TATOO

Συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

johny21 έγραψε:τι εννοεις?
κατι τετοιο ΕικόναΕικόναΕικόνα


Αεκτζη εδω ειναι Κρητη κ τα μαγαζια με τατου ειναι λιγα κ με λιγα σχεδια κιολας!
εψαξα αλλα δεν!
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

χμμμμμ σε αυτο δεν μπορω να σε βοηθησω δυστηχως, για κρητη δεν ξερω αλλα δεν μπορει να μην υπαρχει κατι καλο εκει κατω....Ααααα και κατι αλλο...αν περιμενεις να κανεις τατουαζ ψαχνωντας στο ιντερνετ σχεδια το χασες το παιχνιδι. Χαραζεις το κορμι σου για παντα με κατι που σε εκφραζει και οχι με σχεδιακια που βλεπεις αριστερα και δεξια και που σε 10-20 χρονια θα το χεις βαρεθει :!: :!: :!: :!: :!:

Κανε κατι που αγαπας πολυ, κατι που εχει στιγματισει την ζωη σου, κατι που ειναι η ιδεολογια σου....κατι τελως παντων πολυ πολυ προσωπικο..ακουσε με δεν θα χασεις :)
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

αυτο εχω σκοπο να κανω! :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

και οταν τελως παντων το αποφασιεις και πας να το βαρεσεις να ζητησεις απο το παλικαρι που θα στο βαρεσει να σου δειξει τις βελονες...για να δεις οτι ειναι καινουριες μεσα στο σακουλακι τους....να εχει καθαρα χερια και τα παντα αποστηρομενα..Φιλιες κλπ δεν χωρανε εκει περα...Φυλαγε τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
cat1984

Δημοσίευση από cat1984 »

johny21 έγραψε:και οταν τελως παντων το αποφασιεις και πας να το βαρεσεις να ζητησεις απο το παλικαρι που θα στο βαρεσει να σου δειξει τις βελονες...για να δεις οτι ειναι καινουριες μεσα στο σακουλακι τους....να εχει καθαρα χερια και τα παντα αποστηρομενα..Φιλιες κλπ δεν χωρανε εκει περα...Φυλαγε τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα :wink: :wink:
Eνταξει Μπαμπα :idea: :idea: :idea:

Ευχαριστω για τις συμβουλες :wink:
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

Τιποτα παιδι μου :wink: οτι χρειαστεις εδω ειμαστε :)
Άβαταρ μέλους
MANOS.K

Δημοσίευση από MANOS.K »

Πιο καλο παιδι θα βαλει κανα δυο φοτο απο τατου?

Και να δουμε(αν θελεις και τα δικα σου ,που εχεις κανει)
:wink: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
MANOS.K

Δημοσίευση από MANOS.K »

Να πουμε και οτι δεν πονανε τα τατου που γινονται σε ψαχνω :lol:
οπως ο ωμος μπρατσο και αλλα μαλακα σημεια
και οτι πονενε περισσοτερο το τατου στον αστραγαλο, ποδι (πανω μερια απο την πατουσα γιατι εχει φλεβες και ειναι ευεστητο σημειο) στον λαιμο και τα λοιπα!

Ετσι για να γινετε κουβεντα!

Υπαρχουν και τατου πεναετιας(περιπου) που φευγουν καποια στιγμη(δεν χτηπιουντε τοσο βαθεια και με ειδικα χρωματα που αποροφουνται.Αλλα δεν ξερω για Ελλαδα!
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

θα ανεβασω εγω τα δικα μου....λιγο υπομονη :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
MANOS.K

Δημοσίευση από MANOS.K »

johny21 έγραψε:θα ανεβασω εγω τα δικα μου....λιγο υπομονη :roll: :roll: :roll: :roll:
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

MANOS.K έγραψε:Να πουμε και οτι δεν πονανε τα τατου που γινονται σε ψαχνω :lol:
οπως ο ωμος μπρατσο και αλλα μαλακα σημεια
και οτι πονενε περισσοτερο το τατου στον αστραγαλο, ποδι (πανω μερια απο την πατουσα γιατι εχει φλεβες και ειναι ευεστητο σημειο) στον λαιμο και τα λοιπα!

Ετσι για να γινετε κουβεντα!

Υπαρχουν και τατου πεναετιας(περιπου) που φευγουν καποια στιγμη(δεν χτηπιουντε τοσο βαθεια και με ειδικα χρωματα που αποροφουνται.Αλλα δεν ξερω για Ελλαδα!
σιγουρα σε καποια σημειο ο <<πονος>> ειναι πολυ λιγοτερος ..αλλα γενικα σε μικρης επιφανειας τατουαζ δεν υπαρχει πονος :!: :!: :!: :!: :!: Αυτο ειναι νομος

τωρα για τα πενταετιας δεν ξερω να σου πω...... προσωπικα δεν θα εκανα ποτε ενα τατουαζ για 5 χρονια κλπ
Άβαταρ μέλους
NIK 25+

Δημοσίευση από NIK 25+ »

ο πονος παιδια ειναι πολυ γενικος,καθε οργανισμος λειτουργει τελειως διαφορετικα στον πονο!αλλως με το παραμικρο πεταγετε και αλλος τον κοβουν και απλα νιωθει μια ενοχληση!επειδει ειμουν ετοιμος να χτυπησω ενα κινεζικο γραμμα ψαχτηκα αρκετα μπορω να πω!αν ενδιαφερετε κανεις για θεσσαλονικη,οτι ποιο καθαρο και εγγυημενο ειναι το NIKOS TATTO στην ναυαρινου!για τιμες δεν ξερω!
Άβαταρ μέλους
johny

Δημοσίευση από johny »

σωστα αλλα γενικα τα τατουαζ δεν πονανε αν ο αλλος ειναι σωστος επαγγελματιας και εχει καλο χερι. Εμενα η πειρα μου αυτο λεει
Άβαταρ μέλους
scrat

Δημοσίευση από scrat »

ναι...... ούτε ο οδοντίατρος πονάει.....
από τη στιγμή που κάτι σου τρυπάει το δέρμα, δεν μπορεί θα πονάει έστω και λίγο!
Άβαταρ μέλους
NIK 25+

Δημοσίευση από NIK 25+ »

johny21 λεγοντας ποναει δεν εννοουμε οτι κλαις απο τον πονο,αλλα εχεις μια αρκετα μεγαλη ενοχληση!οπως και να το κανουμε παιδια βελονα μπαινει στο ψαχνο μας,δεν θα ποναει?μπρος στα καλη τι ειναι λιγος πονος? :twisted: :twisted: :twisted:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά Θέματα”