ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
Vaggelis
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: Παρ 30 Μάιος 2008, 10:30
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα - Κορωπί

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Vaggelis »

το προγραμμα παιζει με τα 7 64bit ultimate που εχω εγω.
το καλωδιο γιατι να μην δουλεψει? εχει και τους drivers μαζι και ειναι κομπλε.
το καλωδιο δεν ειναι κινεζια οπως ειναι κατι αλλες πλαστικουρες στο e-bay για ριξτε μια ματια ειναι ολοιδιο με το original.
Άβαταρ μέλους
Vaggelis
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: Παρ 30 Μάιος 2008, 10:30
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα - Κορωπί

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Vaggelis »

για να δουμε θελει κανενας αλλος να παρουμε καμποσα μαζι?
Άβαταρ μέλους
kostas10001

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από kostas10001 »

Σε τι τιμή παίζει το καλώδιο?μπορεί και εγώ να ενδιαφέρομαι.
Άβαταρ μέλους
louis rs
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Σάβ 18 Σεπ 2010, 20:43
Μοντέλο: octavia I rs
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από louis rs »

Αναλογα τη τιμη θελω κι εγω :!:
Άβαταρ μέλους
Κώστας fabia vrs

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Κώστας fabia vrs »

Καλησπερα!πως θα γινει να μαθουμε τιμη;ειμαι κ γω μεσα !αλα μν μασ μηνει στις 10 φορες που θα το δουλεψουμε!εχω ενα καλοδιο και καθεται!
Άβαταρ μέλους
Nacora

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Nacora »

Κώστας fabia vrs έγραψε:Καλησπερα!πως θα γινει να μαθουμε τιμη;ειμαι κ γω μεσα !αλα μν μασ μηνει στις 10 φορες που θα το δουλεψουμε!εχω ενα καλοδιο και καθεται!
Ομόσταυλε η τιμή περιγράφεται πιο πάνω (στα links) και <παίζει> αναλογα με τα τεμάχια και κόστος αποστολής οπότε αν πουμε θερητικά οτι θα τα παραγγείλουμε απο εκεί εχεις/με εναν μπούσουλα.

εγω θα ηθελα 2 τεμάχια

Υ.Γ. μένει να βρεθεί κάποιος να τα διοργανώσει/συντονίσει :mozilla_cool:
Άβαταρ μέλους
Redmissile

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Redmissile »

Vaggelis έγραψε:το προγραμμα παιζει με τα 7 64bit ultimate που εχω εγω.
το καλωδιο γιατι να μην δουλεψει? εχει και τους drivers μαζι και ειναι κομπλε.
το καλωδιο δεν ειναι κινεζια οπως ειναι κατι αλλες πλαστικουρες στο e-bay για ριξτε μια ματια ειναι ολοιδιο με το original.
Εγώ πάντως έχω το καλώδιο 10,6 κατέβασα απο το Ross-Tech το vcds 11.11 παίζει και στα Windows 8 x64 που έχω στο laptop το καλώδιο το βρίσκει αλλά όταν πάω να το συνδέσω στο αυτοκίνητο μου λέει ότι δεν βλέπει τον εγκλέφαλο.
Άβαταρ μέλους
As32
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2314
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 16:18
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νεα Σμυρνη.

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από As32 »

Όλα τα καλώδια που δεν τα αγοράζεις από τον ross-tech που έχει τα λεφτά που έχει, ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΣ...δεν είναι κανένα original,μην ξεγελιέστε ότι θα πάρετε το original τόσο φθηνά.
Όλα τα μη original παίζουν με την έκδοση του προγράμματος που έρχονται μαζί, εάν τους βάλεις καινούργια έκδοση,η δεν το διαβάζει το pc ή δεν βλέπει τον εγκέφαλο του αυτοκίνητου, δυστυχώς κλείδωσε... εάν γυρίσετε στην αρχική έκδοση και δουλέψει , τότε είστε τυχερός και την γλίτωσες , αλλιώς πας για άλλο.

* Το original έχει 249 δολάρια και πουλιετε μόνο από τον ross-tech ή από του εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους του... από κανένα άλλων και σε καμία διαφορετική τιμή...και για να μην παρεξηγηθώ,και εγώ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ πουλάω.
Άβαταρ μέλους
Κώστας fabia vrs

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Κώστας fabia vrs »

καλημερα!πειρα μια εκδοση 11.11 κινεζικη προφανοσ με σπασμεσμενα προγραματα προφανοσ..δουλεψε καμια δεκαρια φορεσ και μετα τιπωτα...και δεν εκανα ουτε update ουτε τιπωτα!!
Άβαταρ μέλους
Nacora

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Nacora »

στο θέμα μας: υπάρχει κάτι δοκιμασμένο? που να εχει δουλέψει? να μην εχει προβλήματα? και να συνδυαστεί και με χαμηλό κόστος?
Άβαταρ μέλους
Κώστας fabia vrs

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Κώστας fabia vrs »

πουλαει ενα μαγαζι στην νικαια ειναι γνωστος μου 50 ευρο την τελευταια εκδοση τησ ross tech(σπασμενη βεβαια χωρης update) και λειτουργουν αποτι μου ειπε μονο σε xp..
Άβαταρ μέλους
Vaggelis
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: Παρ 30 Μάιος 2008, 10:30
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα - Κορωπί

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για Group Buy OBD καλωδίου για SKODA

Δημοσίευση από Vaggelis »

Παιδες ξερουμε ποια εκδοση ειναι η τελευταια vag-com και μεχρι ποιας χρονιας μοντελα υποστηριζει ? Ενδιαφερει εναν φιλο μου που εχει συνεργειο να παρει ενα..Η αν πουλαει κανενας απο εδω να μου πει......Απο οτι ειδα στο site της rosstech το εχει καταργησει το vagcom και την υποστηριξη του και δινει μια νεα εκδοση τωρα που ξεκιναει απο 199 δολαρια λεει αλλα ειναι μονο για 3 αυτοκινητα , ενω με 299 ειναι για 10......Εμας μας ενδιαφερει να μην εχει περιορισμο στα αυτοκινητα η ποσες φορες θα το χρησιμοποιησεις......
Απάντηση

Επιστροφή στο “Group Buys”