ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Υπόλοιπη Ελλάδα

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
giannis amaliada
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 5689
Εγγραφή: Πέμ 27 Σεπ 2007, 12:29
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αμαλιάδα

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από giannis amaliada »

GEOR έγραψε:Συγγνωμη απο τα μελη που ειχαν συναντηση στο Ρίο που δεν μορεσα να παραυρεθω,εππαγγελματικες υποχρεωσεις,ελπιζω την επομενη φορα,αλλωστε ολο το καλοκαιρι στη συτικη Ελλαδα θα το περασουμε.Τα μελη GEOR,ODYSSEASEVO,νεκταριος κ Γιαννης απο περιστερι ειναι σε αναμονη του Γιαννη αμαλιαδα για ενα πρωινο καφε εντος αεροδρομιου ανδραβιδας.208 ακουυυυυυυυυυυυυυς προλαβαίνης.
Παιδια επειδη ειχα να κατεβω καιρο εμπλεξα με επισκεψεις...Την αλλη Παρασκευη ομως που θα ειμαι κατω θα ερθω για καφε αμεσως στο Αεροδρομιο στο οποιο εχω να μπω καμια 10ετια.

Χαρηκα παιδια για τη γνωριμια και καλες πτησεις
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GEOR

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από GEOR »

Εικόνα .Μιας κ ειμαστε ολοι μια παρεα στο site,εμεις ειμαστε 4, λειπη ενα 5rs μιας κ το αφεντικο του ειναι φραγκοφονιας κ δε το πολυκυκλοφορει.Φιλε Γιαννη ευχαριστω πολυ για την βαση,οποτε θες ελα για καφε.απο 25-6 κ μετα παλι εκει θαμε.
Άβαταρ μέλους
ODYSSEASEVO

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ODYSSEASEVO »

Κάποιοι κάνουν και οικονομια και ερχονται με ενα αυτοκίνητο. :lol:
Άβαταρ μέλους
GEOR

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από GEOR »

ODYSSEASEVO έγραψε:Κάποιοι κάνουν και οικονομια και ερχονται με ενα αυτοκίνητο. :lol:

Αυτό δεν ειναι τίποτα!!!πληρωνει μονο ο ενας!!!! γιατι ο αλλος δε φτανει που χανει στο ταβλι,νομιζει οτι ο φιλαρακος του ειναι δασκαλος στο ταβλι κ τον πληρωνει για φροντιστηριο(ταβλι).
Άβαταρ μέλους
Γιαννης

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από Γιαννης »

.........ο δασκαλος εχει το κουτελο του ΚΑΘΑΡΟ ........[7-1 ] σε μια και μοναδικη παρτιδα γιατι καταλαβε οτι o..[GEOR]..θα ετρωγε πολυ 'ξυλο'....οσο για τον φιλτατο ..ODYSSEAEVO....δεν μας ειπε το dvd ποιος του το εβαλε στο αυτοκινητο που λυποταν 10ευρο για να το βαλουν σε μαγαζι.......και τη βενζινα που θα εκαιγε για να το παει εκει
Άβαταρ μέλους
ODYSSEASEVO

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ODYSSEASEVO »

ναι και την παροχή του ρευματος να μας πεις ποιος την έβαλε στη μπριζα του αναπτήρα. Κοντέψαμε να καούμε. :idea:
Άβαταρ μέλους
Γιαννης

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από Γιαννης »

.........γιατι δεν λες για τα 20ευρο που μου ζητησες ....για το vag com που περασες στο αυτοκινητο και εκανες τον ψευτο.ελενχο :D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
ntsaf

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ntsaf »

Γιαννης έγραψε:.........γιατι δεν λες για τα 20ευρο που μου ζητησες ....για το vag com που περασες στο αυτοκινητο και εκανες τον ψευτο.ελενχο :D :D :D :D :D :D :D
Γι΄αυτο ειμαι μαρτυρας και εγω. και μαλιστα του εβγαλε και κατι ψευτοβλαβες για να κανει reset και να παρει αλλα 20Ε.
Άβαταρ μέλους
ODYSSEASEVO

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ODYSSEASEVO »

ntsaf έγραψε:
Γιαννης έγραψε:.........γιατι δεν λες για τα 20ευρο που μου ζητησες ....για το vag com που περασες στο αυτοκινητο και εκανες τον ψευτο.ελενχο :D :D :D :D :D :D :D
Γι΄αυτο ειμαι μαρτυρας και εγω. και μαλιστα του εβγαλε και κατι ψευτοβλαβες για να κανει reset και να παρει αλλα 20Ε.
Ναι αλλά 20 ευρώπουλα δεν είδα.

Αντε να μην πω για τις "ψευτοβάβες" σε όλο to forum με ολοκαίνουριο αμάξι.
Άβαταρ μέλους
ntsaf

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ntsaf »

φιλε ODYSSEASEVO απ' οτι ξερω εισαι στα Χανια. Πως προλαβαινεις και απαντας τοσο γρηγορα????
Άβαταρ μέλους
GEOR

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από GEOR »

Γιαννης έγραψε:.........ο δασκαλος εχει το κουτελο του ΚΑΘΑΡΟ ........[7-1 ] σε μια και μοναδικη παρτιδα γιατι καταλαβε οτι o..[GEOR]..θα ετρωγε πολυ 'ξυλο'....οσο για τον φιλτατο ..ODYSSEAEVO....δεν μας ειπε το dvd ποιος του το εβαλε στο αυτοκινητο που λυποταν 10ευρο για να το βαλουν σε μαγαζι.......και τη βενζινα που θα εκαιγε για να το παει εκει
ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΟ!!!!!!! Που θα μου παει!θα σου φτιαξω κ σενα ενα βιντεακι-χωρις γελια κ βουντου,καρφιτσες κ τα συναφή.Μου ηθελε κ πεπονι κιολας.Κανονιστε να βρεθουμε την Δευτερα στο ΝΑΙ.
Άβαταρ μέλους
ntsaf

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από ntsaf »

GEOR έγραψε:
Γιαννης έγραψε:.........ο δασκαλος εχει το κουτελο του ΚΑΘΑΡΟ ........[7-1 ] σε μια και μοναδικη παρτιδα γιατι καταλαβε οτι o..[GEOR]..θα ετρωγε πολυ 'ξυλο'....οσο για τον φιλτατο ..ODYSSEAEVO....δεν μας ειπε το dvd ποιος του το εβαλε στο αυτοκινητο που λυποταν 10ευρο για να το βαλουν σε μαγαζι.......και τη βενζινα που θα εκαιγε για να το παει εκει
ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΟ!!!!!!! Που θα μου παει!θα σου φτιαξω κ σενα ενα βιντεακι-χωρις γελια κ βουντου,καρφιτσες κ τα συναφή.Μου ηθελε κ πεπονι κιολας.Κανονιστε να βρεθουμε την Δευτερα στο ΝΑΙ.
Εγω ρε φιλε εχω ραντεβου στον οδοντιατρο στις 18:00 και δεν ξερω αν θα προλαβω να ερθω.
Άβαταρ μέλους
FabiAggelos

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από FabiAggelos »

Τώρα πια που μάλλον ξεμπερδέψαμε με τους σεισμούς,πέσανε τα σπίτια μας και ηρεμήσαμε,μπορούμε να απολαύσουμε κανα καφεδάκι με την ησυχίας μας :mozilla_cool: :cry:
Βέβαια λόγω δουλειάς είμαι σε επιφυλακή για τις φωτιές αλλά θα το τακτοποιήσουμε και αυτό.Εξάλλου δεν έχει απομείνει και τίποτα για κάψιμο.
Περιμένω προτάσεις!
Άβαταρ μέλους
GEOR

Re: ΚΑΦΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από GEOR »

κ εγω επιφυλακη για τις φωτιες ερχομαι.Απο τεταρτη 25/6/08 το πρωι θαμε παλι κατω για καμμια 10μερες.θα σου στειλω με μην το κινητο μου,παρε να βρεθουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Υπόλοιπης Ελλάδας”