All Tuning Show 16/05/2010

Εκθέσεις αυτοκινήτου, επιδείξεις και άλλα...

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από *fingerprints* »

CostasRS έγραψε:ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΣ! ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ!
φίλε κωστα εισαι φάουλ.ποιο πανο ο γιαννης έγραψε οτι
Roadrunner έγραψε:θέλω να μου πείτε με σιγουριά ποιοι θα έρθετε από της 8 τω πρωί της Κυριακής και θα κατσετε όλη την ημέρα μέχρι της 6 το απόγευμα τουλάχιστον.
για φαντάσου να πάνε 6 αυτοκίνητα και τα 5 να φύγουν πριν το πέρας της εκδήλωσης και να μείνει μόνο ένα τι ωραια εικονα θα παρουσιάσουμε σαν club.
Άβαταρ μέλους
giannis amaliada
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 5689
Εγγραφή: Πέμ 27 Σεπ 2007, 12:29
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αμαλιάδα

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από giannis amaliada »

CostasRS έγραψε:ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΣ! ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ!
Τα νευρακια δεν καταλαβαινω :!:

Παιδια ειναι μια εκδηλωση που θα συμμετασχει το club και η συμμετοχη ειναι ελευθερη σε ολους με μια και μονο προυποθεση την οποια ο Γιαννης εχει αναφερει εδω και καιρο.Και ειναι για ολα τα clubs οχι μονο το δικο μας

Κανεις δεν πιεσε κανενα να συμμετασχει και ποσο μαλλον να αφησει τη δουλεια του.Οποτε αγαπητε Κωστα το σχετικο σχολιο σου ειναι ατοπο.

Παρακαλω οπως ακολουθησετε οσοι επιθυμητε να συμμετασχετε τις οδηγιες του Γιαννη ο οποιος εχει αναλαβει την ολη εκπροσωπηση του SkodaFans στην ανωτερω εκδηλωση :mozilla_cool:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
παιχνιδιαρης
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3127
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 15:12
Μοντέλο: Superb 1.8 TSi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από παιχνιδιαρης »

*fingerprints* έγραψε:
CostasRS έγραψε:ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΣ! ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ!
φίλε κωστα εισαι φάουλ.ποιο πανο ο γιαννης έγραψε οτι
Roadrunner έγραψε:θέλω να μου πείτε με σιγουριά ποιοι θα έρθετε από της 8 τω πρωί της Κυριακής και θα κατσετε όλη την ημέρα μέχρι της 6 το απόγευμα τουλάχιστον.
για φαντάσου να πάνε 6 αυτοκίνητα και τα 5 να φύγουν πριν το πέρας της εκδήλωσης και να μείνει μόνο ένα τι ωραια εικονα θα παρουσιάσουμε σαν club.
+1000
Άβαταρ μέλους
CostasRS

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από CostasRS »

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ. Κ Η ΑΛΛΗ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ ΔΕ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ Α;ΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΜΕ ΚΑΚΙΑ Η ΜΕ ΝΕΥΡΑ..... ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΙΠΟΤΑ....
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από Sailing »

Εντάξει Κωστή...όλα καλα!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
*fingerprints*
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:37
Μοντέλο: Octavia RS I
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από *fingerprints* »

+1000000000 :D
Άβαταρ μέλους
kabia

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από kabia »

παιδια συγνωμη για την τελευταια στιγμη αλλα μολις μου ανακοινωθηκε πως η εταιρια η οποια εργαζομαι θα εχει περιπτερο στην εκθεση του σ/κ και θα εχω το αυτοκινητο μου σαν demo car. οποτε καταλαβενετε πως δεν θα μπορεσω να ειμαι με το club μας. αλλα θα τα πουμε εκει. ευχαριστω προκαταβολικα για την κατανοηση.
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Οκ,κανένα πρόβλημα.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xristos1990

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από xristos1990 »

Δυστυχώς ως νέος της υπηρεσίας δεν πήρα ρεπό την παρασκευή και δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ για μια άλλη φορά:mozilla_cry: ,αλλά σχολάω κατά τις 3,ως τη ώρα θα είστε εκεί?
Άβαταρ μέλους
themis_superb

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

Παιδια που γινετε αυτο ωστε να ερθω και εγω μετα το μεσημερι???
Άβαταρ μέλους
scrat

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από scrat »

themis_superb έγραψε:Παιδια που γινετε αυτο ωστε να ερθω και εγω μετα το μεσημερι???
αν μπεις στον κόπο και δεις την πρώτη δημοσίευση του θέματος θα βρεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την εκδήλωση.
Άβαταρ μέλους
themis_superb

All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από themis_superb »

scrat έγραψε:
themis_superb έγραψε:Παιδια που γινετε αυτο ωστε να ερθω και εγω μετα το μεσημερι???
αν μπεις στον κόπο και δεις την πρώτη δημοσίευση του θέματος θα βρεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την εκδήλωση.

Καλα ντε μη μας περνειςκαι με τα μουτρα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Παιδιά ο καιρός εχει χαλάσει πολυ,αν συνεχιστεί ετσι και αυριο δεν βλέπω να γίνεται το φεστιβάλ.
Για οτιδήποτε θα ενημερώσω έστω και την τελευταία στιγμη γι αυτο ολοι οι συμμετέχοντες και οι επισκέπτες φροντίστε να ενημερωθείτε απο το παρόν τοπικ πριν κάνετε καποια κίνηση. :|
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
alex_rs

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από alex_rs »

εγω επλενα και τα πατακια!!!! απ οτι ειπανε θα φτιαξει προς το βραδακι ο καιρος
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: All Tuning Show 16/05/2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Έτσι είπανε,και αύριο ήλιο.Ας ξαναδούμε τον καιρό το βράδυ,μπορεί να αλλάξει κάτι..
Εικόνα Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”