Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Κουβέντα για όλα τα αυτοκίνητα του εμπορίου

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

Ρεβάνς αν τον πετύχω και όταν τον πετύχω στον δρόμο :idea:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xristos1990

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από xristos1990 »

Περιμένουμε και την επίσημη εκδοχή του Μάνου!!!Τώρα είσαι με τις 16αρες ζάντες?Η επόμενη θα ρεβάνς θα είναι μετά από καφεδάκι που θα είμαι και εγώ!!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

Mε 15αρες ειμαι αλλα δεν εχει καμια διαφορα το αμαξι,και με τα 17αρια το ιδιο ηταν :D
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xristos1990

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από xristos1990 »

Το αμάξι φαίνεται τρελός παππάς το βάφτισε και πάει τόσο καλά και με 15αρες αλλά και με 17αρες :D
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

Τα 17αρια μου κοβουν 0,5 δευτερολεπτα στο 0-100.
Μια φορα και εναν καιρο εκανα βολτες με τον Morales που ηταν Θεσσαλονικη και τα επαιξε :idea: :idea:
morales έγραψε:
*Roadrunner* έγραψε:Μια φορά κι έναν καιρό ήρθε ο Morales πάνω για κάτι προσωπικές δουλείες,βγήκαμε το βράδυ βόλτα και κατα λάθος πάτησα δυο,το ένα ήταν μπλε το άλλο άσπρο...τα υπόλοιπά ας σας τα πει ο ίδιος γιατί εμένα δεν θα με πιστέψετε :D :D
-Ρε φιλαρακι να σε ρωτησω... τουρμπατο ειναι ε???
-οχι ρε συ ατμοσφαιρα
-ατμοσφαιρα?? :shock:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα!!!! :lol:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από manos_76 »

*Roadrunner* έγραψε:Χτες το βράδυ οδηγούσα αμέριμνος στον περιφερειακό ώσπου κάπου στην μέση μιας ανηφόρας είδα έναν γνωστό πισινό....ναι!λέω.. αυτόν τον κω...ο κάπου τον ξέρω :idea: :idea: Πατάω μια με πέμπτη όπως ήμουν και πλησιάζω,με αντιλαμβάνεται και πατάει και αυτός αλλά τι να κάνει ο καημένος δεν ήξερε ότι τα έβαλε με τον Roadrunner :mrgreen: πλησιάζω αφήνω το γκάζι γιατί είχαμε μπροστα τον κλασικό ελληνα οδηγό που χρειαζόταν μισή αριστερή λωρίδα και μισή δεξιά,έρχομαι από δίπλα του δεν με κοιτάει ψάχνει απο κάπου να ξεφύγει και βρίσκει μια τρύπα δεξιά,δεν ακολουθώ γιατί ήταν επικίνδυνο,τον άφησα,δεν πειράζει,την δουλεια μου την εκανα,ρεπριζ με πέμπτη και στον σβέρκο :idea: :idea: πάντως δεν μπόρεσε να μου ξεφύγει αν είχαμε δόμο μπροστα μας :twisted: :twisted: . Μετά απο λιγο πήρα τηλέφωνο τον Manos 76 και του είπα ότι το αμάξι του δεν πάει βήμα :twisted: ,μου λεει,-Εσύ ήσουν ρε στον περιφερειακό ? :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Μάνο είσαι μεγάλη μουσίτσα :lol: :lol: :lol:
Roadrunner VS Manos 76 1-0 :idea: :idea: :idea:
Χαχαχα! Πριν δεις τον πισινο μου ειχα εκνευριστει με ενα παλιομακακα με Μερσεντες-φερετρο ο οποιος οχι μονο πηγαινε τα ζωα μου αργα αλλα ειχε και το θρασος να μην κανει δεξια και να με αφησει να περασω. Παρατηρω οτι μιλαει σε κινητο και εκει που τα πηρα τελειως ηταν οταν πεταξε μια γοπα και βρηκε το αμαξι στο καπω! Τα παιρνω, χωνομαι δεξια και φευγω με ταχυτητα. Τοτε φτανω σε διακλαδωση με τον Περιφερειακο και βρισκω εναν ακομα δευτερο αργο βλακα, εκνευρισμενος παω τερμα αριστερα και αρχιζω να το παταω. Τοτε ειναι που βλεπω πισω μου δυο xenon "ματακια" :idea: και λεω καλα ειναι μακρια δεν θα ασχοληθω. Γρηγορα ομως κολλαει απο πισω και λεω ενταξει σημερα ειναι ολοι βαλτοι να μου τα πρηξουν. Μπροστα εχω και τον αλλο νουμερο 3 βλακα με το πενταρι που πολυ καλα ειπες μισος αριστερα, μισος δεξια κλασσικος ελληναρας και προσπαθω να ψυχολογησω τι σκατα θα κανει διοτι και οι δυο μας τωρα παμε με ταχυτητα απο πισω σου. Οταν ανοιχτηκα δεξια για να προσπερασω και με πλευρισες δεν κοιταξα καθολου (κριμας) αλλιως θα ειχα καταλαβει τι γινοταν - ανυσηχουσα για την αντιδραση του πενταριου οποτε τα ματια μου ηταν καρφωμενα μπροστα. Κατεβαζω τεταρτη διοτι ειχα ηδη αρχισει να φρεναρω λογω του Octavia και μολις βρηκα ανοιγμα εφυγα τερμα δεξια το πλακωνω και ανεβαινω την ανηφορα. Μετα απο αυτο εξαφανιαζολ - εψαχνα για τα xenon στον καθρεφτη αλλα δεν τα βρηκα. Στην εξοδο για το σπιτι με παιρνεις τηλεφωνο και πρωτου πεις κατι ειχα αρχισει ηδη να καταλαβαινω τι ειχε γινει. Πεθανα στα γελια. :idea: :idea: :idea:

Παντως το ανοιγμα απο πισω μου ηταν εντυπωσιακο - πολυ αποτομο. Ειστε τυχεροι ρε που εχετε αλλο σασμαν και με πεμπτη ανοιγετε πιο πολυ απο μας εξου και η μεγαλη διαφορα που εχουμε τελικη :mozilla_frown:

Κακως βαζεις σκορ χαχαχα - αυτο σημαινει πως θα εχουμε συνεχεια! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από mr_skodas »

εγω παντως αν πεσουν στοιχηματα,,στοιματιζω στον manos_76 :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
nizamis

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από nizamis »

Κι εγώ θα παραμονεύω κάπου να δω ποιος θα κάνει καμιά μ@λ@κί@ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

:lol: :lol: :lol:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από manos_76 »

:idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

Θα ξανανοίξουμε Μάνο,κάθε μέρα περίπου την ίδια ώρα περνάω απο εκει :twisted: αυτή τη φορά δεν έχει δικαιολογίες :idea: :idea:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από mr_skodas »

roadrunner μην κολλας πολυ τον φιλο μ μην ερθουν και τα τουρμπισια fabia εκει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από RoadRunner »

Φτιαξε κανένα ατμοσφαιρικό και ελα.δωρο η βαζελινη :twisted: και στήσε το τουρμπακι σου με κανένα αλλο ισοδύναμο :mozilla_kiss:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από mr_skodas »

γιαννη στο περιφεριακο αμα ερθει ενα τουρμπισιο τι θα τον πεις??κανε ατμοσφαιρικο αμαξι και ελα?? :lol: :mozilla_kiss:
Άβαταρ μέλους
nizamis

Re: Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από nizamis »

Eμείς στην ΣΑΛΩΝΙΚΗ περνάμε και τα τούρμπο ρε :mozilla_cool:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αυτοκίνητο Γενικά”