ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Απάντηση
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Ενταξει φιλε μου ,απο εμενα ολα οκ. Σε περιμενω οποτε εισαι ετοιμος , μου τα λες.
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Λοιπον κανω μια ανακεφαλαιωση του group buy που παμε να κανουμε.Η θολομπαρα που αγοραζουμε ειναι αυτη παρακατω στη φωτο που δειχνει το link
http://www.jsvracing.com/eng/urun_detay ... k_kod=5108
Προσοχη ειναι μπαρα που φοραει το Golf 4 και ταιριαζει και με τα δικα σας τα Octavia I.Προσοχη ειναι για Octavia I.
Μην ερθει καποιος μετα και μου πει τι μου εστειλες ρε φιλε!!!!!!!!!!!
Η τιμη αγορας ειναι 70,0€ , και φυσικα,ο καθενας σας, θα επιβαρυνθειτε την αποστολη του δεματος στο τοπο που εσεις θελετε.
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.
Περιμενω λοιπον το Νικολα να μοε ενημερωσει για το group buy.
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

συγνωμη sailling! δεν βιαζομαι απλα το ανεφερα!οκ θα περιμενουμε!αντε να στριβουμε λιγο! :D
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Με το παρον group buy τι θα γινει .Θα το ανοιξουμε ,καποια στιγμη, γιατι τα πραγματα θα κανουν 10 ημερες να ερθουν.Μεχρι να κατατεθουν τα χρηματα,να ερθουν τα πραγματα, να τα πακεταρω για να ταστειλω στον καθενα ξεχωριστα χρειαζεται καποιος χρονος.Οχι οτι εχω προβλημα αλλα πλησιαζουν Χριστουγεννα και πολυ φοβαμαι οτι θα πεσουμε μεσα.Διαφορετικα δεν θα υπηρχε προβλημα.Γι αυτο οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα πιστευω...... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

παιδια και γω "καιγομαι" να το είχα και χτες !!! Αλλα ... ας καταλλάβουμε οτι οι βιαστικλες κινίσεις φερνουνε κα λάθοι και συμαντικότερο πως και τα παιδία της δειαχίρισεις που πρέπει να ανοίξουνε το group buy έχουνε και αυτοι τις δουλείες τους

πάντα φιλικά !!!


Ευχαριστώ Χρήστος
Άβαταρ μέλους
DRAKE19

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από DRAKE19 »

Βρε παιδια υπαρχει θολομπαρα για fabia,βρηκα αλλα δεν συμφερε για μονο μια (150ευρο παραγγελεια),μπορουμε να ανοιξουμε ενα group buy για εμας τους fabia fans? :D :D
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Όποιος αναλάβει το Group Buy να μου στείλει με PM τα στοιχεία του λογαριασμού του με αριθμό απλό και σε μορφή IBAN για να ανοιξω group buy αύριο.
Φροντίστε όσοι συμμετέχετε να έχετε κωδικό μέλους.
Εικόνα
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Παιδια της θολομπαρας εστειλα σημερα το πρωι τα στοιχεια μου στο Sailing για να ανοιξει group buy.
Οποτε να ειστε ετοιμοι να βαλετε τα λεφτα , για να τελειωνουμε οσο πιο γρηγορα γινεται .
Αναμενω !!!!!!!!!!!!!
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gladiator78
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 12:57
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από gladiator78 »

Kalημέρα παιδιά.Δεν θέλω να επηρεάσω την ομαδικη αγορά μας.Ψάχνοντας χθές το βράδυ βρήκα κάποιον στη Θεσσαλονίκη που φέρνει θολόμπαρες αλουμινίου (σπαστές σε 3 κομμάτια που ενώνονται και όχι μία ενιαία)από Γερμανία.Τις φέρνει 50 Ευρώ τη μία.Είναι για octavia 4.Κάνουν να του'ρθουν moy'πε πέντε εργάσιμεσ περίπου και η ιστοσελίδα του είναι:http://tm-cartuning.car.gr (απλά δεν έχει καμία φώτο τησ συγκεκριμένησ θολόμπαρας για octavia και του'πα να μου στείλει κάνα link me φώτο).Αν μου το στείλει έγκαιρα το παραθέτω κι εγώ εδώ.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Αν κρίνω απο την διεύθυνση που έχει μάλλον ψωνίζει απο εδώ που πήρα τις σίτες www.tmtuning.com
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gladiator78
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 12:57
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από gladiator78 »

Sailing νομίζω πώς έχεις δίκιο και η θολόμπαρα πρέπει να'ναι αυτή: http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/pr ... roduct=549
Για να δούμε τη link θα μου'δώσει αυτός.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Εγώ βλέπω παραξενες τιμές εκεί....πως θα την φέρει τόσο φθηνά....
για κάνε τα κονέ σου όμως!
Το παν είναι να πάρετε ότι σας συμφέρει φίλε!! Την τσέπη μας κοιτάμε όλοι εδώ! Το καλύτερο φθηνότερο! :mozilla_cool:
Εικόνα
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Λοιπον κυριοι, επειδη δεν ειμαστε παιδακια ,ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον, και επειδη ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και πολυ πιεσμενος ,τοσο ωστε να με εχει χασει η οικογενεια μου απο το σπιτι , ας μου πειτε τι θελετε να κανετε ,για να δω και εγω τι θα κανω.
Ανακοινωσα πως βρηκα την ιδια μπαρα ,που ειχαν τοποθετησει τα παιδια στο πρωτο group buy, και μαλιστα
σε χαμηλοτερη τιμη (κατα 5€),απο το πρωτο group buy.Εκατσα και συνενοηθηκα με τον ανθρωπο και του εκανα παζαρια ,γαι να τη βρουμε σε αυτη τη τιμη.Τηλεφωνησα στη Τουρκια καμποσες φορες και τελικα καταληξαμε, στο παραπεντε ετοιμοι να ανοιξουμε το group buy,εχοντας δωσει τα στοιχεια μου στο Νικο για να ανοιξει ενοτητα για την αγορα, και ακριβως στο και πεντε πεταγεται καποιος και λεει πως βρηκε φθηνοτερη απο καποιο Γερμανο .......και εγω δεν ξερω τι και πως.
Αν θελετε κυριοι να βρειτε μονοι σας ,αυτα που θελετε να αγορασετε,τοτε δεν απευθυνεστε στην ενοτητα για ομαδικη αγορα αλλα κανετε την αγορα μονοι σας.Τωρα αν θελετε να τη μοιραστειτε (τη πληροφορια) και με τους αλλους ,αυτο δεν ειναι κακο ,απεναντιας ,αλλα εγω ο ερμος τι εχω κανει και καθομαι και ψαχνω και τρεχω, για να κανω τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Για να βοηθησω να βρειτε κατι , που στο δικο μου αυτοκινητο ουτε καν ταιρειαζει.Αυτο ειναι το λιγοτερο ουτοπια και νοιωθω πως με δουλευουνε και αυτο δεν μου αρεσει καθολου,και πιστευω οχι μονο εμενα αλλα και τον καθενα απο εσας
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ,ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΑΝ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΝΑ ΑΠΕΜΠΛΑΚΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ
Ευχαριστω πολυ οσους με εμπιστευτηκαν ,να ηγηθω αυτης της ομαδικης αγορας.Ειναι τιμη μου αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Νικόλα εμείς μιλήσαμε....
Αν δηλαδή κάθε τί που βρίσκαμε ακυρώναμε την δουλειά που θα είχε κάνει κάποιος μέχρι εκείνη την στιγμή τότε.....σωθήκαμε, θα τις πέρναμε τις θολόμπαρες το 2012...
Όμως επειδή τα λεφτά βγαίνουν από τις τσέπες σας αποφασίστε άμεσα γιατί δεν μπορούμε να ασχολούμαστε συνέχεια με τις θολόμπαρες.
Ήρθε η στιγμή που μαζευτήκατε αρκετοί...οκ..να βρουμε μια καλή φθηνή και να την πάρουμε...μην κανουμε την τρίχα τριχιά...

Αναμένω νεότερα από όποιον το ψάχνει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Giouvas »

Εγω , γνωμη μου παντα φυσικα ειναι να παραμεινω σε αυτες που βρηκε ο Νικολας... στο κατω κατω ειναι ειδη φορεμενες απο τα παιδια του Fans και ξερουμε τι παιζει..... το θεμα ειναι τι θελουν και οι υπολοιποι !

Ευχαριστω εκ μερους μου τον Νικολα για το ψαξιμο...
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Group Buys”