GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από gta__156 »

αν σε βολευει καποια στιγμη τη κυριακη μπορω να ερθω να παρω τις δικες μου
Άβαταρ μέλους
ghelakis

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από ghelakis »

παρελαβα και εγω σημερα!!! Ευχαριστω Νικο!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

linkin's dad :arrow: 2 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 15,50 ευρώ (+ έξοδα αποστολής μαζί με johny_k) ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ 29/04/09 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
mad1330 :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,25 ευρώ
crocodile :arrow: 5 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 33,75 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
asproulis :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,25 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
manolis38 :arrow: 4 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 27,00 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ThanassisGT :arrow: 4 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 27,00 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
DIVER1564 :arrow: 4 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 27,00 ευρώ Παραλαβή από ThanassisGT στην εκδρομή ΠΑΡΕΛΑΒΕ
sailing :arrow: 4 set ΟΚ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
johny_k :arrow: 2 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 13,50 ευρώ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ 29/04/09 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
Prokopis :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,50 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ROADRUNNER :arrow: 1 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 6,75 ευρώ Παραλαβή από ThanassisGT στην εκδρομή ΠΑΡΕΛΑΒΕ
Tour1,8TABT :arrow: 1 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 9,00 ευρώ (+ έξοδα αποστολής) ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ 29/04/09 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ghelakis :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,75 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
Darkmaster :arrow: 2 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 13,50 ευρώ Παραλαβή από ThanassisGT στην εκδρομή ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 22,00 ευρώ (+ έξοδα αποστολής) ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ 29/04/09 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
TEGEORGE :arrow: 2 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 15,20 ευρώ (+ έξοδα αποστολής) ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ 29/04/09 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ΣΤΑΥΡΟΣ :arrow: 1 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 6,75 ευρώ
παιχνιδιαρης :arrow: 6 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 40,50 ευρώ Παραλαβή από ThanassisGT στην εκδρομή ΠΑΡΕΛΑΒΕ
epistimonas84 :arrow: 1 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 6,75 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
wolf :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,25 ευρώ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
ΒΑΛΑΝΤΗΣRS :arrow: 1 set Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ
gta__156 :arrow: 3 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 20,25 ευρώ
tassos :arrow: 1 set ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5,25 ευρώ

Παρακαλούνται οι:
:arrow: mad1330
:arrow: ΣΤΑΥΡΟΣ
:arrow: gta__156
:arrow: tassos
..να μου στείλουν μέχρι την Δευτέρα 15/06 τις διευθύνσεις τους για να τους στείλω με courier (ΧΡΕΩΣΗ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ) τις ψείρες τους. Έχει περάσει αρκετός καιρός και υπήρχαν αρκετές ευκαιρίες για να τις παραλάβετε.
Εαν δεν υπάρξει επικοινωνία μέχρι την Δευτέρα 15/06 τότε οι ψείρες θα διατεθούν σε άλλα μέλη και τα χρήματα από την πώληση τους θα επιστραφούν με την πρώτη ευκαιρία στους παραπάνω.
Είναι αμφίβολη όμως η συμμετοχή σας σε μελλοντικά group buys!
Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Dion RS »

Νικο,αμα τελειωσεις κοιτα αν θα σου μεινει κανα σετακι που σου ζητησα.
Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από tassos »

Σου εστειλα με πμ,εαν θες να συναντηθουμε να τις παρω...αλλα απαντηση δεν πηρα μαλλον θα ειχες δουλειες.........

στελνω και με πμ την διευθυνση μου να τις παραλαβω,στειλε μου με πμ πως αποφασισες να τις παραλαβω.....


ΥΓ:τελικα αυτη η δωρεα τι απεγινε θα γινει....? 8) Αν οχι στειλε μαζι με τις ψειρες και τα χρηματα που κατεθεσα....
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Εννοείται ότι θα γίνει και θα ενημερωθείτε άμεσα! Παρ'ολα αυτά αν επιμένεις στην επιστροφή της δωρεάς σου, ή έχεις την οποιαδήποτε αμφιβολία στείλε μου αριθμό λογαριασμού σε μορφή ΙΒΑΝ να σου επιστρέψω τα χρήματα. Έχεις επίσης την επιλογή να μην μου δώσεις το υπόλοιπο 1,50 ευρώ για το σετ των ψειρών και να χρεωθώ εγώ το courier προκειμένου να σου επιστρέψω την δωρεά. Βλέπεις ότι παρά την καθυστέρηση της παραλαβής και πληρωμής των ψειρών σου δίνω επιλογές.



Υ.Γ. Εαν θελεις πάρε τηλέφωνο στον αριθμό που σου έστειλα με PM για να περάσεις ώρες γραφείου (10:00-18:00) απο την δουλειά μου να τις πάρεις αλλιώς θα στις στείλω με courier. Τo PM σου, δεν αντιλέγω ότι το έστειλες αλλα δεν το θυμάμαι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από tassos »

Στειλτα με ελτα βεβαιος και το 1,5 ευρω που οφειλω και την χρεωση των ελτα, και μαζι και τα 10 ευρω τις δωρεας διοτι δεν βλεπω κατι να γινετε.....

Δεν εχω λογαριασμους και τετοια.....


Αν μπορεις ''Κυριε MOD'' να τα στειλεις οσο πιο συντομα γινετε.......
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tassos την Τετ 10 Ιουν 2009, 22:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Δυστυχώς δεν μπαίνω στην διαδικασία των ΕΛ.ΤΑ. ξανά!
Για όσους μπήκα μου είχαν δώσει χρήματα για τα γραμματόσημα και από την τσέπη μου έβαλα το κόστος των φακέλων ασφαλείας με φυσαλίδες.
Εσύ αγαπητέ ούτε το κανονικό κόστος των ψειρών δεν μου πλήρωσες!
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ τώρα? :evil:
Οι επιλογές είναι ή περνάς και τις πέρνεις ή με courier!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από tassos »

Στειλτα με κουριερ....να τελειωνουμε και τουλαχιστον να μην οφειλω κατι στο ''skodafans'' που ειναι μια παρεα φιλων............


τα ρεστα κερασμα.....!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Σου στέλνω αύριο courier με χρέωση δική μου και το 1,50 ευρώ στο κερνάω εγώ ρε φίλε γιατί είσαι μεγάλη ψυχή!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από tassos »

Sailing έγραψε:Σου στέλνω αύριο courier με χρέωση δική μου και το 1,50 ευρώ στο κερνάω εγώ ρε φίλε γιατί είσαι μεγάλη ψυχή!

Ασε δεν χρειαζετε εχεισ να κανεις και αλλες εκδρομες...και εχεις και βενζινες εσυ ο τοσος δημοκρατικος.....και κοιτα τα ban αλλου και αν εισαι κομπλεξικος να λυσεις τα προβληματα σου αλλου διοτι αν εισαι εδω απο εμας το οφειλης,και οχι επειδη εγραψα ενα προβλημα μου και ελεγα οτι αν το αφησω τι θα γινει.....αν κουρασα τα παιδια ας μην απαντουσαν η να το κλειδωνες και οχι να μου κανεις ban και να λες οτι σε ζαλισα,ποιος εισαι εσυ.......εγινες αρχηγος!!!!

Οταν ειχατε αναγκη να κρατησουμε το φορουμ ειπες να βοηθησουμε και ημουν θετικος δεν ειδα να τα πληρωνεις ολα εσυ ΑΡΧΗΓΕ!!!!!!!

Πολλοι ελληνες ειναι να μην τους δωσουν αξιωμα,και ενας απο αυτους εισαι και του λογου σου......

τεσπα δωσε μου οτι μου οφειλεις και τα ρεστα βαλε βενζινα....

ΥΓ:Αν δεν σου αρεσουν αυτα που λεω ξερεις εσυ.....ασε αποχωρω μονος.........ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Σε περιμένω στην επόμενη συνάντηση να με κατηγορήσεις και να με προσβάλεις όπως εδώ αλλά κοιτώντας με στα μάτια φίλε tassos.
Εκτός από εμένα θα αντιμετωπίσεις και όλους όσους έχεις ζαλίσει εδώ μέσα....

Λυπαμαι αλλά δεν θα σου κάνω την χάρη ούτε να σε μπανάρω ούτε να σε διαγράψω....δεν θα χρησιμοποιήσω τα μέσα που έχω στην διαθεση μου για σένα.... Αν όμως το συνεχίσεις θα το κάνω. :evil:

Έχω περισσότερη αξιοπρέπεια και την αναγνώριση την βιώνω καθημερινά απο το σπίτι και την δουλειά μου!

Το μόνο που κατάφερες είναι να χάσεις την παραγγελία σου και περιμένω από εσένα άμεσα τον αριθμό λογαριασμού σου σε μορφή ΙΒΑΝ για να σου επιστρέψω τα 5,25 (αντί 6,75 :!: :!: :!: ) που κατέθεσες για τις ψείρες και τα 10,00 ευρώ της δωρεάς σου.....
Κάνεις ένα καλό και μετά το χαλάς......Μοιάζεις με την αγελάδα που γεμίζει το καρδάρι με γάλα και ρίχνει μία και το χύνει.... ΛΥΠΑΜΑΙ....

Καλό σου βράδυ!


Y.Γ. Α, και τώρα που το θυμήθηκα.....άλλη φορά μην περιμένεις να κάνω log-out για να μου τα χώσεις....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από tassos »

Στο χωριο μου λενε και μαλατα και γαλατα και τα αρνια θυληκα,δεν εχω αναγκη τις παραγγελιες σου,και εγω δεν κρυβομαι πισω απο μια οθονη,τωρα λογαριασμο δεν εχω στο ειπα αλλα αν χρειαζεσαι και εχεις αναγκη τα 14 ευρω κρατα τα κερασμενα απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α,και κατι αλλο κατα μανα κατα κυρη κατα γιο και θυγατερα.....λεει ο σοφος λαος,ο νοων νοειτο,και κατι αλλο σε εχουν παρει χαμπαρη.......
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Ε, νομίζω ότι αρκετά ανέχτηκα τις προσβολές σου! :evil:
Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όποτε θελεις πέρνα απο κάποια επίσημη συνάντηση να πάρεις τα 15,25 ευρώ σου!
Σαν επισκέπτης θα μπορείς να ενημέρωνεσαι για αυτές!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Ψείρες για XENON No4

Δημοσίευση από Sailing »

Dion RS έγραψε:Νικο,αμα τελειωσεις κοιτα αν θα σου μεινει κανα σετακι που σου ζητησα.
Ευχαριστω.
Μόλις κέρδισες ένα σετάκι Διονυσάρα! 8)
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”