All Tuning Show 16/05/2010

Εκθέσεις αυτοκινήτου, επιδείξεις και άλλα...

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
themis_superb

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

*Roadrunner* έγραψε:Τα Golf ηταν 12 αυτοκίνητα,έτσι μου είπε ο υπεύθυνος τους.
Τα αυτοκίνητα του Skodafans ήταν ολα σε μια σειρά.4 από την αριστερή και 3 απο την δεξια μεριά της τέντας.Αυτά ηταν τα αυτοκίνητα του Skodafans.
Επίσης πέρασε να μας δει ο krok ο οποίος το έβαλε απέναντι δίπλα στα Seat και ο Alpino ο οποίος το έβαλε στο απέναντι πάρκινγκ.Αυτά τα αυτοκίνητα ήρθαν από της 8 μέχρι της 9 η ώρα αυτά μπήκαν.Έπρεπε να βολευτούν και οι άλλες λέσχες.
Πέρασαν και αλλα παιδια αλλα τα εβαλαν μακρια λογω χωρου.......
Ετσι οπως τα υπολόγησα ειμασταν συνολικα απο το club 14 ατομα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Αν μπορούσαν όλοι να έρθουν από το πρωί θα ήμασταν τότε 14 αυτοκίνητα(ας μην ηταν ολα του SkodaFans γιατί δεν ήταν όλα) στην σειρά,όπως έκανε το Golf Club,ήρθαν όλοι μαζί το πρωί και τα βάλανε στην σειρά.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
themis_superb

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

Θα μπορουσαμε να εχουμε 3-4 θεσεις ελευθερες αλοι τα ειχαν μεσα στην μεεση με ενα λαστιχο χαχαχχαχα
Άβαταρ μέλους
παιχνιδιαρης
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3127
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 15:12
Μοντέλο: Superb 1.8 TSi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από παιχνιδιαρης »

Αμα ηταν ετσι θα επρεπε να εχουμε 10 θεσεις ακομα κενες οι οποιες θα ειναι για οποιον θελησει να ερθει και να φυγει οτι ωρα του καπνισει.Να ξερουμε αλλη φορα να μην πηγαινουμε απο τις 8 το πρωι να πιασουμε θεση για το fans,αλλα θα πηγαινουμε κατα τις 11 που θα ξυπνησουμε.Αν θυμαμαι καλα ο Γιαννης ειχε πει πως οποιος θελει να βαλει το αμαξι του μεσα θα πρεπει να ερθει στις 8 το πρωι και να μεινει το αμαξι του ολη μερα μεσα μεχρι το τελος της εκδηλωσης.Εγω δεν ειδα ομως κανεναν ,πλυν του Γιαννη και εμενα,να ειναι εκει απο τις 8 το πρωι.Ακομα και αυτες οι θεσεις που κρατησαμε, το καταφεραμε μετα απο πολλους καβγαδες γιατι ολοι εβλεπαν κενο και ηθελαν να βαλουν μεσα το αμαξι τους.Σεβαστειτε ρε παιδια ορισμενα πραγματα και σας παρακαλω,οταν σας ζητειτε καποιο πραγμα,να το κανετε οπως σας το λενε γιατι ολα ειναι μελετημενα και οχι μετα να κανετε ολοι παραπονα,ελεος πια με τα παραπονα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

themis_superb έγραψε:Θα μπορουσαμε να εχουμε 3-4 θεσεις ελευθερες αλοι τα ειχαν μεσα στην μεεση με ενα λαστιχο χαχαχχαχα
Φαντάσου μιση μέρα ήσουνα εκει και δεν κατάλαβες-ουτε αναρωτηθηκες για ποιο λογο ηταν εκεινο το αμάξι εκει και το συμβόλιζε,μάλλον τι συμβόλιζαν τοσα τετραγωνικά μέτρα των δυο κατω πάρκινγκ.Ευγε νεαρέ μου....τουλάχιστον η σκιά της τεντας σου ηρθε γαντι,σε ειδα να το απολαμβάνεις.
Απο την στιγμη λοιπον που δεν κατάλαβες τον σκοπο της εκδηλοσης και εχεις ορεξη να σαμποτάρεις τους συνφορουμηστες σου και να μιλας ειρωνικά γιατι ηρθες στης 10 και δεν σου κρατησαμε θεση θα σε παρακαλούσα να "κοψεις αυτο το στιλακι".Ηρωισμοί και "μεγάλα κουμαντα" δεν εχουν θεση εδω,η θα ακολουθήσεις και θα σεβαστεις τον χαρακτήρα αυτου του φόρουμ η θα διαλέξεις μια αλλη ασχολια....τα σκυλιά ειναι δεμένα (ακομα) και η πόρτα ανοιχτή.

Θα μπορούσε βεβαια να αποφευχθει το παραπανω μου ποστ αλλα σ'αυτην την θεση κατάφερες να με φερεις.
Η επιλογή ειναι δικη σου..
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

Παρακολουθω αυτο το topic εδω και μερικές μέρες και βλέπω 1 ανθρωπο μόνο του να τρεχει να ενειμερώνει , να κοποιάζει , να υδρόνει εαν θα βρέξει ή αν θα χιονίσει ή αν θα κανει μαμμιμενο χαλάζι για να πετίχει αυτή η εκδίλωση χωρίς καποιος αλλος να κάνει κατί ... και απο πάνω του την λέτε !!!

Εγώ ενα εχω να πώ μπράβο ρε Γιαννάρα και ευχαριστούμε για το τρέξιμο που έκανες για να φανεί το forum μας
Άβαταρ μέλους
γιανακοπουλ/κωστας

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από γιανακοπουλ/κωστας »

μπραβο σε οσους παρευρεθηκαν στην εκδηλωση και ιδιαιτερα σε αυτους που κοπιασαν.γιαννη μην νευριαζεις ολα στο προγραμμα ειναι.καλη θεληση να υπαρχει και ολα καλα.θα ερχομουνα,τελευταια στιγμη κατι ετυχε και δεν ξεκινησα,θα καπνιζα ολη την εκδηλωση με σβουρες και ολα τα ματια θα ηταν στραμμενα επανω μας.θα το εκαιγα.φωτο βγαλατε?
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Σε καμια ωρίτσα θα ειναι έτοιμες μερικές φωτο :D
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
γιανακοπουλ/κωστας

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από γιανακοπουλ/κωστας »

*Roadrunner* έγραψε:Σε καμια ωρίτσα θα ειναι έτοιμες μερικές φωτο :D
αντε ρε πουλακι μου.θα παω για νανι.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από Sailing »

Γιάννη...... Εικόνα Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
themis_superb

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

*Roadrunner* έγραψε:
themis_superb έγραψε:Θα μπορουσαμε να εχουμε 3-4 θεσεις ελευθερες αλοι τα ειχαν μεσα στην μεεση με ενα λαστιχο χαχαχχαχα
Φαντάσου μιση μέρα ήσουνα εκει και δεν κατάλαβες-ουτε αναρωτηθηκες για ποιο λογο ηταν εκεινο το αμάξι εκει και το συμβόλιζε,μάλλον τι συμβόλιζαν τοσα τετραγωνικά μέτρα των δυο κατω πάρκινγκ.Ευγε νεαρέ μου....τουλάχιστον η σκιά της τεντας σου ηρθε γαντι,σε ειδα να το απολαμβάνεις.
Απο την στιγμη λοιπον που δεν κατάλαβες τον σκοπο της εκδηλοσης και εχεις ορεξη να σαμποτάρεις τους συνφορουμηστες σου και να μιλας ειρωνικά γιατι ηρθες στης 10 και δεν σου κρατησαμε θεση θα σε παρακαλούσα να "κοψεις αυτο το στιλακι".Ηρωισμοί και "μεγάλα κουμαντα" δεν εχουν θεση εδω,η θα ακολουθήσεις και θα σεβαστεις τον χαρακτήρα αυτου του φόρουμ η θα διαλέξεις μια αλλη ασχολια....τα σκυλιά ειναι δεμένα (ακομα) και η πόρτα ανοιχτή.

Θα μπορούσε βεβαια να αποφευχθει το παραπανω μου ποστ αλλα σ'αυτην την θεση κατάφερες να με φερεις.
Η επιλογή ειναι δικη σου..

Aν δεν ημουν νυχτερινος θα ερχομουν απο τα πρωι δικιε μου...........και ηθελα να αλαξω καποιον που ηταν απο το πρωι εκει μεχρι το τελος αλλα επειδη δεν υπηρχε ενδιαφερον(οπως φανηκε απο το post σου)για τα καινουρια ατομα εκατσα κωλο μου........
Ειπα ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μπορουσαμε να εχουμε 4 θεσεις οχι γιατι δεν ειχαμε.........
Αν σε πειραξε το 5 λεπτο που εκσατσα στην τεντα τοτε δεν παμε καθολου καλα.......και την επομενη φορα δεν θα το επαναλαβω με την τεντα σας
Οσο για τα σκυλια ναι ειναι δεμενα αλλα με αυτην την συμπεριφορα δεν θα εχει και πολους κατω απο την τεντα σου......
Αν ηθελες πραγματικα να αποφευχθει το παραπανω post σου θα μπορουσες να μου τα πεις προσωπικα με pm
Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από *fingerprints* »

1.θεμη ηταν ξεκαθαρο απο την αρχή οτι για να μπει αυτοκίνητο μεσα θα έπρεπε να πάει απο το πρωί και να φύγει το βράδυ.
οπότε το σχόλιο σου για τις θέσης ειναι ακυρο.
2.οσο για την τεντα μας , οταν δημιουργήσαμε αυτόν εδώ το χώρο σκοπός μας ηταν να είμαστε μια παρέα και οχι ενα φόρουμ στο οποίο απλα γράφουμε και δεν έχουμε προσωπικές επαφές.
Από τα ποστ σου βλέπω ότι δεν σε ενδιαφέρει να γίνεις μέρος της παρέας , οπότε συνέχιζε να παρακολουθεις το φόρουμ χωρίς σχόλια.
Άβαταρ μέλους
themis_superb

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

*fingerprints* έγραψε:1.θεμη ηταν ξεκαθαρο απο την αρχή οτι για να μπει αυτοκίνητο μεσα θα έπρεπε να πάει απο το πρωί και να φύγει το βράδυ.
οπότε το σχόλιο σου για τις θέσης ειναι ακυρο.
2.οσο για την τεντα μας , οταν δημιουργήσαμε αυτόν εδώ το χώρο σκοπός μας ηταν να είμαστε μια παρέα και οχι ενα φόρουμ στο οποίο απλα γράφουμε και δεν έχουμε προσωπικές επαφές.
Από τα ποστ σου βλέπω ότι δεν σε ενδιαφέρει να γίνεις μέρος της παρέας , οπότε συνέχιζε να παρακολουθεις το φόρουμ χωρίς σχόλια.

1. Δεν διαβασες καθολου μαλλον τι εγραψα........Ειπα οτι θα ηθελα να ξεκουρασω καποιον και οτι θα μπορουσαμε να εχουμε 4 θεσεις και 'ΟΧΙ' γιατι δεν ειχαμε θεσεις....Πιασε λιγο την διαφορα ειναι πολυ σημαντικη για τυχον παρεξηγησεις που δεν προλαβαν στο λεπτο να γινουν
2. Και για την παρεα οπως μου λες μαλλον εχει δημειουργηθει και δεν χωραει αλα ατομα κατω απο την τεντα οπως φαινετε........Μαλλον θα υπαρχουν συμφεροντα,δεν πειραζει ομως τι ειχαμε τι χασαμε
Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από *fingerprints* »

1.για τις 4 θεσης δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.
2.για την παρέα μαλλον εσυ δεν θελεις να μπεις συμφωνα και με αλλο ποστ σου.
alex_rs έγραψε:
εγω τελικα δεν θα σας δω γιατι δεν πηρα αδειουλα οπως το περιμενα καλα να περασετε

Σημερα που ειπα να ερθω και θα εχω και εναν γνωστο δεν θα εισαι????
Βλεπω να μην πηγαινω και εγω
3.για τα συμφέροντα που εχουμε κανε μια αναλυση να δουμε τι συμφέροντα εχουμε, εμμεσως μας κατηγορείς για μιζαδόρους???
Αν δεν εχεις αποδείξεις ζητα συγνώμη δημοσίως γιατι με συκοφαντείς άδικα.
Άβαταρ μέλους
themis_superb

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

*fingerprints* έγραψε:1.για τις 4 θεσης δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.
2.για την παρέα μαλλον εσυ δεν θελεις να μπεις συμφωνα και με αλλο ποστ σου.
alex_rs έγραψε:
εγω τελικα δεν θα σας δω γιατι δεν πηρα αδειουλα οπως το περιμενα καλα να περασετε

Σημερα που ειπα να ερθω και θα εχω και εναν γνωστο δεν θα εισαι????
Βλεπω να μην πηγαινω και εγω
3.για τα συμφέροντα που εχουμε κανε μια αναλυση να δουμε τι συμφέροντα εχουμε, εμμεσως μας κατηγορείς για μιζαδόρους???
Αν δεν εχεις αποδείξεις ζητα συγνώμη δημοσίως γιατι με συκοφαντείς άδικα.

Βρε οσες συγνωμες θελεις αρκει να τις νιωθουμε και εγω εχω τα κακαλα και το κανω αρκει να ειναι οπως τα λες....
Ποιο ακριβως ειναι αυτο το ποστ που το λεω αυτο???
Για τις 4 θεσεις εχει ληξει το θεμα για μενα το πηρατε στραβα,αλλα αν θελετε να το συνεχισουμε δεν υπαρχει προβλημα,στην θεση σας αν ημουν θα εβαζα 4 κωνους απεναντι απο το τσαρδακι μας η θα εβαζα ετσι τα ειδη υπαρχον αυτοκινητα(ολης την ημερας) ωστε αναμεσα τους να υπαρχουν κενες θεσεις.....Ακομη και στην τελικη θα χωριζα τον χωρο μας με ταινια φοσφοριζε......Αν βεβαια η συμφωνια με τος διωργανωτες ηταν για 5 αυτοκινητα σαν club τοτε αναιρουντε ολα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”