ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
DIVER

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από DIVER »

giannisioannidis έγραψε:αντε θα γινει καμια κινηση απο τους γνωστες για να παρουμε?αντε γρηγορα γιατι θα φυγω για κοσοβο και δεν θα μπορεσω να ειμαι για την αγορα! :cry: :cry:
Θα γυρίσεις όμως φραγκάτος και σε βλέπω για καινούριο setup εκτώς από πίσω θολόμπαρες... 8)
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

μπα οχι θα παω για να ξεχρεωσω το τουτο μου!λοιπον στο θεμα μας τι θα γινει με την θολομπαρα παιδες?
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

giannisioannidis έγραψε:μπα οχι θα παω για να ξεχρεωσω το τουτο μου!λοιπον στο θεμα μας τι θα γινει με την θολομπαρα παιδες?
δεν τους βλεπω πολυ ζεστους Γιαννη :lol: :lol: :lol: πολλοι λιγοι μιλησαν :shock: περιεμενα το θεμα να ενδιαφερει πολυ περισσοτερους!!!! :D
Άβαταρ μέλους
nikmandal

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από nikmandal »

Εμενα με ζεστανατε , ειμαι μεσα
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

οποτε εχουμε και λεμε?ntalas,anestis,nikmandal,giannisioanidis,vaxalis.αντε παιδια παμε να γινουμε πολυ να παρουμε προσφορα απο τον Hercules :)
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

και εγω παιδια!μεσα!
δεν ειναι δινατον ενα τετοιο πραγμα να μην σας ενδιαφερει ουτε χωρο πιανει ρε παιδια!και οσοι εχετε μπαρα μπροστα (που εχετε ολοι! :D ) αυτο ειναι η τελεια λυση πιστευω για ολους μας!αντε να γινομαστε τρενακια σιγα σιγα!
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

giannisioannidis έγραψε:και εγω παιδια!μεσα!
δεν ειναι δινατον ενα τετοιο πραγμα να μην σας ενδιαφερει ουτε χωρο πιανει ρε παιδια!και οσοι εχετε μπαρα μπροστα (που εχετε ολοι! :D ) αυτο ειναι η τελεια λυση πιστευω για ολους μας!αντε να γινομαστε τρενακια σιγα σιγα!
ρε "τρελλε" σε εβαλα :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

μετα το ειδα! :) αντε ελατε κ αλλοι!να κανουμε τρενακι! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

giannisioannidis έγραψε:μετα το ειδα! :) αντε ελατε κ αλλοι!να κανουμε τρενακι! :D :D :D
μακρυα γαιδουρα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

οτι ειναι αρκη να ειμαστε πολλοι! :D :D
Άβαταρ μέλους
Anestis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από Anestis »

Θανάση εγώ την άλλη εβδομάδα θα φύγω εκτός Αθηνών,αν μπορείς πετάξου κάποια μέρα μέχρι τον Ηρακλή και ρωτησέ τον πόσο μπορεί να μας τις αφήσει αν πάρουμε 5 και πόσο αν πάρουμε 10.Πόσο θέλει για τοποθέτηση.Τώρα αυτός επειδή τα φτιάχνει επιτόπου...μάλον θα φτιάξει μία στα μέτρα του δικού σου αυτοκινήτου και τις υπόλοιπες θα τις πατρονάρει πάνω σε αυτή.
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

Anestis έγραψε:Θανάση εγώ την άλλη εβδομάδα θα φύγω εκτός Αθηνών,αν μπορείς πετάξου κάποια μέρα μέχρι τον Ηρακλή και ρωτησέ τον πόσο μπορεί να μας τις αφήσει αν πάρουμε 5 και πόσο αν πάρουμε 10.Πόσο θέλει για τοποθέτηση.Τώρα αυτός επειδή τα φτιάχνει επιτόπου...μάλον θα φτιάξει μία στα μέτρα του δικού σου αυτοκινήτου και τις υπόλοιπες θα τις πατρονάρει πάνω σε αυτή.
θα μιλησω εγω οκ! Ανεστη Δευτερα δεν δουλευω θα παω απο εκει!
Άβαταρ μέλους
Anestis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από Anestis »

Παιδιά έχουμε νέα απο τον Ηρακλή!
Μπάρα αλουμινίου που πιάνει απο θόλο σε θόλο(χωρίς το χιαστή κομμάτι που πάει στο πάτωμα)την έχει 75 ευρώ...αν πάμε 5 αυτοκίνητα, 65ευρώ.Αν θέλουμε και το χιαστή κομμάτι πάει στα 120 ακατέβατα(όσα αυτοκίνητα και αν πάμε).Επειδή δεν μίλησα εγώ μαζί του και δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέρειες, ότι άλλο είναι θα το γράψει ο Θανάσης(vaxalis) το βράδυ.Αυτή η τιμή είναι σίγουρα με τοποθέτηση,τώρα για τα παιδιά που είναι εκτός Αθηνών, ίσως, λέω ίσως, :mrgreen: κάνει κάτι καλύτερο στην τιμή αφού θα πάρουμε εμείς μόνο την μπάρα και θα την περάσει ο καθένας μόνος του.Πάντως απ'ότι κατάλαβα η τοποθέτηση είναι εύκολη,δεν χρειάζονται τρύπες, πιάνει σε σημείο που δεν κόβει απο πόρτμπαγκάζ και δεν ενοχλεί τίποτα άλλο.
Άβαταρ μέλους
vaxalis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1434
Εγγραφή: Δευ 05 Μάιος 2008, 10:29
Μοντέλο: octavia gt
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy πίσω θολόμπαρας

Δημοσίευση από vaxalis »

Anestis έγραψε:Παιδιά έχουμε νέα απο τον Ηρακλή!
Μπάρα αλουμινίου που πιάνει απο θόλο σε θόλο(χωρίς το χιαστή κομμάτι που πάει στο πάτωμα)την έχει 75 ευρώ...αν πάμε 5 αυτοκίνητα, 65ευρώ.Αν θέλουμε και το χιαστή κομμάτι πάει στα 120 ακατέβατα(όσα αυτοκίνητα και αν πάμε).Επειδή δεν μίλησα εγώ μαζί του και δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέρειες, ότι άλλο είναι θα το γράψει ο Θανάσης(vaxalis) το βράδυ.Αυτή η τιμή είναι σίγουρα με τοποθέτηση,τώρα για τα παιδιά που είναι εκτός Αθηνών, ίσως, λέω ίσως, :mrgreen: κάνει κάτι καλύτερο στην τιμή αφού θα πάρουμε εμείς μόνο την μπάρα και θα την περάσει ο καθένας μόνος του.Πάντως απ'ότι κατάλαβα η τοποθέτηση είναι εύκολη,δεν χρειάζονται τρύπες, πιάνει σε σημείο που δεν κόβει απο πόρτμπαγκάζ και δεν ενοχλεί τίποτα άλλο.
Ανεστη ελα ρε φιλε σε ευχαριστω :!: :!: τελικα ηρθα εδω σε ενα φιλο και τωρα μπηκα μεσα ετσι οπως τα λεει ο Ανεστης ειναι :) αλλα για 10 αμαξια 65 οχι 5 :) η μπαρα εαν δειτε πιανει στις πισω ζωνες εχει μια βιδα απο πισω που πιανουν σε ενα Π εκει :) αυτο το σημειο ειναι που κανει ενωση με ολο τον θωλο!υπαρχει και μια αλλη μπαρα που φτιαχνει και κανει 120 ευρω και πιανει οπως σας ειπα αλλα εχει αλλα δυο μπαρακια κολημενα πανω στην μπαρα που κανουν Χ και πιανουν σε σημεια κατω που πιανουν τα μπαρακια του rs αυτο μου ειπε ειναι το τελειο!!!και οπως ειδα συμφωνω και εγω :) αυτα αντε να μαζευομαστε παιδια 65 ευρω ειναι πολυ καλα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Group Buys”