ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Θεσσαλονίκη

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
volosgt
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2964
Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2010, 16:15
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: βολος

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/11/2010

Δημοσίευση από volosgt »

*Roadrunner* έγραψε:Αν μέχρι αύριο το πρωι δεν εχουμε συμμετοχές το πάμε την άλλη παρασκευή.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/11/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Εσύ μην μασάς,θα βγούμε,αλλά όχι σαν συνάντηση 8)
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Antzela
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 24800
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2007, 20:31
Μοντέλο: Ντεν εχω αυτοκινητο πια..
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: Περαια Θεσσαλονiκη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/11/2010

Δημοσίευση από Antzela »

*Roadrunner* έγραψε:Αν μέχρι αύριο το πρωι δεν εχουμε συμμετοχές το πάμε την άλλη παρασκευή.
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/11/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Λόγο απειροελάχιστης συμμετοχής η συνάντηση μεταφέρεται για την επόμενη Κυριακή στης 5/12/2010.

Για όλους εμάς γίνεται,όποτε αν δεν μπορείτε να έρθετε δεν υπάρχει λόγος να γίνει η συνάντηση.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/11/2010

Δημοσίευση από Giouvas »

*Roadrunner* έγραψε:Λόγο απειροελάχιστης συμμετοχής η συνάντηση μεταφέρεται για την επόμενη Κυριακή στης 5/12/2010.

Για όλους εμάς γίνεται,όποτε αν δεν μπορείτε να έρθετε δεν υπάρχει λόγος να γίνει η συνάντηση.
+1 8)
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
jcevo

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από jcevo »

αμα συνεχιστει ετσι ουτε threat δεν θα εχει για συναντηση

αλλα τα επιβλητικα ετσι ειναι.

γνωμη μου παντα,

καντε και μια συναντηση οποτε βολευει τους ποιο πολλους

και κοψτε αυτα τα π.χ.
οσοι δηλωσετε μονο θα ερθετε ουτε ενας παραπανω
ή
το δεν με νοιαζει αν βρειτε να κατσετε αμα δεν ερθετε στην ωρα σας

ολα αυτα και αλλα πολλα μονο κακο κανουν

δεν επιβαλουμε αλλα προτεινουμε φιλικα΄.


αυτα!!!
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από Gel73 »

Για την Κυριακή θα το προσπαθήσω και εγώ, εξάλλου έχω να δω πολλούς, αρκετό καιρό.
Μέσα στην εβδομάδα θα ξέρω σίγουρα.
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Γιάννη την άλλη φορά θa σου επιτρέψω να κλίσεις συνάντηση σε κάποιο μαγαζί,θα σε ρωτήσουν πόσοι θα έρθετε,θα αναγκαστείς να τους πεις.Όταν έρθουν οι διπλάσιοι θα σε πλησιάσει ο υπεύθυνος του μαγαζιού και θα τα πείτε,στην επόμενη συνάντηση θα σκεφτείς πολύ σοβαρά το τον αριθμό κρατήσεων που θα κάνεις.Ειδικά στο συγκεκριμένο μαγαζί ήθελε ακριβός τα άτομα για ευνοητους λογους και στην συγκεκριμένη περίπτωση έτρεξε ο Manos 76 και τον ευχαριστώ πολυ,ρωτήστε τον!
Αν θέλει κάποιος να έρθει σε μια συνάντηση δεν είναι καθόλου δύσκολο να δηλώσει συμμετοχή,καλύτερα να δηλώνεις και να μην μπορείς παρά να μην δηλώνεις και να έρχεσαι,δεν δυσκολεύομαι εγω αλλά τα καταστήματα που μας φιλοξενούν.
Τώρα περί το πότε θα γίνονται εχει αποφασιστεί,2 φορές τον μήνα,μια απο εδω,μια απο εκει και μια στην μέση.Λόγο πολύ φορτωμένου προγράμματος όλων(και λεω όλων γιατι μιλάω καθημερινά με όλους σας,αν οχι όλους μ αυτούς που θέλουν) ξέρουμε πως οι καιροί ειναι δύσκολοι και πολλοί υπολογίζουν τα 40 χιλιόμετρα πάνε ενα απο δυτικά προς ανατολικά + καφέδες και κανένα πιτογυρο ως συνήθως μετά.Οποτε Γιάννη μου ξεκίνα να έρχεσαι στις συναντήσεις και το συζητάμε από κοντά.
Στο κάτω κάτω ποτέ μα ποτέ δεν μπορεί μας βολέψει ολους μια συνάντηση,μην κοιτάς εμένα εκατοντάδες φορές δεν με βολεύει αλλά ερχόμουν γιατί κατά την δική σας κρίση εγώ δεν μπορώ να λείψω,δεν είμαι άνθρωπος είμαι ο Roadrunner και η δουλειά μου,η γκόμενα μου και η ζωή μου είναι το SkodaFans,κι εγώ μέλος είμαι απλός έχω 2 κουμπάκια παραπάνω στην οθόνη μου.

Φιλάκια :P
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από mr_skodas »

δεν λες οτι και καπιοι κανουν 100χιλ πανε ελα!!!(γιατι γουσταρουμε και μας αρεσει).Σε ολα αυτα που λες εχεις ΔΙΚΙΟ,απλα θελω και εγω να πω 1 πραγμα σε αυτο που ειπες(εχουμε 2 κουμπακια παραπανω.....,οσο σε ξερω εχεις κανει πολυ και καλη δουλεια) καπιοι να μην το εκμεταλευονται και μας ταπονουν(και ξερεις ποιος το ειπε)!! :!:
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από Giouvas »

IPSCHALK έγραψε:αμα συνεχιστει ετσι ουτε threat δεν θα εχει για συναντηση

αλλα τα επιβλητικα ετσι ειναι.

γνωμη μου παντα,

καντε και μια συναντηση οποτε βολευει τους ποιο πολλους

και κοψτε αυτα τα π.χ.
οσοι δηλωσετε μονο θα ερθετε ουτε ενας παραπανω
ή
το δεν με νοιαζει αν βρειτε να κατσετε αμα δεν ερθετε στην ωρα σας

ολα αυτα και αλλα πολλα μονο κακο κανουν

δεν επιβαλουμε αλλα προτεινουμε φιλικα΄.


αυτα!!!

Ισως δεν ειμαι απο τους παλιους εδω μεσα, αλλα πρεπει να δωσω ενα δικιο στο Γιαννη απο αυτα που εχω δει.... υπαρχουν ατομα τα οποια απλα και μονο μιλανε εδω και δεν εχουν ερθει ουτε σε εξορμησεις αλλα ουτε σε συναντησεις.... Ως τωρα πολλες φορες εγιναν συζητησεις και αλλαξαν μερες και ωρες , αλλα διαφορα δεν υπηρξε, αυτοι που ηθελαν αλλες ωρες και μερες που τους βολευε, αφου αλλαξε μετα δεν πατουσαν !!!
Δεν θα κρινω εγω, δικαιωμα του καθενος ειναι και μιλαω εντελως φιλικα, απλως πρεπει να υπαρχει καποια σχετικη οργανωση, οποτε αυτα που λεει ο Γιαννης ειναι σωστα και δεν ειναι σε επιβλητικο ή δεν ξερω και γω σε τι τονο...
Οι συναντησεις ειναι για εμας, οι εξορμησεις ειναι για εμας, αν οι ιδιοι δεν το στηριζουμε... κανοντας μια φορα υποχωρηση ο ενας και μια ο αλλος, καλυτερα να το κλεισουμε το ''μαγαζι''.
Στο φιναλε αν δεν βαλουμε οτι ειναι 2 συναντησεις το μηνα, 1 φορα το μηνα, ας προσπαθησουμε να βαλουμε λιγο στην ακρη τα υπολοιπα και να βρεθουμε για το καφεδακι ή τη μπυριτσα μας.

Ενα +1 στον Mr_Skoda που κανει και 100χλμ λοιπον :lol: :lol: :lol:
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από Sailing »

Νομίζω ότι το post του Roadrunner και τον παιδιών με κάλυψαν οπότε δεν θα μπώ στην διαδικασία.
Να θυμήσω μόνο σε μερικούς, που μάλλον με το πέρασμα του χρόνου το ξεχνάνε, ότι η συμμετοχή τους στο SkodaFans κάθε άλλο παρά υποχρεωτική είναι! :evil:

Καλή συνέχεια.....keep up the good work Runner 8)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
jcevo

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από jcevo »

Γιαννη αυτο που προτεινω ειναι μια εναλακτικη γιατι οπως βλεπεις τελευταια μαζευονται ολο και ποιο λιγοι

ισως ο τροπος που το εγραψα να φαινεται λιγο αποτομος αλλα το λεω καλο προαιρετα.

το ξερεις πολυ καλα οτι μενω Αθηνα και οταν ειμαι θεσσαλονικη
άν εχει συναντηση θα ερθω αλλιως παω για κανενα ποτακι αν βολεψει σαββατιατικα σε ενα μαγαζακι :pirate:στον ευοσμο :D

Οσον αφορα τις συνατησεις τις Αθηνας δεν προκειται να παω ποτε γιατι απλα δεν θελω να γνωρισω ποτε τον συμφουριτη sailing

το αφηνω εδω λοιπον και ελπιζω να βολεψει καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα τρελο γκαζιαρη του περιφεριακου(roadrunner :blob5: :blob5: )
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από mr_skodas »

IPSCHALK έγραψε:αμα συνεχιστει ετσι ουτε threat δεν θα εχει για συναντηση

αλλα τα επιβλητικα ετσι ειναι.

γνωμη μου παντα,

καντε και μια συναντηση οποτε βολευει τους ποιο πολλους

και κοψτε αυτα τα π.χ.
οσοι δηλωσετε μονο θα ερθετε ουτε ενας παραπανω
ή
το δεν με νοιαζει αν βρειτε να κατσετε αμα δεν ερθετε στην ωρα σας

ολα αυτα και αλλα πολλα μονο κακο κανουν

δεν επιβαλουμε αλλα προτεινουμε φιλικα΄.


αυτα!!!




ετσι ειναι αυτα, τα λες καλα,θα συμφωνησω μαζι σου εκει που λες για τα επιβλητικα!!(γτ και εμενα καπου μου την ειπανε)αλλα δινω ενα τελος!!οσον αφορα τα αλλα μην ξεχνας οτι αυτος που κλεινει το μαγαζι και ο υπευθηνος πρεπει να ξερει τι και πως ειδικα με τα ατομα και αυτος που κλεινει ειναι οπως ειπε και ο γιαννης ερχεται μετα σε δυσκολη θεσει !!! ΑΥΤΑ!! :lol:
Άβαταρ μέλους
kefalas1

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από kefalas1 »

IPSCHALK έγραψε:Γιαννη αυτο που προτεινω ειναι μια εναλακτικη γιατι οπως βλεπεις τελευταια μαζευονται ολο και ποιο λιγοι

ισως ο τροπος που το εγραψα να φαινεται λιγο αποτομος αλλα το λεω καλο προαιρετα.

το ξερεις πολυ καλα οτι μενω Αθηνα και οταν ειμαι θεσσαλονικη
άν εχει συναντηση θα ερθω αλλιως παω για κανενα ποτακι αν βολεψει σαββατιατικα σε ενα μαγαζακι :pirate:στον ευοσμο :D

Οσον αφορα τις συνατησεις τις Αθηνας δεν προκειται να παω ποτε γιατι απλα δεν θελω να γνωρισω ποτε τον συμφουριτη sailing

το αφηνω εδω λοιπον και ελπιζω να βολεψει καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα τρελο γκαζιαρη του περιφεριακου(roadrunner :blob5: :blob5: )
μην μασας ειναι καλο παιδι! κανει μπανιο παντα πριν ερθει στις συναντησεις και φροντιζει παντα να αλλαζει καλτσες!
Άβαταρ μέλους
jcevo

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2010

Δημοσίευση από jcevo »

kefalas1 έγραψε:
IPSCHALK έγραψε:Γιαννη αυτο που προτεινω ειναι μια εναλακτικη γιατι οπως βλεπεις τελευταια μαζευονται ολο και ποιο λιγοι

ισως ο τροπος που το εγραψα να φαινεται λιγο αποτομος αλλα το λεω καλο προαιρετα.

το ξερεις πολυ καλα οτι μενω Αθηνα και οταν ειμαι θεσσαλονικη
άν εχει συναντηση θα ερθω αλλιως παω για κανενα ποτακι αν βολεψει σαββατιατικα σε ενα μαγαζακι :pirate:στον ευοσμο :D

Οσον αφορα τις συνατησεις τις Αθηνας δεν προκειται να παω ποτε γιατι απλα δεν θελω να γνωρισω ποτε τον συμφουριτη sailing

το αφηνω εδω λοιπον και ελπιζω να βολεψει καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα τρελο γκαζιαρη του περιφεριακου(roadrunner :blob5: :blob5: )
:) :idea: :idea: :idea: :idea:

μην μασας ειναι καλο παιδι! κανει μπανιο παντα πριν ερθει στις συναντησεις και φροντιζει παντα να αλλαζει καλτσες!
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Θεσσαλονίκης”