ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/6/2010

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Θεσσαλονίκη

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/6/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Έχουμε πολλές τέτοιες :mozilla_cool: αλλά θα το επαναλάβουμε :D
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
themis_superb

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/6/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

alexandro έγραψε:Xάρηκα πολύ που σας γνώρισα έστω και τα λίγα άτομα που κατέφερα να γνωρίσω!Ελπίζω την επόμενη φορά να γνωρίσω και τους υπόλοιπους!!Την επόμενη φορά θα ήταν καλύερα να βάζαμε τα skoda όλα μαζί και να βγάζαμε και καμιά photo :idea:
+100000000000
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/6/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Καλά περάσαμε πολλοί μαζευτήκαμε,μπράβο μας.
Αλλά υπάρχει ένα προβληματάκι το οποίο το είχα θέσει ως παράπονο στο παρελθόν.
Όταν ανοίγουμε ένα τοπικ για συνάντηση υπάρχει λόγος που το αφήνουμε ξεκλείδωτο και δηλώνουμε συμμετοχές.
Συμμετοχές για ποιο λόγο δηλώνουμε?
Δηλώνουμε συμμετοχή πρώτον για να ξέρουμε ποιοι θα είμαστε και πόσοι!
Το δεύτερο μπορεί να μην σας ενδιαφέρει άμεσα αλλά εμένα με καίει αφάνταστα.Χτες μέχρι και της 5,30 που επικοινώνησα με το κατάστημα που βρισκόμασταν τους είχα διαβεβαιώσει για 20 άτομα,τελικά σε μια φάση αφού κάτσαμε τα άτομα που μέτρησα είχαν αγγίξει σχεδόν τα διπλάσια απ'οσα είχαμε πει για αρχή.
Δημιουργήσαμε ενα μπάχαλο στο μαγαζί,απασχολήσαμε μια κοπέλα και ενα παλικάρι επιπλέον για να μας πηγαινοφέρνει τα τραπέζια και τις καρέκλες.
Έτσι παιδιά δουλειά δεν γίνεται ,να κάθομαι να ακούω εγω τα παράπονα απο τους μαγαζάτορες κάθε φορά.
Στην επόμενη συνάντηση οσοι θελουν και μπορούν να ερθουν θα δηλώνουν συμμετοχή και αν πουνε οτι συνοδεύονται ακομα καλύτερα γιατι ειναι πιθανόν να μην ξαναδεχτουν να γυρνάμε τα τραπέζια περα δώθε και να σας πούν καθίστε παρακάτω.Αυτο ειναι εις βάρος μας πιστεύω.
Στο κάτω κάτω ενα οκ γράψτε βρε παιδιά να συμπληρώσω εγω την λίστα και να είμαστε άπλα,μην μπαίνετε κοιτάτε και λέτε -Α..ωραια εχει συνάντηση,πάμε.Μπορεί να μην βρείτε να καθίσετε και μετα παλι εγω θα φταίω.
Ενα ποστ ζητάω απο τον καθένα σας,δεν νομίζω να σας ειναι κόπος.
Ευχαριστώ.

Το παρόν κλειδώνεται παμε για την επόμενη. :mozilla_cool:
Εικόνα Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Θεσσαλονίκης”