ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 22-23-24-25/03/2008 στο Παγγαίο

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις εκδρομές του SkodaFans.gr

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
vgeorgoudis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 12:28
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από vgeorgoudis »

Καλά θα κάνουν να προσέχουν οι αρκούδες γιατί αν δεν φτάσουν οι προμήθειες....


Ενημερώνω ότι "κλείσαμε" ! ΗΡΘΕ και το διαμονητήριο.
Λεπτομέρειες ή ότι άλλο χρειαστεί θα ενημερώσω τηλεφωνικά.
Καλά θα κάνουμε να βρεθούμε σύντομα για να κανονίσουμε τις προμήθειες.
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Δημοσίευση από kdouris »

Sailing έγραψε:Κρίμα.. ψηνόμουν ειλικρινά για Κυριακή βράδυ με Τρίτη με +1 αλλά δυστυχώς έμαθα εχθές ότι θα λείπω εξωτερικό για δέκα ημέρες... :(

Εύχομαι ότι καλύτερο, να έχετε καλό δρόμο και διαμονή και ...
..ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΕΣ! :idea:
ΑΡΚΟΥΔΕΣ. . .ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ SKODAFANS!!!! :lol: :lol:
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Φιλαράκι δεν ξέρω τί θα κάνετε κανονίστε να έχετε internet εκί πάνω... έστω και με σύνδεση από κινητό!
Θα μιλήσουμε μέσω msn! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Gel73

Δημοσίευση από Gel73 »

Εγώ μπορεί να κάνω καμιά περασιά, με την φαμίλια, να σας γνωρίσω και να προσφέρω και κανα μπουκάλι τσίπουρο παραγωγής μου, στους γευσιγνώστες!!! :idea:
Άβαταρ μέλους
vgeorgoudis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 12:28
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από vgeorgoudis »

Sailing έγραψε:Φιλαράκι δεν ξέρω τί θα κάνετε κανονίστε να έχετε internet εκί πάνω... έστω και με σύνδεση από κινητό!
Θα μιλήσουμε μέσω msn! :wink:

:lol: :lol: :lol: Θα ανεβούμε στις κεραίες και θα ψάχνουμε για ασύρματο :lol: :lol: :lol:

Εκεί δυστυχώς ή ευτυχώς μετά βίας πιάνει κινητό (ίσως αν σκαρφαλώσεις σε καμιά ραχούλα...)
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
γιαννη 123

Δημοσίευση από γιαννη 123 »

εγω παντωs θα κανω ενα τσαρτερ αυθημερων για να σαs γνωρισω απο κοντα με την φαμιλια μου
Άβαταρ μέλους
vgeorgoudis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 12:28
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από vgeorgoudis »

:arrow: vgeorgoudis 3 άτομα 22-23-24
:arrow: ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ 8 άτομα 22-23-24
:arrow: jordan 2 άτομα 22-23-24
:arrow: ROADRUNNER 1 άτομο 22-23-24
:arrow: christos_rs5 4 άτομα 22-23-24
:arrow: xenos 4 άτομα 22-23-24


Όσοι έχουν την πρόθεση και διάθεση να έρθουν αυθημερόν δεν υπάρχει λόγος να καταγραφούν. Επειδή όμως για ευνόητους λόγους δεν μπορούνε να υπολογιστούν καλό θα ήταν να φροντίσουν οι ίδιοι για τις προμήθειες που θα χρειαστούν για την μονοήμερη εξόρμηση.
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ »

[Όσοι έχουν την πρόθεση και διάθεση να έρθουν αυθημερόν δεν υπάρχει λόγος να καταγραφούν. Επειδή όμως για ευνόητους λόγους δεν μπορούνε να υπολογιστούν καλό θα ήταν να φροντίσουν οι ίδιοι για τις προμήθειες που θα χρειαστούν για την μονοήμερη εξόρμηση.]

ΣΩΣΤΟΣ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ μονο εγω εχω ΕΞΤΡΑ 3 αυτοκινητα εκτοs FANS που θα ερθουν αυθημερον και ειναι ενημερωμενη για τιs προμηθειεs που πρεπει να παρουν.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΕΓΩ [ΤΣΙΠΟΥΡΟ και ΡΕΤΣΙΝΕΣ κτλ] μεγαλη ποσοτητα γιατι δεν ξερειs μεχρι που θα φτασει!!!!!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Ο ΣΑΚΗΣ[αρναουτογλου] ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΑ ΟΡΕΙΝΑ

8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕεεε...
Άβαταρ μέλους
γιαννη 123

Δημοσίευση από γιαννη 123 »

καλα τα λετε ολοι εσειs που ειστε ενημερωμενοι ,αλλα εμειs που ερχομαστε πρωτη φορα κ αυθημερων καλα θα ηταν να μαs ενημερωσουν οι παληιοι τι θα θελατε να φερουμε μιαs και δεν προκειται να ερθουμε με αδεια χερια και για να νοιωσουμε πιο ενταξει, μιαs και ολοι πιστευω oτι εχουμε την ιδια τρελλα!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ »

γιαννη 123 έγραψε:καλα τα λετε ολοι εσειs που ειστε ενημερωμενοι ,αλλα εμειs που ερχομαστε πρωτη φορα κ αυθημερων καλα θα ηταν να μαs ενημερωσουν οι παληιοι τι θα θελατε να φερουμε μιαs και δεν προκειται να ερθουμε με αδεια χερια και για να νοιωσουμε πιο ενταξει, μιαs και ολοι πιστευω oτι εχουμε την ιδια τρελλα!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΣΩΣΤΟΣ ο γιαννηs 123

ΑΠΟ ΨΗΤΑ [παιδακια,μπριζολεs,μπιφτεκια,σουβλακια] ΑΝ ΤΑ ΤΡΩΤΕ
ΚΑΙ ΑΝ ΝΗΣΤΕΥΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΟΠΩΣ [καλαμαρι,χταποδι,χαλβα,ελιεs,κτλ]........
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΤΑ ΡΕΤΣΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΩ χαχαχα-ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΕΡΕ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΟΛΑααααααα..........

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΔΕΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
[img]http://img246.imageshack.us/img246/390/ ... vu7wk0.jpg[/img]
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΨΥΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΕ PRIVE
[img]http://img148.imageshack.us/img148/5567/sany0047vj5.jpg[/img]
ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΚΥΨΕΙ
[img]http://img166.imageshack.us/img166/9885/sany0050no9.jpg[/img]
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ...........................................

6 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕεεε...
Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από *fingerprints* »

θεοφιλε να αλλαξετε ψηστη ολο αιμα ειναι τα παϊδακια και οι μπριζολες :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
dimitris 5rs

Δημοσίευση από dimitris 5rs »

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ.
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΠΑΕΙ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ, (ΠΑΓΓΑΙΟ), Η ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ
ΚΑΤΑ GROUP.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ.
ΥΠΕΝΘΗΜΗΖΩ ΟΤΙ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ.
Άβαταρ μέλους
ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ »

*fingerprints* έγραψε:θεοφιλε να αλλαξετε ψηστη ολο αιμα ειναι τα παϊδακια και οι μπριζολες :idea: :idea:
ΙΩΣΗΦ ΣΩΣΤΑ ΠΡΟΣΕΞΕΣ Η ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΨΥΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΥΣΤΕΥΟΥΝ [θελουν αιμα βλεπειs]
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 2 ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΚΑΙ ΧΤΑΠΟΔΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΥΣΤΕΥΟΥΝ
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ ΝΥΣΤΕΥΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ
[img]http://img145.imageshack.us/img145/6527 ... 601hz6.jpg[/img]

ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΝΟΜΙΖΩωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
----------------------------------------------------------------------------
[ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ.
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΠΑΕΙ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ, (ΠΑΓΓΑΙΟ), Η ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ
ΚΑΤΑ GROUP.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ.
ΥΠΕΝΘΗΜΗΖΩ ΟΤΙ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ.]
ΛΟΙΠΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕεεε...
Περνουμε το δρομο για καβαλα μετα την ασπροβαλτα-κερδυλια παμε δεξια στο ποταμι για σερρεs δραμα και στα 500 μετρα παμε παλι δεξια στον παλιο δρομο θεσ/νικηs-καβαλαs,πριν την ελευθερουπολη ειναι το χωριο ΑΚΡΟΒΟΥΝΙ μεσα στο χωριο σε μια στροφη δεξια εσυ παs αριστερα οπου
πινακίδα "ΚΕΡΑΙΕΣ ΕΡΤ & ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ" και στο 6 χλμ. δεξιά στα 500μ. είναι το Δασικό χωριό καμία σχέση.
Συνεχίζουμε για άλλα 12χλμ. (ΠΡΟΣΟΧΗ ο δρόμος είναι άσφαλτος αλλά πολυ στενός με τυφλές στροφές) για να φτάσουμε στα λυόμενα του Δασαρχείου όπου και παρκάρουμε στο πάρκινγκ (ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΑΦΙ).
ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ ΩΡΑΡΙΟ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ
ΕΜΕΙΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΩΡΑ 9 ΘΕΟΥ ΘΕΛΩΝΤΟΣ


Περισσότερες πληροφορίες στους οργανωτές: V.GEORGOUDIS & ΑΡΝΑΙΩΤΗΣ με τηλ.****** για όσους τα γνωρίζουν και με pm για τους υπόλοιπους.
Άβαταρ μέλους
dimitris 5rs

Δημοσίευση από dimitris 5rs »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΘΑ ΠΡΟΤΗΜΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΠΑΡΕΑ,ΕΣΤΩ ΕΝΑ
ΑΥΤΟΚΗΝΗΤΟ,(ΑΠΕΥΘΗΝΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ).ΑΝ ΝΑΙ ΑΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ Η ΜΕ P.M.
ΑΝ ΟΧΙ,ΝΟ PROBLEM,ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ.
ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΟΣ.
Άβαταρ μέλους
vgeorgoudis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 12:28
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από vgeorgoudis »

Θα σου στείλω Δημήτρη με πμ το κινητό μου. Για να βοηθήσω σχετικά με τη διαδρομή, στο φανάρι της Τούζλας μέσω Εγνατίας στρίβεις αριστερά και στα 50 περίπου μέτρα βγαίνεις σε διασταύρωση (αριστερά Σέρρες-Δράμα δεξιά Ελευθερούπολη-Καβάλα) στροφή λοιπόν δεξιά (η παλιά εθμική για Καβάλα μέσω Μουσθένης) και ο δρόμος έχει αριστερά το Παγγαίο και δεξιά το Σήμαντρο. Στο Ακροβούνι όπως είπε και ο Αρναιώτης βρίσκεις τη διασταύρωση αριστερά προς Δασικό Χωριό και Χιονοδρομικό. Μόνο που δεν θυμάμαι αν τα χλμ είναι 6 για Δασικό και 12 για τα λυώμενα του Δασαρχείου ή 9 και 10. Πάντως υπολογίστε καμιά ωρίτσα μέχρι το τέλος της διαδρομής από το Ακροβούνι. Όσο για τις στροφές είναι πολύ πιο άνετες. Προσοχή στα φαγώματα (κυρίως από τα εκχιονιστικά) τα οποία όμως είναι σε λίγα σημεία. Το σύνολο της διαδρομής είναι άνετο και οι τυφλές στροφές όχι δύσκολες ούτε πολλές.
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδρομές SkodaFans”