GROUP BUY - Αγελάδα για Κ03s / K04-23

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

GROUP BUY - Αγελάδα για Κ03s / K04-23

Δημοσίευση από Sailing »

Μετά από την σχετική συζήτηση http://www.skodafans.gr/skodafans/viewtopic.php?t=1108 θα προχωρήσουμε σε Group Buy Αγελάδων για κινητήρες 1.8Τ 20v με Κ03s / K04-23 turbo kits στην τιμή των 155,00 ευρώ!

Η λίστα των συμμετεχόντων έχει ώς εξής:

SUPERB
:arrow: Sailing ΑWT ΠΛΗΡΩΣΕ ΠΑΡΕΛΑΒΕ

OCTAVIA 1.8 T
:arrow: octaviamaniac AUQ ΠΛΗΡΩΣΕΠαραλαβή με συνάντηση ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: VRS AUQ ΠΛΗΡΩΣΕ Αποστολή με τα υπόλοιπα πράγματα από Δευτέρα 17/03 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: NIK 25+ AGU ΠΛΗΡΩΣΕ Aποστολή με Courier 13/03 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: Johny ( K4-023) AUM ΠΛΗΡΩΣΕ ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: Dion RS AUQ ΠΛΗΡΩΣΕ Παραλαβή με συνάντηση ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: giannisamaliada AUQ ΠΛΗΡΩΣΕ Παραλαβή με συνάντηση ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307 AUM ΠΛΗΡΩΣΕ Aποστολή με Courier 13/03 ΠΑΡΕΛΑΒΕ
:arrow: Xenos AUM ΠΛΗΡΩΣΕ Aποστολή με Courier 13/03 ΠΑΡΕΛΑΒΕ

Όσοι ακόμα ενδιαφέρονται μπορούν να ενημερωθούν σχετικά αλλά και να λύσουν τις απορίες τους στο παραπάνω topic.
Όποιος θέλει να συμμετέχει μπορεί να το κάνει κατόπιν προσωπικής μου ενημέρωσης και κατάθεσης της πληρωμής στον παρακάτω λογαριασμό.

Η διαδικασία έχει ως εξής:
:arrow: Η κατάθεση των χρημάτων θα πρέπει να γίνει μέχρι και την ΠΕΜΠΤΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ.
:arrow: Εαν μέχρι και τις 13/03 κάποιο μέλος δεν έχει καταβάλει το ποσό της εξόφλησης τότε αυτόματα ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ!!!.
:arrow: ΠΡΟΣΟΧΗ! Όταν θα γίνεται η κατάθεση να δηλώνεται το NICKNAME και να αποστέλεται ΡΜ έτσι ώστε να γίνεται επαλήθευση και να επιβεβαιώνεται η πληρωμή σας.
:arrow: Τα κατά τόπους έξοδα αποστολής για τους εκτός Αθηνών θα ανακοινωθούν αύριο!
Εαν οι εκτός Αθηνών επιθυμούν αποστολή με courier ας με ενημερώσουν ώστε να τα αποστείλω με χρέωση παραλήπτη!
:arrow: Επιπλεόν ισχύουν AYTA


Ο αριθμός λογαριασμού για την κατάθεση είναι:
ΕUROBANK
0000000000000000000000000
ΙΒΑΝ: GR 000000000000000000000000000
Διακιούχος: .........................


ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 13/03! :evil:


Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους και επειδή θα το αναλάβω για μια ακόμη φορά προσωπικά εγώ θέλω να είμαι εντάξει απέναντι σε όλους! :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sailing την Δευ 17 Μαρ 2008, 16:03, έχει επεξεργασθεί 12 φορές συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Να ενημερώσω ότι οι αγελάδες είναι άμεσα διαθέσιμες και δεν θα χρειαστεί να περιμένουμε ένα μήνα! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

Sailing έγραψε:Να ενημερώσω ότι οι αγελάδες είναι άμεσα διαθέσιμες και δεν θα χρειαστεί να περιμένουμε ένα μήνα! :wink:
:cheers: :cheers: :cheers:
Άβαταρ μέλους
octaviamaniac

Δημοσίευση από octaviamaniac »

Sailing έγραψε:Να ενημερώσω ότι οι αγελάδες είναι άμεσα διαθέσιμες και δεν θα χρειαστεί να περιμένουμε ένα μήνα! :wink:
Μπράβο ρε Νίκο.....ετσι προλαβαίνω να την ετοιμάσω για σουβλο-ψήσιμο το Πάσχα.... :lol: :lol: Anyway...πέρα απο την πλάκα...thanks!!!!
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Ρε Αμαλιάδαααααααααααα???? Που είσαι λέμε???????
Ξέρω ότι δεν μπαίνεις συχνά αλλά και το κινητό το άλλαξες ρε παλικάρι!!! :roll:

Πεσμας που είσαι τώρα και τί κάνεις! :idea:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

ΟΚ και ο Γιάννης! :wink:

Για ενημέρωση δείτε επάνω στην λίστα! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

Ωραίοοοοος ο Νίκος!!!!! :wink:
Νίκο εμένα θα μου την δώσεις την Τετάρτη φίλε. :wink:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Μάλλον θα τα πούμε Σάββατο εμείς! :wink: Θα έρθεις γραφέιο να κεράσω καφέ!

Παρέλαβε και ο Octaviamaniac - Στέφανος!
Ευγενικότατος και με σκλάβωσε με τα ευχαριστώ του αλλά...Στέφανε μου μη ξεχνάς ότι αυτό είναι το SkodaFans....παρέα και για την παρέα τα κάνουμε όλα!! :idea: :idea: :idea: :idea: ...Ε, όχι και όλα όμως! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xenos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1445
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 23:10
Μοντέλο: octavia GT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Περαία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xenos »

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον αδελφό μου τον Νίκο μας έστειλε τις αγελάδες αμέσως και εγώ χωρίς καθυστέρηση την πέρασα σήμερα το βράδυ


Λοιπόν εντυπώσεις............Φοβερή διαφορά εκεί που το αμάξι φούσκωνε 1,4 τώρα πάει χαλαρά 1,5 over και γεμίζει καλύτερα ,μπορώ να πω ότι κάναμε πολύ καλή αγορά
Νίκο μου σε ευχαριστώ Εικόνα πολύ για μια ακόμα φορά απέδειξες πόσο τυπικός και σωστός είσαι
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

Τώρα εσύ κάτι άλλο θες και σλουρπ-ιάζεσαι αλλά τέλος πάντων!! :idea: :idea: :idea:

Να'σαι καλά ρε φίλε.... τρέχουμε όλοι για όλους...το θέμα είναι να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι... :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

xenos έγραψε:Φοβερή διαφορά εκεί που το αμάξι φούσκωνε 1,4 τώρα πάει χαλαρά 1,5 over και γεμίζει καλύτερα
Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός;0.1bar απ'την αγελάδα δεν είναι
too much;Δεν ξέρω,αλλά μου ακούγεται πολύ.Μακάρι να'ναι έτσι.
Άντε,ανυπομονώ να την φορέσω.
Την έβαλες μόνος σου;Είναι εύκολο;
Άβαταρ μέλους
xenos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1445
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 23:10
Μοντέλο: octavia GT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Περαία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xenos »

Δεν ειμαι καθολου υπερβολικος θα το καταλαβεις οταν θα την αλλαξεις
Οσο για το αν ειναι ευκολο ...εεεεε εχει εναν βαθμο δυσκολιας θα ελεγα ναι μονος μου την αλλαξα ,μην το προσπαθησεις γιατι θελει ανυψωτικο θα φας τα χερια σου
Άβαταρ μέλους
octaviamaniac

Δημοσίευση από octaviamaniac »

Sailing έγραψε: Παρέλαβε και ο Octaviamaniac - Στέφανος!
Ευγενικότατος και με σκλάβωσε με τα ευχαριστώ του αλλά...Στέφανε μου μη ξεχνάς ότι αυτό είναι το SkodaFans....παρέα και για την παρέα τα κάνουμε όλα!! :idea: :idea: :idea: :idea: ...Ε, όχι και όλα όμως! :wink:
Νίκο....το να τραβηχτείς απο την αλλη άκρη της Αθήνας,μέρα με ανεπανάληπτη κίνηση (λόγω απεργιών) και να μου παραδώσεις χέρι-χέρι την αγελάδα....το λιγότερο που αξίζει είναι ενα ευχαριστώ...!!Εμείς το μόνο που κάναμε είναι να πληκτρολογίσουμε το ενδιαφέρων μας στο pc και μετα delivery χέρι-χέρι...!!Αυτα δεν τα συναντάς σε αλλα club (μην με αμφισβητίσετε...μιλάω εκ πείρας)Thanks again... :salute:
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

xenos έγραψε:Δεν ειμαι καθολου υπερβολικος θα το καταλαβεις οταν θα την αλλαξεις
Οσο για το αν ειναι ευκολο ...εεεεε εχει εναν βαθμο δυσκολιας θα ελεγα ναι μονος μου την αλλαξα ,μην το προσπαθησεις γιατι θελει ανυψωτικο θα φας τα χερια σου

Μακάρι,θα την φορέσω&γω από βδομάδα&θα πω εντυπώσεις.
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

octaviamaniac έγραψε: Νίκο....το να τραβηχτείς απο την αλλη άκρη της Αθήνας,μέρα με ανεπανάληπτη κίνηση (λόγω απεργιών) και να μου παραδώσεις χέρι-χέρι την αγελάδα....το λιγότερο που αξίζει είναι ενα ευχαριστώ...!!Εμείς το μόνο που κάναμε είναι να πληκτρολογίσουμε το ενδιαφέρων μας στο pc και μετα delivery χέρι-χέρι...!!Αυτα δεν τα συναντάς σε αλλα club (μην με αμφισβητίσετε...μιλάω εκ πείρας)Thanks again... :salute:

:thumbleft:

+1000
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”