ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
Alpino

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Alpino »

Epitelous VAG έγραψε:Χαιρετιζω το forum. Θα παραγγειλω απο Taiwan καλωδια Vag-Com για μερικους φιλους. Ειναι η εκδοση 704.1.
Αν ενδιαφερεται κανεις, ας με ενημερωσει.
Πόσο θα βγει το κόστος από Taiwan;
Με ενδιαφέρει και μένα.
Άβαταρ μέλους
Epitelous VAG

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Epitelous VAG »

Για τα Vista, δε ξερω αν παιζει, δε το εχω δοκιμασει. Αν δουλευει το προγραμμα (Vag-Com 704.1), δε θα εχεις προβλημα. Εαν γνωριζει καποιος, ας ενημερωσει.

Εχω φερει 2 φορες καλωδια και μονο για φιλους και γνωστους. Το καλωδιο το εχω κι εγω και εχω δωσει και σε μερικα μελη του club. Στο δικο μου (5 RS) και σε Octavia 4 δουλευει αψογα. Λογικα θα δουλευει και σε Fabia-Superb αλλα δε μπορω να το εγγυηθω.

Τιμη γυρω στα 55 ευρω. Να επισημανω το εξης, δεν ειμαι εμπορος και δεν μπορω να παρασχω εγγυηση ή υποστηριξη. Το μονο που μπορω να εγγυηθω ειναι πως πριν σας τα στειλω, θα ελεγξω οτι δουλευουν αψογα. Εαν, ο μη γεννητω, καποιο καλωδιο εχει προβλημα, θα αναλαβω να το στειλω πισω και να ζητησω αντικατασταση.

Το καλωδιο δε πρεπει να αναβαθμιστει μεσω internet γιατι θα κλειδωσει. Η ευθυνη ειναι δικη σας :)
Άβαταρ μέλους
Babis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Babis »

Δημήτρη εάν είναι σαν αυτά που είχαμε πάρει μαζί,δουλεύουν και σε Fabia και σε Superb...
Άβαταρ μέλους
akoyl

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από akoyl »

Epitelous VAG έγραψε:Για τα Vista, δε ξερω αν παιζει, δε το εχω δοκιμασει. Αν δουλευει το προγραμμα (Vag-Com 704.1), δε θα εχεις προβλημα. Εαν γνωριζει καποιος, ας ενημερωσει.

Εχω φερει 2 φορες καλωδια και μονο για φιλους και γνωστους. Το καλωδιο το εχω κι εγω και εχω δωσει και σε μερικα μελη του club. Στο δικο μου (5 RS) και σε Octavia 4 δουλευει αψογα. Λογικα θα δουλευει και σε Fabia-Superb αλλα δε μπορω να το εγγυηθω.

Τιμη γυρω στα 55 ευρω. Να επισημανω το εξης, δεν ειμαι εμπορος και δεν μπορω να παρασχω εγγυηση ή υποστηριξη. Το μονο που μπορω να εγγυηθω ειναι πως πριν σας τα στειλω, θα ελεγξω οτι δουλευουν αψογα. Εαν, ο μη γεννητω, καποιο καλωδιο εχει προβλημα, θα αναλαβω να το στειλω πισω και να ζητησω αντικατασταση.

Το καλωδιο δε πρεπει να αναβαθμιστει μεσω internet γιατι θα κλειδωσει. Η ευθυνη ειναι δικη σας :)
akoyl :arrow: μέσα (Thank you)
Άβαταρ μέλους
ghelakis

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από ghelakis »

και εγω ενα...

ghelakis :arrow: 1
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από kdouris »

Αν είναι για 704.1 θέλω κι εγώ ένα. Δεν έχει πρόβλημα με Fabia Superb, διαβάζει όλα τα μοντέλα που διάβαζαν οι προγενέστερες εκδόσεις συν αυτά που έχουν canbus2.

kdouris :arrow: 1

Tα υπόλοιπα στοιχεία αποστολής με πμ;
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
manolis38

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από manolis38 »

kdouris έγραψε:Αν είναι για 704.1 θέλω κι εγώ ένα. Δεν έχει πρόβλημα με Fabia Superb, διαβάζει όλα τα μοντέλα που διάβαζαν οι προγενέστερες εκδόσεις συν αυτά που έχουν canbus2.

kdouris :arrow: 1

Tα υπόλοιπα στοιχεία αποστολής με πμ;
Δημητρη δουλευει σε Vista ; Δυστυχως το Laptop εχει Svista λειτουριικο !
Άβαταρ μέλους
Alpino

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Alpino »

Θα ήθελα και γώ ένα Vag-Com 704.1
Έχω το Octavia Tour 1.4 πιστεύω να κάνει.


Alpino :arrow: 1
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Sailing »

Τα OFF TOPIC διεγράφησαν! :evil:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manolis38

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από manolis38 »

manolis38 :arrow: 1 ( τρωει πολυ και δεν συμφερει ) :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Epitelous VAG

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Epitelous VAG »

Δυστυχως φιλε manolis38, δε ξερω εαν δουλευει το Vag-Com σε Vista. Αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλος, ας μας πει.

Εγω παιδια τα καλωδια θα τα παραγγγειλω τη Τριτη για να τα εχω ως τη Παρασκευη. Μεχρι 10 καλωδια μπορω να παραγγειλω συνολικα (λογω τελωνειου) ενω 4 τα θελω για μενα. Οποτε μεχρι 6 μπορω να διαθεσω για μελη του club. Οσοι θελουν, ας μου στειλουν ενα pm για να τους δωσω εναν αριθμο λογαριασμου για να καταθεσουν τα χρηματα.
Άβαταρ μέλους
ftd

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από ftd »

Θα προχωρήσει η παραγγελία τελικά?
Άβαταρ μέλους
Epitelous VAG

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από Epitelous VAG »

Τη Τριτη θα τα παραγγειλω.
Άβαταρ μέλους
akoyl

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από akoyl »

Epitelous VAG έγραψε:Δυστυχως φιλε manolis38, δε ξερω εαν δουλευει το Vag-Com σε Vista. Αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλος, ας μας πει.

Εγω παιδια τα καλωδια θα τα παραγγγειλω τη Τριτη για να τα εχω ως τη Παρασκευη. Μεχρι 10 καλωδια μπορω να παραγγειλω συνολικα (λογω τελωνειου) ενω 4 τα θελω για μενα. Οποτε μεχρι 6 μπορω να διαθεσω για μελη του club. Οσοι θελουν, ας μου στειλουν ενα pm για να τους δωσω εναν αριθμο λογαριασμου για να καταθεσουν τα χρηματα.
o Ross λεει οτι απο την 704 και πάνω , παίζει και σε svista!
Άβαταρ μέλους
G.pap

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για αγορά VAGCOM και καλώδιο

Δημοσίευση από G.pap »

Βαλτε κ εμενα ενα :arrow: G.pap
Απάντηση

Επιστροφή στο “Group Buys”