μου εδειξε οτι την ειχε καταβρει ... ο ατιμος !!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ , ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΗΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ..... ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SCOUTer

Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από SCOUTer »

γεια σου ρε Νικόλα με τα ωραία σου, μα το Θεό είσαι πολύ καλή παρέα κι αν δεν πετούσες και εκείνο για τον Ηρακλή :twisted: :twisted:

θα ήσουν αρχηγός, λαίμαι !!!! :idea: :idea:
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Καλημερα SCOUTer φιλε μου...........

Μην ξεχνας , οτι ειμαστε και κουμπαροι (Πηλα-Ρεμος), οποτε πεταμε και καμμια μακακια :lol: :lol: :lol: :lol: . Μην με παρεξηγεις ρε συ.Παντως περασαμε υπεροχα φιλε μου .Την αλλη φορα να παρεις και τα μωρα σου , για να εισαι ακομη πιο ανεβασμενος 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) .Ευχαριστω φιλε μου για την καλη παρεα που ειχαμε.Θα τα ξαναπουμε συντομα πιστευω ....και θα κανουμε περισσοτερες τρελλες!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vaios_volos

Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από vaios_volos »

Καλησπέρα σε όλους!
Και εγώ με τη σειρά μου έχω να πω τα καλύτερα! :D
Ευχαριστώ όλους για το πως με δεχτήκατε και για όλη την ωραία κουβεντούλα! :D
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να καθήσω περισσότερο... :evil:
Υπόσχομαι την επόμενη φορά να ακολουθήσω πιστά όλο το πρόγραμμα!


ΥΓ.Sailing ευχαριστώ για τα αυτοκόλλητα και την πινακίδα!
Ελπίζω να σου άρεσαν τα carbon φρύδια και αεροτομή! :mozilla_cool:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Χειμερινή Εκδρομή - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 13-15/2/2010

Δημοσίευση από Sailing »

Βάιε σε ευχαριστούμε που μας τίμησες έστω και για λίγο!
Αεροτομή καλή....φρυδάκια άμεσα βάψιμο! 8)
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδρομές SkodaFans”