GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ μέχρι πότε πρέπει να γίνουν οι εξοφλήσεις?
Πες μου επίσης και από ποιούς έχεις παραλάβει για να ενημερώσω το αρχικό Post.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

σημερα το πρωι εχει γινει η εξοφληση ....περιμενω τωρα....
Άβαταρ μέλους
VagGT

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από VagGT »

καλησπερα σημερα μπηκαν οι εξοφλησεις(2).
πωπωπωπω θα ξεπαγιασουμε φετος........ :D :D :D
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

παιδια εξοφλησα και εγω χθες!αντε ποτε θα ερθειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????? :D :D :D
Άβαταρ μέλους
VagGT

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από VagGT »

παιδια οσοι παρελαβαν ποσο περιπου ηταν τα μεταφορικα?
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

με acs περιπου κανα 30 ευρω υπολογιζω εγω για αλεξανδρουπολη!για θεσ/νικη κανα 20 ευρω!
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

την καλημερα μου σε ολους .λογικα μεσα στην βδομαδα θα ερθουν και τα αλλα 6 κοματια τισ παραγγελειας καλο θα ηταν οι φιλοι που δεν εχουν εξοφληση μεχρι την τριτη νατο εχουν τακτοπιοιηση για να εχω τα χρηματα για την εξοφληση..μεχρι στιγμης εχουν εξοφληση 8και εχουν παραλαβει 4με εμενα μεσα, μενουν δυο ανεξοφλητοι .μολις ερθουν θα τα παραλαβεται το δυνατον συντομοτερο ,ευχαριστω :D
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

giannisioannidis έγραψε:με acs περιπου κανα 30 ευρω υπολογιζω εγω για αλεξανδρουπολη!για θεσ/νικη κανα 20 ευρω!
κριμα... ειναι αρκετα τα λεφτα σχεδον χανεται η εκπτωση που ειχαμε!!! :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
giannisioannidis έγραψε:με acs περιπου κανα 30 ευρω υπολογιζω εγω για αλεξανδρουπολη!για θεσ/νικη κανα 20 ευρω!
κριμα... ειναι αρκετα τα λεφτα σχεδον χανεται η εκπτωση που ειχαμε!!! :shock: :shock:
Βαλτο στο κτελ ( 5 ευρο κοστος ) και ετσι κατι γλιτωνεις ( λεω εγω τωρα ) ,
Δευτερα Η τριτη παω να βαλω και εγω το υπολοιπο μου και να βρεθουμε καπου για την παραλαβη ( προτειμω να τα βαλω βενζινη παρα να μου τα παρει ο κουριερ ) :D
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gta__156 έγραψε:
ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
giannisioannidis έγραψε:με acs περιπου κανα 30 ευρω υπολογιζω εγω για αλεξανδρουπολη!για θεσ/νικη κανα 20 ευρω!
κριμα... ειναι αρκετα τα λεφτα σχεδον χανεται η εκπτωση που ειχαμε!!! :shock: :shock:
Βαλτο στο κτελ ( 5 ευρο κοστος ) και ετσι κατι γλιτωνεις ( λεω εγω τωρα ) ,
Δευτερα Η τριτη παω να βαλω και εγω το υπολοιπο μου και να βρεθουμε καπου για την παραλαβη ( προτειμω να τα βαλω βενζινη παρα να μου τα παρει ο κουριερ ) :D
σιγουρα θα ηταν καλυτερη λυση αν δεν ηταν 20χλμ μακρια απο το σπιτι μου το κτελ συν την κινηση ,αφου εισαι απο αθηνα καπου θα βρεθουμε!
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

το κτελ δεν το εμπιστευομαι εχουν δει τα ματια μου πως τα πετανε!και 50 ευρω κερδος ειναι!αν ειναι για 20 ευρω να :x τοτε για τα 274 τι επρεπε?και στο κατω κατω οταν παραγγελνεις κατι το μονο που σε ανχωνει πιστευω ειναι η μεταφοαρα γιατι αν χτυπιθει τα 20 ευρω πιστευω ειναι πολυ λιγα απο το να σου χαλασει! 8)
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gi[colosr=#800000][/color]annisioannidis έγραψε:το κτελ δεν το εμπιστευομαι εχουν δει τα ματια μου πως τα πετανε!και 50 ευρω κερδος ειναι!αν ειναι για 20 ευρω να :x τοτε για τα 274 τι επρεπε?και στο κατω κατω οταν παραγγελνεις κατι το μονο που σε ανχωνει πιστευω ειναι η μεταφοαρα γιατι αν χτυπιθει τα 20 ευρω πιστευω ειναι πολυ λιγα απο το να σου χαλασει! 8)
ΣΩΣΤΟΣ!!
Άβαταρ μέλους
nikmandal

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από nikmandal »

Σήμερα το μεσημέρι το παρέλαβα και εγώ , θέλω να ευχαριστήσω τον Άρη
( ΝΕΥΡΙΚΟΣ ) για το τρέξιμο και χάρηκα που τα είπαμε έστω και για λίγο .
Το τούτου σου κ@βλ@ με αυτές τις ζάντες .
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

nikmandal έγραψε:Σήμερα το μεσημέρι το παρέλαβα και εγώ , θέλω να ευχαριστήσω τον Άρη
( ΝΕΥΡΙΚΟΣ ) για το τρέξιμο και χάρηκα που τα είπαμε έστω και για λίγο .
Το τούτου σου κ@βλ@ με αυτές τις ζάντες .
νασε καλα αδερφε και γω χαρηκα :D :D πολυ και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ,ευχομαι καποια στιγμη σε καμια συγκεντρωση να σας γνωρισω ολους θα χαρω πολυ !απο τα γραφομενα σας πρεπει να ειστε ολοι γ@μΩ τα παιδια, πραγματικα χαιρομαι πολυ που καναμε σωστη δουλεια και ακουω θετικα σχολεια χαλαλι το τρεξιμο να μαστε καλα και για αλλα!! :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ ενημέρωσε με με PM για τις εξοφλήσεις και τις παραλαβές για να ενημερώσω την αρχική λίστα, ευχαριστώ.
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”