Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Κουβέντα για όλα τα αυτοκίνητα του εμπορίου

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Aτμοσφαιρικά Ανοίγματα...

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

Και κανω την αρχη .......
Ανοιγματακι με opel tigra το παλιο απο δευτερες (4000rpm) μεχρι τα 160 κολονεςςςςςςςς μπροστα!!!!!!!!(αφου στο τελος τον εχασα απο τον καθρεπτη γιατι μαλλον θα σταματησε για να τις μετρησει :lol: :lol: )
Το επαιζε και γληγορος ο μικρος και με εβγαλε εθνικη!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Τον ειχα τσιγκλισει πιο πριν και τον αφησα να με περασει μια φορα και μετα νομιζε οτι πεταξε,................ αλλα πισω εχει η fabia τα αλογα :lol: :lol: :lol: :lol:


Για παμε σιγα-σιγα...... :iroc:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Fabiopoulos Vrs την Παρ 06 Ιούλ 2007, 16:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

Ωραιος ο Φαμπιοπουλος!!! :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

Αμ, πως!!! :D :D :D :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

ρε φιλε ποιο tigra ηταν? κανα γνωστο? χρωμα?
Άβαταρ μέλους
peripteras_ibiza_101ps

Δημοσίευση από peripteras_ibiza_101ps »

Eνα κοκκινο κυκλοφορεί και ψιλοψάχνεται
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

Ενα κοκκινο με groyp N ητανε!!!!


Περιπτερα ........ ολα τα tigra ψαχνονται!!!αλλα...... :sex: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
peripteras_ibiza_101ps

Δημοσίευση από peripteras_ibiza_101ps »

Τι να ψαχτούνε αφού δε σέρνουν βήμα.....
Κάτι θύματα που υπάρχουν όμως. :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

Up :!: :!: :!:





:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
peripteras_ibiza_101ps

Δημοσίευση από peripteras_ibiza_101ps »

Λοιπόν.... Χθες βραδυ κατα τις 11.30 (cat kai opoylo μου τρεχουνε τετοια ωρα) ανοιγματακι με GOLF 4 1.4 με εξατμιση μόνο πρωτα απο 2ες στις 2800rpm περιπου, ιδρωσα να παρω διαφορα 1 καροτσα
και μετα απο σταση (για οσους ξερουν απο το φαναρι του ENVY μεχρι Παγκρήτιο) χαλαρά στις 2-2,5 καροτσες μπροστα το ibiza :D :D :D
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

ΩΠΑ , ΝΑΤΑ ΜΑΣ :lol: :lol: :lol:
τι εγινε Περιπτερουλη αρχισαμε τα φιλικα ?
Αντε καλως ηρθες :lol: :lol: :lol:
...οπουλο τον βλεπεις ? ισα ισα τον καναμε :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

cat1984 έγραψε:ΩΠΑ , ΝΑΤΑ ΜΑΣ :lol: :lol: :lol:
τι εγινε Περιπτερουλη αρχισαμε τα φιλικα ?
Αντε καλως ηρθες :lol: :lol: :lol:
...οπουλο τον βλεπεις ? ισα ισα τον καναμε :idea: :idea: :idea:

Τι ισα-ισα αυτος ειναι χειροτερος!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Fabiopoulos Vrs

Δημοσίευση από Fabiopoulos Vrs »

Aνοιγματακι με punto sporting <<το παλιο>> απο φαναρι και μεχρι τα 140-150 κολονιτσα μπροστα η fabiaρα!!!Τα ανοιγματακια ητανε 2 φορες απο διαφορετικο φαναρι αλλα η διαφορα εμενε ιδια!!!*Να σημειωσω οτι του εδινα πρωτοβουλια και μετα πετουσα..... ε πατουσα ηθελα να πω!!! :D :D :D



Γατα αμα θες το πιστευεις, αλλα το παλικαρι ηρθε και μου μιλησε μετα.Γιωργος το ονομα του φοιτητης <εφαρμοσμενα μαθηματικα>, απο Κοζανη η καταγωγη του!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Μα τι θα γινει, με οποιον παταω μετα πρεπει να γινομαστε φιλοι!!! :lol: :lol: :lol:


*Οχι σοβαρα, πολυ καλο παιδι (τουλαχιστον ετσι φανηκε) και ευγενεστατος μου εδωσε συγχαρητηρια για το αμαξι μου και μετα απο τη συντομη σηζητηση μας χωρισανε οι δρομοι μας :wink:
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

Fabiopoulos Vrs έγραψε:Aνοιγματακι με punto sporting <<το παλιο>> απο φαναρι και μεχρι τα 140-150 κολονιτσα μπροστα η fabiaρα!!!Τα ανοιγματακια ητανε 2 φορες απο διαφορετικο φαναρι αλλα η διαφορα εμενε ιδια!!!*Να σημειωσω οτι του εδινα πρωτοβουλια και μετα πετουσα..... ε πατουσα ηθελα να πω!!! :D :D :D



Γατα αμα θες το πιστευεις, αλλα το παλικαρι ηρθε και μου μιλησε μετα.Γιωργος το ονομα του φοιτητης <εφαρμοσμενα μαθηματικα>, απο Κοζανη η καταγωγη του!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Μα τι θα γινει, με οποιον παταω μετα πρεπει να γινομαστε φιλοι!!! :lol: :lol: :lol:


*Οχι σοβαρα, πολυ καλο παιδι (τουλαχιστον ετσι φανηκε) και ευγενεστατος μου εδωσε συγχαρητηρια για το αμαξι μου και μετα απο τη συντομη σηζητηση μας χωρισανε οι δρομοι μας :wink:
αξιος!!! Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

Fabiopoulos Vrs έγραψε:

Γατα αμα θες το πιστευεις, αλλα το παλικαρι ηρθε και μου μιλησε μετα.Γιωργος το ονομα του φοιτητης <εφαρμοσμενα μαθηματικα>, απο Κοζανη η καταγωγη του!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Μα τι θα γινει, με οποιον παταω μετα πρεπει να γινομαστε φιλοι!!! :lol: :lol: :lol:
εσυ αγορι μου δε πας καλα :?
για κανα καφε κανονισατε?
ητανε ωραιο το παλικαρι?
:idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Sailing »

"Sir" όπουλε...συγχαρητήρια! Όπως και στο παλικάρι για την after-κίνηση του! ΕΥΓΕ!

Δεν κάθεσαι φρόνιμος με τίποτα έτσι! :twisted:
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αυτοκίνητο Γενικά”