GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
angelosgt193 έγραψε:επιτελους μπηκε παιδια παγωσαμε παγωσαμε :idea: :idea: :idea:
εβαλα και φοτο στην παρουσιαση μου
που ακριβως θα δω την φωτο αδερφε?
edo ---------> http://www.skodafans.gr/skodafans/viewt ... =78&t=4289
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

kefalas1 έγραψε:
ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:το νευρικος τελικα λεβεντες θα το αλαξω και θα το κανω ΚΟΥΚΛΟΣΜΕ ειδα στην φωτο πολυ ομορφαντρας ειμαι ο μπαγασας :D :D δεν νομιζω να εχει κανεις αντιρηση οτι το κοκινακι στα εργαλεια μας ειναι ολα τα λεφτα μακραν το ομορφοτερο!! :evil: ΝΟΜΙΖΩ???ειπα μηπως. :x
κοκκινα μπλιαξ!!!!
μην στεναχωριεσαι ψηλε αμα το αφησεις κανα μηνα στον ηλιο γινεται και ροζακι!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
angelosgt193

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από angelosgt193 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:το νευρικος τελικα λεβεντες θα το αλαξω και θα το κανω ΚΟΥΚΛΟΣΜΕ ειδα στην φωτο πολυ ομορφαντρας ειμαι ο μπαγασας :D :D δεν νομιζω να εχει κανεις αντιρηση οτι το κοκινακι στα εργαλεια μας ειναι ολα τα λεφτα μακραν το ομορφοτερο!! :evil: ΝΟΜΙΖΩ???ειπα μηπως. :x
οχι μονο εσυ μαναχοφαγα :D :D και οι τσεχες δηπλα σας κουκλες ειναι :) :)
Άβαταρ μέλους
giannis amaliada
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 5689
Εγγραφή: Πέμ 27 Σεπ 2007, 12:29
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αμαλιάδα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannis amaliada »

Παιδια να μεινουμε λιγο στο θεμα :mozilla_cool:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

Παιδιά όλα καλά και να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τον ΝΕΥΡΙΚΟΣ για το τρέξιμο και την συνεχή ενημέρωση.
Παρακαλώ ότι σχόλια και πειράγματα στα σχετικά θέματα.

Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
VagGT

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από VagGT »

μολις παρελαβα τα κουλερ.ωραια να δουμε ποτε θα τα βαλουμε τωρα
ενα μεγαλο ευχαριστω στον νευρικο για το τρεξιμο κ το χρονο που διεθεσε
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

Εγω θα παω τη τεταρτη που εχω ρεπο στο καραμπελα να ρωτησω εαν η τιμη που μας εδωσε ισχυει για 5 αυτοκινητα που ειμαστε τωρα μαζεμενα , εαν τα βρουμε στη τιμη και συμφωνητε κανονιζουμε τοποθετηση πριν το dyno day για να ειμαστε ετοιμοι για δυναμομετρο μετρα . Παρακαλουντε οσοι ενδιαφεροντε για την ομαδικη τοποθετηση αλλα δεν προλαβενουν μεχρι τις 20 του μηνα ας ενημερωσουν για να δουμε τη θα κανουμε . Σε περιπτωση που δεν μαζευτουμε μεχρι εκεινη την ημερομηνια εγω θα παω να κανω τη τοποθετηση στο αυτοκινητο μου και βγαινω εκτος ομαδικης .
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

στις 2 το μεσημερι παρελαβα το cooler και εγω
την τεταρτη παμε για τοποθετηση.αντε να δουμε ....τι θα κανουμε??!!!!........
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gta__156 έγραψε:Εγω θα παω τη τεταρτη που εχω ρεπο στο καραμπελα να ρωτησω εαν η τιμη που μας εδωσε ισχυει για 5 αυτοκινητα που ειμαστε τωρα μαζεμενα , εαν τα βρουμε στη τιμη και συμφωνητε κανονιζουμε τοποθετηση πριν το dyno day για να ειμαστε ετοιμοι για δυναμομετρο μετρα . Παρακαλουντε οσοι ενδιαφεροντε για την ομαδικη τοποθετηση αλλα δεν προλαβενουν μεχρι τις 20 του μηνα ας ενημερωσουν για να δουμε τη θα κανουμε . Σε περιπτωση που δεν μαζευτουμε μεχρι εκεινη την ημερομηνια εγω θα παω να κανω τη τοποθετηση στο αυτοκινητο μου και βγαινω εκτος ομαδικης .
εγω το βλεπω λιγο δυσκολο νατο περασω αυτο τον μηνα αδερφε θα με χωριση η κυρα !!σορυ..
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

να ευχαριστω για μια ακομη φορα τον αρη φια το τρεξιμο που εκανε!σημερα το παρελαβα και εγω! :D επιτελους!μεχρι εδω καλα!να δουμε ποτε θα το βαλουμε τωρα! :x
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
gta__156 έγραψε:Εγω θα παω τη τεταρτη που εχω ρεπο στο καραμπελα να ρωτησω εαν η τιμη που μας εδωσε ισχυει για 5 αυτοκινητα που ειμαστε τωρα μαζεμενα , εαν τα βρουμε στη τιμη και συμφωνητε κανονιζουμε τοποθετηση πριν το dyno day για να ειμαστε ετοιμοι για δυναμομετρο μετρα . Παρακαλουντε οσοι ενδιαφεροντε για την ομαδικη τοποθετηση αλλα δεν προλαβενουν μεχρι τις 20 του μηνα ας ενημερωσουν για να δουμε τη θα κανουμε . Σε περιπτωση που δεν μαζευτουμε μεχρι εκεινη την ημερομηνια εγω θα παω να κανω τη τοποθετηση στο αυτοκινητο μου και βγαινω εκτος ομαδικης .
εγω το βλεπω λιγο δυσκολο νατο περασω αυτο τον μηνα αδερφε θα με χωριση η κυρα !!σορυ..
kai εγω για αυτο το κανω ΑΡΗ αλλα δεν ποιανει ρε γαμωτο χαχααχχααχχαχα :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

παιδια απο βδομαδα παω για τοποθετηση ολα μαζι γυρω στο 300!μου ειπε 55αρα σωληνα ειναι καλα?τι να βαλω?
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

giannisioannidis έγραψε:παιδια απο βδομαδα παω για τοποθετηση ολα μαζι γυρω στο 300!μου ειπε 55αρα σωληνα ειναι καλα?τι να βαλω?
λογικα οσοι διαμετρο εχουν οι οπες εισοδου εξοδου!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

Παιδια εδώ είναι το θέμα της αγοράς και τοποθέτησης.
Τα όποια σχόλια και ερωτήσεις στα σχετικά θέματα.
Σε αντίθετη περίπτωση το θέμα θα κλειδωθεί και θα ποστάρει πληροφορίες για την ομαδική τοποθέτηση μόνο ο ΝΕΥΡΙΚΟΣ.
Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ τί έγινε με την τοποθέτηση?
Να το κλειδώσω ή προχωράτε?
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”