ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

κατ΄εμέ δεν νομίζω οτι για μια διαφορά 20 € να βάλουμε κατι που δεν εχει δοκιμαστεί και συμαντικότερο να χαραμίσουμε τον τόσο κόπο που εχει κάνει ο φιλος μας Νικόλας και το ψάξιμο μετα απο ένα οριο γινετε κουραστικό .Γν΄ψμη μου πάντα να παραμείνουμε στο αρχικό πλάνο και να συνεχείσουμε.


Ευχαριστώ Χρήστος
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

παιδια συμφωνω δοκιμασμενα πραγματα!20 ευρω δεν ειναι τιποτα!αντα γιατι παρειγγηλα και ψαλιδομπαρα s3 μην μου κανετε τετοια θελω και θολομπαρα θελω να στρειβω! :D :D :D :D
κατ εμε να παρουμε την πρωτη!ευχαριστουμε Νικολα
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Παιδια καλημερα σας
Σας ευχαριστω απο τα βαθη της ψυχης μου ,για τα καλα σας λογια και για την εμπιστοσυνη σας.Αυτο μου δινει δυναμη να συνεχισω.
Λοιπον επειδη το εψαξα λιγο το πραγμα ,μπηκα στο site του Γερμανου , και απο οτι καταλαβα παρατηρωντας , την εν λογω θολομπαρα που δινει αυτος ,την πουλαει μονο σαν μπαρα, χωρις τις βασεις τον θολων.Γι 'αυτο πιανει σε τρια σημεια.Τις βασεις που δενουν επανω στους θολους και συναρμολογουνται και με την μπαρα ,τις δινει ξεχωριστα ,οποτε η τιμη ανεβαινει,ετσι τουλαχιστον πιστευω......
ANYWAY....Αφου συμφωνειτε να συνεχισουμε στη παραγγελια που συζητησαμε, εγω εχω δωσει τα στοιχεια στο Νικολα (sailing), απλως του ειπα να περιμενει μετα τη παρεξηγηση που δημιουργηθηκε.
Οποτε αν ολα ειναι ενταξει συνεχιζουμε οποτε ο Νικολας ενεργοποιει τη σελιδα του group buy και ξεκιναμε τη παραγγελια ,καταθετοντας τα χρηματα..........
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gladiator78
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 12:57
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από gladiator78 »

KalhmΕΡΑ.Κι εμένα δεν με ξαναπήρε αυτός που θα την έφερνε.Οπότε άστο να πάει αυτό με το Γερμανό.Καλύτερα η δοκιμασμένη λύση.Μόλις μπεί ο αριθμός του λογαριασμού σου στο site θα σου βάλω κι εγώ τα λεφτά.Τhanks gia τον κόπο και το ψάξιμο
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από giannisioannidis »

αντε να ξεκιναμεε! :D τελος καλο ολα καλα!οποτε ειστε ετιμοι ολοι να συνεχισουμε!αναμενουμε ολοι!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Παιδιά θα σηκώσω το group buy πιθανότατα αύριο...
Από Δευτέρα να ξέρετε μέχρι και Παρασκευή θα γίνονται οι καταθέσεις...5 μέρες είναι υπέραρκετές...
NIKOLAS δώσε μου σε παρακαλώ μια τελευταία ενημερωμένη λίστα με ένα link του τί θα πάρουμε.
Ευχαριστώ για το τρέξιμο σου...
Εικόνα
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Νικολα καλησπερα
Τα παιδια που θα αγορασουν την θολομπαρα ειναι οι παρακατω:
:arrow: giannisioannidis θελει 2 τμχ. = 140Ε
:arrow: Giouvas = 70€
:arrow: DIVER = 70€
:arrow: Tour1,8t = 70€
:arrow: gladiator78 = 70€
:arrow: ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307 = 70€
:arrow: ntalas = 70€
:arrow: Spyros_RS = 70€
:arrow: drvang = 70€

ΣΥΝΟΛΟ ΠΛΗΡΩΜΩΝ: 700€

http://www.jsvracing.com/eng/urun_detay ... k_kod=5108
Αυτο που θα αγορασουμε ειναι η θολομπαρα που φαινεται στο παραπανω link.Ειναι απο Golf 4 και τοποθετειται επισης και Octavia I , οπου και θα την τοποθετησουνε και οι δικοι μας.
Η τιμη της θολομπαρας ειναι 70,00€ .Την αποστολη θα την πληρωσει ο παραλαβων του προιοντος .
Αυτα ειναι ολα που ειχα να γραψω.Αν θελεις κατι αλλο Νικολα ενημερωσε με σε παρακαλω για να μην αργησουμε.
Ευχαριστω :lol: :lol: :lol:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DRAKE19

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από DRAKE19 »

Παιδια καλημερα,σημερα το πρωι μιλισα με AVC Weber,εχει θολομπαρες για Fabia το οποιο κατοπιν παραγγελιας κοστιζουν 95 ευρο,τον ρωτησα εαν κανουμε καποιο group buy απο το skoda club με μικροτερο αριθμο αγοραστων στα 10ατομα ποσα θα βγει?! και μου ειπε 70ευρο η μπαρα,η οποια ειναι αυτη εδω http://www.forgemotorsport.co.uk/conten ... ct=FMSBIBI

Αντε παιδια να μαζευτουμε 10 ατομα να παρουμε απο μια 70euro δεν ειναι τπτ
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Giouvas »

Ανοιξε το Group Buy Τελικα ?
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

Απόψε
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DRAKE19

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από DRAKE19 »

τι!!αποψε ανοιξε και για θολομπαρα για Fabia??πειτε μου τετοια να πεταξω απο την χαρα μου :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

όχι
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DRAKE19

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από DRAKE19 »

οοοοοοοοοοο κριμαααα :( :(
μα δεν μπορω να καταλαβω αφου υπαρχει η θολομπαρα απο το fabia γτ δεν κανουμε ενα group buy και για εμας που εχουμε fabia,δλδ μονο το Octavia υπαρχει εδω???εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε?
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από RoadRunner »

DRAKE19 έγραψε:οοοοοοοοοοο κριμαααα :( :(
μα δεν μπορω να καταλαβω αφου υπαρχει η θολομπαρα απο το fabia γτ δεν κανουμε ενα group buy και για εμας που εχουμε fabia,δλδ μονο το Octavia υπαρχει εδω???εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε?
Προφανώς δεν υπάρχει ενδιαφέρον.Τα Fabia που ξέρω εδω μέσα ηδη φοράνε μπάρα θόλων.
Εαν δεν μπορείς να περιμένεις και νομίζεις οτι το αμάξι στρίβει μόνο με μπάρα θόλων μπορείς να αγοράσεις ενα τεμάχιο για εσένα χωρίς ομαδική αγορά,απο την άλλη μπορείς να κάνεις και λιγη υπομονή.Ευχαριστώ.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy θολόμπαρας

Δημοσίευση από Sailing »

DRAKE19 έγραψε:οοοοοοοοοοο κριμαααα :( :(
μα δεν μπορω να καταλαβω αφου υπαρχει η θολομπαρα απο το fabia γτ δεν κανουμε ενα group buy και για εμας που εχουμε fabia,δλδ μονο το Octavia υπαρχει εδω???εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε?
Καταρχή να είσαι λίγο πιό προσεκτικός στα σχόλια σου. Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να σου κάνει group buy ειδικά όταν δεν υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον.
Μπορείς να περιμένεις να δηλώσουν και άλλοι ενδιαφέρον και βλέπουμε...εκτός πιά αν η θολόμπαρα είναι για σένα ζήτημα ζωής και θανάτου οπότε όπως σου είπε ο Roadrunner μπορείς να την αγοράσεις μόνος.
Ευχαριστώ.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Group Buys”