GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
xenos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1445
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 23:10
Μοντέλο: octavia GT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Περαία
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xenos »

Υπομονή Παναγιωτακι θα έρθουν μπορεί ο Τσέχος να είναι βαρύ πεπόνι αλλά τα στέλνει μην μου αγχωνεσε Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sidirofagos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 576
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιαν 2008, 18:21
Μοντέλο: xxxxxxQERQWx
Τοποθεσία: Where i lay my head is home

Δημοσίευση από sidirofagos »

xenos έγραψε:Υπομονή Παναγιωτακι θα έρθουν μπορεί ο Τσέχος να είναι βαρύ πεπόνι αλλά τα στέλνει μην μου αγχωνεσε Εικόνα
+1
ΕικόναΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ
ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ....
Άβαταρ μέλους
johngt

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από johngt »

Κύριοι είμαι στην ευχάριστη θέση να πω ότι γυρίζοντας το απόγευμα από τη δουλειά με περίμενε σημείωμα παραλαβής δέματος από τα ΕΛΤΑ. Αύριο το πρωί θα πάω να παραλάβω το δέμα με τα ΚΑΝΤΡΑΝ ΜΑΣ
Υπομονή μέχρι αύριο παιδιά, ελπίζω να μας έχουν έρθει όλα καλά!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Γιαννης

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από Γιαννης »

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......γιαννη σε παρακαλω αν θελεις στειλε μου σε π.μ το τηλεφωνο σου μηπως και ερθω εκει που μενεις για να το παραλαβω αυριο μπας και κλεισω ραντεβου για τοποθετηση την δευτερα......και φυσικα να σε ευχαριστισω και απο κοντα!
Άβαταρ μέλους
drvang

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από drvang »

Αντε με το καλό να τα παραλάβης, και με τι σειρα μας εμείς, :P :P :P .
Άβαταρ μέλους
johngt

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από johngt »

Παιδιά απλά να πω ότι μένω στα Γιαννιτσά όποιο παιδί μένει σε κοντινή ακτίνα 100χλμ!!!!!!!!!! μπορεί να βρεθούμε και να πιούμε και κάνα καφέ να τα πούμε κιόλας να πάρει και το καντράν του.
Άβαταρ μέλους
manolis38

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από manolis38 »

Γιαννης έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......γιαννη σε παρακαλω αν θελεις στειλε μου σε π.μ το τηλεφωνο σου μηπως και ερθω εκει που μενεις για να το παραλαβω αυριο μπας και κλεισω ραντεβου για τοποθετηση την δευτερα......και φυσικα να σε ευχαριστισω και απο κοντα!
Γιαννη αν πας πανω παρε και το δικο μου αν θελεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
johngt

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από johngt »

Σήμερα το πρωί όπως είπα πήγα στο ταχυδρομείο και παρέλαβα το δέμα.
Ήδη τα έχω στείλει με τις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ, διότι καμία άλλη εταιρία δεν πακετάριζε τα ήθελε έτοιμα τα πακέτα, οπότε που να ψάχνω εννέα κουτιά ισομεγέθη να τα στείλω θα έχανα πολύ χρόνο. Τέλος πάντων το μεσημέρι πακεταρίστικαν τα 9 πακέτα και λογικά τη Δευτέρα θα είναι στο σπίτι σας!!!!!!Το κόστος της μεταφοράς μου είπε ο υπάλληλος είναι 10,70ευρώ, συνεπώς τη Δευτέρα να περιμένετε το πακετάκι!!
Άντε καλή εγκατάσταση!!!!!!!!! :P :lol:
Άβαταρ μέλους
manolis38

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από manolis38 »

johngt έγραψε:Σήμερα το πρωί όπως είπα πήγα στο ταχυδρομείο και παρέλαβα το δέμα.
Ήδη τα έχω στείλει με τις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ, διότι καμία άλλη εταιρία δεν πακετάριζε τα ήθελε έτοιμα τα πακέτα, οπότε που να ψάχνω εννέα κουτιά ισομεγέθη να τα στείλω θα έχανα πολύ χρόνο. Τέλος πάντων το μεσημέρι πακεταρίστικαν τα 9 πακέτα και λογικά τη Δευτέρα θα είναι στο σπίτι σας!!!!!!Το κόστος της μεταφοράς μου είπε ο υπάλληλος είναι 10,70ευρώ, συνεπώς τη Δευτέρα να περιμένετε το πακετάκι!!
Άντε καλή εγκατάσταση!!!!!!!!! :P :lol:
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manolis38

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από manolis38 »

johngt έγραψε:Σήμερα το πρωί όπως είπα πήγα στο ταχυδρομείο και παρέλαβα το δέμα.
Ήδη τα έχω στείλει με τις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ, διότι καμία άλλη εταιρία δεν πακετάριζε τα ήθελε έτοιμα τα πακέτα, οπότε που να ψάχνω εννέα κουτιά ισομεγέθη να τα στείλω θα έχανα πολύ χρόνο. Τέλος πάντων το μεσημέρι πακεταρίστικαν τα 9 πακέτα και λογικά τη Δευτέρα θα είναι στο σπίτι σας!!!!!!Το κόστος της μεταφοράς μου είπε ο υπάλληλος είναι 10,70ευρώ, συνεπώς τη Δευτέρα να περιμένετε το πακετάκι!!
Άντε καλή εγκατάσταση!!!!!!!!! :P :lol:
Ελπιζω να μου ελθει το σωστο. Για 5RS ειχα πει οτι ηθελα ε; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
johngt

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από johngt »

manolis38 έγραψε:Ελπιζω να μου ελθει το σωστο. Για 5RS ειχα πει οτι ηθελα ε; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :roll:
Άβαταρ μέλους
ABTAKIAS
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 18327
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 13:28
Μοντέλο: OCTAVIA RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: MΠΡΑΧΑΜΙ-ΣΑΛΑΜΥΚΟΝΟΣ

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από ABTAKIAS »

Μπράβο johngt 8)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Γιαννης

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από Γιαννης »

μανωλακι κανονησε να μπερδεψεις το γιαννη και να μου εστειλε το καντραν του φαμπια και να παρεις εσυ το δικο μου :evil:
Άβαταρ μέλους
tasos1983

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από tasos1983 »

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ GT ΓΙΑ ΚΑΝΤΡΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ,Η ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ GT ΜΟΥ !!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΤΕ ΑΠΟ RSI Η RS 2!!!!
Άβαταρ μέλους
5GT240

Re: GROUP BUY - Καντράν RS με Maxi-Dot No2

Δημοσίευση από 5GT240 »

παιδια ειμαι καινουργιος στο φορουμ.εχω το5rs και χρειαζομαι επειγοντως maxi-dot.υπαρχει περιπτωση να γινει συντομα καινουριο group buy? :oops: :oops: :lol:
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”