Kυριακη 14-10-2007 ΧΑΝΙΑ

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Υπόλοιπη Ελλάδα

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Πολύ ωραίες φωτογραφίες...μπράβο ρε παιδιά.... την ίδια στιγμή χλαπακιάζαμε και εμείς στη Θεσσαλονίκη ενώ ο ΑΒΤΑΚΙΑS, Johny21 και Γιώτα ήταν στο δρόμο για Αθήνα! Όπως λέει και ο συνάδελφος έχουμε καταλάβει όλη την Ελλάδα! :lol: :lol:

Ξαναβλέπω για μια ακόμη φορά την εκκλησία που θα παντρευτώ! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
elenitsa

Δημοσίευση από elenitsa »

θελω αν ευχαριστησω για αλλη μια φορα το γατουλι που ασχοληθηκε τοσο πολυ μαζι μου :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
NICK5RS

Δημοσίευση από NICK5RS »

Μπράβο βρε παιδιά ! αχ πότε θα μπορέσουμε να συναντηθούμε, όλοι μα όλοι και να το κάψουμε παρέα !
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

NICK5RS έγραψε:Μπράβο βρε παιδιά ! αχ πότε θα μπορέσουμε να συναντηθούμε, όλοι μα όλοι και να το κάψουμε παρέα !
Να κανονισετε καμια εκδρομη απο τωρα για το καλοκαιρι....!
:wink:
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

elenitsa έγραψε:θελω αν ευχαριστησω για αλλη μια φορα το γατουλι που ασχοληθηκε τοσο πολυ μαζι μου :idea: :idea: :idea: :idea:
για να σου αποδειξω οτι ειμαι πολυ καλος ανθρωπος σε σχεση με κατι αλλους αλλες ( ονοματα δε λεω ) :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
maraki

Δημοσίευση από maraki »

Μπράβο παιδάκια!!!!
Αντε να τα καταφερουμε να συνατηθούμε και ΟΛΟΙ μαζί καποια στιγμή...........
Άβαταρ μέλους
lakis20vt

Δημοσίευση από lakis20vt »

cat1984 έγραψε:
elenitsa έγραψε:θελω αν ευχαριστησω για αλλη μια φορα το γατουλι που ασχοληθηκε τοσο πολυ μαζι μου :idea: :idea: :idea: :idea:
για να σου αποδειξω οτι ειμαι πολυ καλος ανθρωπος σε σχεση με κατι αλλους αλλες ( ονοματα δε λεω ) :lol: :lol:
ΣΤΗΝ ΑΘΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΑ :D ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΛΟ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ??? :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
elenitsa

Δημοσίευση από elenitsa »

lakis20vt έγραψε:
cat1984 έγραψε:
elenitsa έγραψε:θελω αν ευχαριστησω για αλλη μια φορα το γατουλι που ασχοληθηκε τοσο πολυ μαζι μου :idea: :idea: :idea: :idea:
για να σου αποδειξω οτι ειμαι πολυ καλος ανθρωπος σε σχεση με κατι αλλους αλλες ( ονοματα δε λεω ) :lol: :lol:
ΣΤΗΝ ΑΘΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΑ :D ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΛΟ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ??? :lol: :lol:
:cry: :cry: :cry: τιποτα ο τσιγκουνης ουτε ενα ευχαριστω
μονο παραπονα κανει
φτου του ....αλλα δεν φταιει κανεις εγω φταιω που δεν εριξα φολα στο αναψυκτικο :P :P
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Υπόλοιπης Ελλάδας”