thessaloniki tuning show 2016

Εκθέσεις αυτοκινήτου, επιδείξεις και άλλα...

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikthegreek124
Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2016, 18:47
Μοντέλο: FABIA S.E
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από nikthegreek124 »

Καλησπερα.Υπαρχει περιπτωση το club να συμμετεχει στο thessaloniki tuning show 2016;
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από RoadRunner »

Οχι φετος,καποιες παλαιοτερες χρονιες συμμετεχαμε,αφοτου ομως αλλαξε η αναγκη του διοργανοτη και δεν καλει club αλλα χρεωνει τωρα για να ερθουν δεν υπαρχει λογος. Ποιος θα πληρωσει για να μοστραρει το αμαξι του?
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikthegreek124
Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2016, 18:47
Μοντέλο: FABIA S.E
Κωδικός Μέλους: Όχι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από nikthegreek124 »

Στο site λεει το εξης:
Ο Συμμετέχων Ιδιοκτήτης του αυτοκινήτου ΚΑΙ ΜΟΝΟ δικαιούται – στα πλαίσια της άνευ ανταλλάγματος φιλοξενίας του τελευταίου – πάσο εισόδου στον εκθεσιακό χώρο, το οποίο θα παραλαμβάνουν οι δικαιούχοι από τη Γραμματεία της έκθεσης.
Παλια τη γινοτανε;
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από RoadRunner »

Παλιά διοργάνωναν άλλοι,αλλιώς,πηγαίναμε τζάμπα στηνόμασταν,οι επαγγελματιες πλήρωναν,μετά πληρωναν οσοι έμπαιναν να παρουσιάσουν οτι ήθελαν,μπαχαλο. Τώρα μου φαίνεται εχουν αλλάξει κάπως τα πράγματα.
Για μια τέτοια συμμετοχή θελει προετοιμασία αρκετό καιρό,κάποτε υπήρχε χρόνος και χρήμα τώρα οχι. Όποιος θελει φυσικά να εκπροσωπήσει το κλαμπ μπορεί ελεύθερα,εχει το πράσινο φως. Κανονίστε μαζευτείτε και πανό θα εχετε και στήριξη και οτι αλλο χρειαστεί. Εγω προσωπικά δεν μπορώ αλλα αν εχεις μεράκι και διάθεση να σπροξεις την ολη κατάσταση κανε το :mozilla_cool:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
windmill82
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10349
Εγγραφή: Τετ 29 Ιουν 2011, 22:35
Μοντέλο: octavia5 1.2tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από windmill82 »

Κι εγω δεν θα μπορέσω να συμμετάσχω, εχω λιγο ελευθερο χρόνο και δεν ειμαι για τετοια, ασε που κ το αμαξι μου μαμα ειναι , τι να παω να δειξω? :D
Πάντως πραγματικα αν ενδιαφέρεσαι, πες μας πως θα μπορουσαμε να το υποστηρίξουμε ολο αυτο και θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε.
Ειμαστε παντα ανοιχτοι σε νεες ιδεες :D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από RoadRunner »

Παλαιοτερα και με μαμα πηγαιναμε,δεν χρειαζεται να εισαι τουμπανο για να φανει το αμαξακι σου. Μικρομοντιφιες εχουμε κανει ολοι στα αμαξια μας αυτο αρκει,ομορφο καθαρο και καλοσινατο να ειναι. Οποτε οποιος θελει και ενδιαφερεται ας το γραψει εδω,τα διαδικαστικα θα τα κανονισω εγω με τον Αρσενη (windmill).
Η εκδηλωση ειναι αυτη εδω :arrow: http://www.thessalonikituningshow.gr/2015/ Θα επιβεβαιωσω πρωτα αν γινεται να μπουνε αμαξια του κλαμπ χωρις στιρηξη καποιου επαγγελματια,θα μιλησω με τον Σωκρατη,γνωριζομαστε καλα,στα 2 πρωτα show μας ειχε καλεσει απο μονος του,υπαρχουν και φωτογραφιες στο αναλογο τοπικ για να θυμηθουν οι παλιοι και να μαθουν οι νεοτεροι :mozilla_cool:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από RoadRunner »

Λοιπόν,η δήλωση συμμετοχής είναι εδώ http://www.thessalonikituningshow.gr/20 ... /the-club/ Σαν κλαμπ μπορούνε να πάνε μέχρι 6 αυτοκίνητα αλλά να ξέρετε οτι θα μείνουν μέσα όσες μέρες διαρκεί η εκδήλωση,όπως και τις άλλες χρονιές,οπότε σκεφτείτε το και πράξτε.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vgeorgoudis
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Πέμ 17 Μάιος 2007, 12:28
Μοντέλο: Octavia 5 1.6 mpi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: thessaloniki tuning show 2016

Δημοσίευση από vgeorgoudis »

Έχω ακόμη το τεύχος με τις φωτογραφίες, είναι και ο γιος μου παρέα, όμορφες στιγμές.
Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”