Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Θεσσαλονίκη

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
gpelekanos

Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από gpelekanos »

kdouris έγραψε:Ωραία τώρα που λύσαμε το θέμα του χρόνου και τόπου των συναντήσεων ( :shock: ) :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing7: :laughing7: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing2: :laughing2: :laughing2: :laughing8: :pottytrain1: :pottytrain1: :toothy9: :snorting:
Θα κάνουμε και καμιά; :roll: :roll:
Πρεπει να σε παρω μια βολτα στην Κοιμηση....
Εκει να δεις συναντηση, καπο ανοιχτα , κατσαβιδια στο χερι, δοκιμες στον δρομο, λογκαρισματα, κοντρες :D
omv racing :!:
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από kdouris »

Ναι, αλλά είναι OPELάκηδες... :lol:
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
DJ-KOSTAS

Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από DJ-KOSTAS »

gpelekanos έγραψε: Πρεπει να σε παρω μια βολτα στην Κοιμηση....
Εκει να δεις συναντηση, καπο ανοιχτα , κατσαβιδια στο χερι, δοκιμες στον δρομο, λογκαρισματα, κοντρες :D
omv racing :!:
Αυτα ειναι!!!!!!!!!!! :D :D :idea:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από RoadRunner »

Τελικά τι θα κάνουμε...εγώ ψιλομπερδευτικα μπορώ να πω.
Να τις κάνουμε μονο Κυριακή η Παρασκευή και Κυριακή?
Κυριακές τα πρωινά η τα απογεύματα?
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από Giouvas »

Κακα τα ψεματα... πρεπει να το δουμε στη πραξη... δηλαδη ποτε μπορουν να ερχοντε οι περισσοτεροι και ετσι να κανονιστει, αν παλι καποιοι δεν μπορουνε τοτε μπορει να γινει το εξης Ανα 2(για καπνιζοντες η για μη) φορες ας γινεται και 1( οτι χωρο βρουμε τελοσπαντων) Κυριακη πρωι και αν δουμε οτι παει καλα ετσι το καθιερωνουμε, αλλιως γυριζουμε στα συνηθισμενα.....


Μερος βρηκαμε τελικα ???
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από RoadRunner »

Εγω μέρος δεν βρήκα,εχω ενα καφέ εδώ δυτικά πανω απο τον περιφερικο,κάνουν συναντήσεις το NΙSMO CLUB εκει,δεν είναι πολύ μεγαλο,μας χωράει και θα μας κρατήσει και τραπέζια αμα λαχει ναουμ αλλα ειναι απλά ενα καφέ, που όμως καπνιζουμε. :|
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από sasoyna »

εγω απο οτι προβλεπω ξαναγυρναμε στα παλια καλα χρονια και τιποτε αλλο χωρις αλλο σχολιο απο την μερια μου για την ημερα και τον τοπο
οσο για τα καπο φιλτατε γιωργο αναρωτιεμαι πιος θα ανοιγει? ασε μην βαζεις εσενα και εμενα για τα αλλα μελη λεω αυτα καποτε πριν 4-5 χρονια που ημασταν στην αναπτυξη αλλα και στο ψαξιμο οχι οτι εχουμε σταματησει αλλα δεν θα ασχοληθης με 1ο σταδιο αφου ηδη το εχεις ξεπερασει οπως και αλλα μελη απλα να λυνουμε τις αποριες μας
για να πω την αληθεια οι συναντησεις εχουνε γινει πιο κυριλατες και εχουνε χασει το νοημα τους πλεον αυτο εχω παρατηρησει οχι μονο θεσσ/νικη αλλα και αθηνα λιγα κλαμπ κρατανε την λεξη συναστηση οπως το ειπε ο γιωργος ο πελεκανος οποτε οτι αποφασισεται εσεις εγω θα παραμεινω ατιθασος και την λογικη μου που εχω για τις συναντησης που κανω με την παρεα μου ανεξαρτητα με τα οχηματα που εχει ο καθενας μας μιας και ανηκουμε στο groupVAG ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ανοιγματα καπω φιλικες αναμετρησης=ανοιγματα και βελτιωνουμε οσο μπορουμε τις γνωσης μας με τις ανταλαγες αποψεων που κανουμε παρεα αλλα και μοντιφαρουμε παραληλα τα αυτοκινητα ειναι γνωστα στην θεσσαλονικη και κακα=βελτιωμενα στον θεο για εσας οχι για μενα γιατι τα θεωρω ανουσια εαν ...............................
[οποτε στο θεμα μας τα παλια καλα χρονια μιας και εχω να δω ατομα στις συναντησης παρα πολυ καιρο] αυτη ειναι η ουσια μας
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από RoadRunner »

Συνάντηση = κόντρα = εφε και σε πατάω και με πατάς??Αυτο εννοείς Γιάννη μου??Αυτα τα κάνουν οι παπακιδες και οι κακγουρες,πλάκα με κάνετε?
Οσο για τα φτιαξίματα ασε...εχουν και άλλοι και δεύτερο και τρίτο και τεταρτο στάδιο,απλός το έχουν για τον εαυτό τους και οχι για να το δείχνουν.
Τέλος οι συναντήσεις θα γίνονται Παρασκευή και Κυριακή εν'αλαξ,μια ανατολικά και μια δυτικα δυο φορές τον μήνα.
Όποιος θελει να ανοίξει καπο και να κάνει οτι θελει θα το κανει,όποιος παλι θελει να εναν καφε θα κάτσει για εναν καφε,ποτε δεν ειπε κανένας τιποτα και δεν εβαλε ορια σε μια συνάντηση,εξάλλου δεν ειναι το θεμα μας αυτο και δεν εχει καμια σχεση με το που και ποτε γίνονται οι συναντήσεις,αυτο εχει να κανει με ποιους συναναστρεφόμαστε,αν δεν υπάρχουν τέτοια μέλη στο SkodaFans Γιαννη μου δεν φταίνε οι συναντήσεις αλλα ουτε και τα μέρη που γίνονται αυτες.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από Giouvas »

*ROADRUNNER* έγραψε:Συνάντηση = κόντρα = εφε και σε πατάω και με πατάς??Αυτο εννοείς Γιάννη μου??Αυτα τα κάνουν οι παπακιδες και οι κακγουρες,πλάκα με κάνετε?
Οσο για τα φτιαξίματα ασε...εχουν και άλλοι και δεύτερο και τρίτο και τεταρτο στάδιο,απλός το έχουν για τον εαυτό τους και οχι για να το δείχνουν.
Τέλος οι συναντήσεις θα γίνονται Παρασκευή και Κυριακή εν'αλαξ,μια ανατολικά και μια δυτικα δυο φορές τον μήνα.
Όποιος θελει να ανοίξει καπο και να κάνει οτι θελει θα το κανει,όποιος παλι θελει να εναν καφε θα κάτσει για εναν καφε,ποτε δεν ειπε κανένας τιποτα και δεν εβαλε ορια σε μια συνάντηση,εξάλλου δεν ειναι το θεμα μας αυτο και δεν εχει καμια σχεση με το που και ποτε γίνονται οι συναντήσεις,αυτο εχει να κανει με ποιους συναναστρεφόμαστε,αν δεν υπάρχουν τέτοια μέλη στο SkodaFans Γιαννη μου δεν φταίνε οι συναντήσεις αλλα ουτε και τα μέρη που γίνονται αυτες.

+10000000000000

Δεν πιστευω οτι υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να αναλυθει, στο κατω-κατω πανω απο ολα μια παρεα ειμαστε... να βγουμε να γελασουμε να μιλησουμε , οποιος θελει το κατι παραπανω πιστευω οτι μπορει να το ζητησει και εκτος της καθορισμενης συναντησης...
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από sasoyna »

να κανωμια ερωτηση προς ολους εσας και θα ηθελα μια απαντηση
αραγε οταν βρισκομαστε τι θεματα συζηταμε? εαν αυτο μου λετε? και οσοι ερωντε και ρωτανε και φευγουνε και δεν ξαναερχωντε γιατι πηρανε τις απαντησης τους?
γιατι εαν δεν απατωμαι η συναντηση των φορουμ εχουνε χαρακτηρα για τα αυτοκινητα και οχι τιποτε αλλο 8) εκτος εαν εχω βγει απο το κλιμα των φορουμ η εκτος εαν θελετε να αλαξεται αυτο το κλιμα αλλο κεφαλαιο αυτο
δεν κανω κοντρες ουτε καγκουριαζωμαι προσωπικα απλα γινωτε αυτα για να δουμε τι παει λαθος και τι παει σωστα και περα αυτου αφου το θεσατε και επι προσωπικου τωρα στα γεραματα δεν θα επιδειξω tokyo drft για να ειμαι κατανοητος οσοι με ξερουνε το πως οδηγω με ξερουνε μιας και το αμαξι χρησιμοποιητε και μεσα στην πολη για τις μετακινησης μου και οχι μονο
Να σου το θεσω και αλλιως γιαννη εχουνε δει πολλοι μετατροπες τετοιες ? δεν νομιζω απανταω εγω μιας και οπως αναφερα ειναι αυτοκινιτηστικο κλαμπ νομιζω πως υπαρχουνε καποια ορια ετσι δεν ειναι? η μηπως μου ξεφυγε κατι ? δεν ειναι να λες μονο τις αποψης σου αλλα και να ακους οποτε αυτο σημαινει ευγενη αμιλα και αφου τελειωσουνε οι συζητης αυτοκινητου τοτε μιλαμε για αλλα θεματα απο οτι φαναταζωμαι τελεια και παυλα για να μην ξεχνιωμαστε τι σημαινει φορουμ αυτοκινητου

και δεν τα λεω με σαρκαστικο τροπο εκτος εαν αλλαζει η κατευθηνση και το υφος αυτου του φορουμ που δεν το νομιζω. Δεν ειμαι μκρος για να μην ξερω τι λεω η και τι κανω εκτος εαν νιωθετε λιγο κουρασμενοι για τετοια και παλι το σεβωμαι απεριοριστα η οπως και η ελλιψη χρονου στον καθενα μας
οποτε οτι αποφασισεται ειναι επιθυμητο απο ολους
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από RoadRunner »

Γιάννη δεν μπορώ και δεν μπορείς να υποχρεώσεις κανέναν να συζητάει αυτα που θέλω εγώ η εσύ,έλεος,δηλαδη θες να βάλω και security στον καθέναν απο πάνω για να βλέπω αν μιλάει για αυτοκίνητα η μιλάει για το σουτιέν της γιαγιάς του?
ΟΙ συναντήσεις γίνονται για να μην τα λεμε μόνο πίσω απο τις οθόνες του υπολογιστή,εσυ έχεις θέμα με το αμάξι σου,ναι θα έρθεις,θα σε ρωτήσουν για το αμάξι θα τους δείξεις,εγώ θέλω να μιλήσω για κεφτέδες με τον Α η τον Β,έτσι είναι.
Δεν θα κάνω συνάντηση γιατι άλλαξα ζάντες στο αμάξι μου και θέλω να τις δείτε,κάνω συνάντηση για να σε δω και να πιούμε εναν καφέ μαζι,και αμα το φέρει η κουβέντα και έχουμε και όρεξη παμε να κάνουμε και ενα άνοιγμα μετά,να με κάνεις μια βόλτα με το αμάξι σου,ετσι εχουν τα πράγματα.Ο χαρακτήρας των συναντήσεων διαμορφώνεται απο αυτούς που συμμετέχουν σε αυτές.Off topic έχει εδώ,στην ιστιοσελιδα μας,οχι στην προσωπική μας ζωή άλλα ούτε και στην συμπεριφορά μας.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από sasoyna »

πιος ειπε το αντιθετο αλλα μην το ξεχνατε ειστε σε φορουμ για αυτοκινητα
συμφωνω απλα επρεπε να γραφτει σε 4-5 παραγραφους για αλλους εννουντε και για αλλους νομιζουνε οτι ειναι σε 1α φορουμ και ειμαστε κορυφοι
δεν εχω προσωπικα να πω κατι αλλο [απλα εκανα το συνηγορο του διαβολου]

οσο για μαγαζια υπαρχουνε μπολικα και με παρκιγκ αλλα και να καπνιζουνε μεσα για ανοιξτε τα ματια σας καλυτερα

προσωπικα δεν θα συμφωνησω με το νοβελε και μπενιγκαμς εχουνε καβαληση το καλαμι οι κυριοι εκει
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από kdouris »

*ROADRUNNER* έγραψε:Γιάννη δεν μπορώ και δεν μπορείς να υποχρεώσεις κανέναν να συζητάει αυτα που θέλω εγώ η εσύ,έλεος,δηλαδη θες να βάλω και security στον καθέναν απο πάνω για να βλέπω αν μιλάει για αυτοκίνητα η μιλάει για το σουτιέν της γιαγιάς του?
ΟΙ συναντήσεις γίνονται για να μην τα λεμε μόνο πίσω απο τις οθόνες του υπολογιστή,εσυ έχεις θέμα με το αμάξι σου,ναι θα έρθεις,θα σε ρωτήσουν για το αμάξι θα τους δείξεις,εγώ θέλω να μιλήσω για κεφτέδες με τον Α η τον Β,έτσι είναι.
Δεν θα κάνω συνάντηση γιατι άλλαξα ζάντες στο αμάξι μου και θέλω να τις δείτε,κάνω συνάντηση για να σε δω και να πιούμε εναν καφέ μαζι,και αμα το φέρει η κουβέντα και έχουμε και όρεξη παμε να κάνουμε και ενα άνοιγμα μετά,να με κάνεις μια βόλτα με το αμάξι σου,ετσι εχουν τα πράγματα.Ο χαρακτήρας των συναντήσεων διαμορφώνεται απο αυτούς που συμμετέχουν σε αυτές.Off topic έχει εδώ,στην ιστιοσελιδα μας,οχι στην προσωπική μας ζωή άλλα ούτε και στην συμπεριφορά μας.
Έχω τις εξής απορίες-παρατηρήσεις:

1) Security: Group4 ή κάποια άλλη; :roll:
2)Τι χρώμα και μέγεθος είχε το σουτιέν; Η γιαγιά καλή; :roll:
3)Οι κεφτέδες με δυόσμο ή χωρίς; :roll:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
προσωπικα δεν θα συμφωνησω με το νοβελε και μπενιγκαμς εχουνε καβαληση το καλαμι οι κυριοι εκει
Συμφωνώ 10000%
Τόσα malls έχει η Θεσ/νίκη, δεν θα βολευτούμε κάπου; :roll:
Τι ώρα πότε και που; Γιάννη (mod) εννοείς το μαγαζί που πήγαμε παρέα κοντά στον Βερόπουλο; :roll:
Αν ναι, μια χαρά είναι, καλό καφέ κάνει, έχει και άπλα απ'έξω...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από RoadRunner »

kdouris έγραψε: Έχω τις εξής απορίες-παρατηρήσεις:
1) Security: Group4 ή κάποια άλλη; :roll:
2)Τι χρώμα και μέγεθος είχε το σουτιέν; Η γιαγιά καλή; :roll:
3)Οι κεφτέδες με δυόσμο ή χωρίς; :roll:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μήτσο :lol: :lol: :lol: :lol: η γιαγιά είναι καλή :lol: :lol: :lol:
προσωπικα δεν θα συμφωνησω με το νοβελε και μπενιγκαμς εχουνε καβαληση το καλαμι οι κυριοι εκει
+10000000000000000 σ'αυτο

kdouris έγραψε:Τι ώρα πότε και που; Γιάννη (mod) εννοείς το μαγαζί που πήγαμε παρέα κοντά στον Βερόπουλο; :roll:
Αν ναι, μια χαρά είναι, καλό καφέ κάνει, έχει και άπλα απ'έξω...
Ναι αυτό λεω αλλά δεν ειναι πρώτη επιλογή.
Θα κάνουμε μια συνάντηση τωρα στα κοντά για να μιλήσουμε για το μέρος,αφου γνωρίζει ο Sasouna μαγιαζια μήπως και μας τα πει για να μας βοηθήσει,γι αυτο το σκοπό ανοιξα το τοπικ αυτο,τα στραβά μας τα ξέρουμε,τα καλα μας τα ξέρουμε,μαγαζιά ψάχνουμε να βρούμε και δεν βλέπω κανένα να εχει πει εστω κι ενα,μόνο παράπονα και γκρίνια είστε.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Συζήτηση σχετικά με τις συναντήσεις μας

Δημοσίευση από kdouris »

Σ'εκείνο που πήγαμε μια φορά στο City Gate? Καλά ήταν και μας πήραν και π***ες στην εξυπηρέτηση. Αυτά τα μαγαζιά κρα κάνουν για συναντήσεις σαν τις δικές μας*... :P
Parking έχει, so...



*(2-3 ατόμων)... :lol: :lol: :lol:
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Θεσσαλονίκης”