...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Θέμης

Δημοσίευση από Θέμης »

costasc4vts έγραψε:Να γνωριζμαστε σιγα σιγα...Με λενε Κωστα,ειμαι 37χρ,παντρεμενος με τη Νασια(απο Αθανασια,Γιωτα εχεις χαιρετισματα...)...Ειμαι στρατιωτικος(ο Δκτης του morales για οσους ξερουν...) κ ειμαι απο Αθηνα(Περστερι) κ για την ωρα στη Κρανεα Ελασσωνας.
Σαν εδρα εχουμε τη πολη της γυναικας τη Καρδιτα.... :lol:
... Κοιτα να δεις συμπτωσεις... Την κοπελα μου την λενε Νασια(απο το Αθανασια επισης) ... Ειμαι απο Καρδιτσα αλλα μενω στο Περιστερι...Και το σημαντικοτερο μου αρεσουν πολυ τα citroen, το πρωην τουτου... saxo vts!!! Ασχετο... η γυναικα σου ειναι απο την πολη 'η απο χωριο... :)
Άβαταρ μέλους
Dion RS

Δημοσίευση από Dion RS »

Με λένε διονύση,μένω στον άλιμο,παντρεμένος εδώ&2 χρόνια με το λενάκι μου&είμαι δημόσιος υπάλληλος(&όχι μόνο).
Άβαταρ μέλους
kostas1

Δημοσίευση από kostas1 »

λοιπον οπως καταλαβατε με λενε Κωστα και ειμαι 38 ετων.
Παντρεμενος με την Χριστινα εδω και 12 χρονια περιπου.
Εχουμς 2 κορακλες 5 και 7 ετων.
Μενουμε Μαρουσι εδω και 5 χρονια (πριν Χαλαδρι).
Εργαζομαι στα ΜΜΕ.
Αυτα.



Παντα φιλικα.
Κωστας.
Άβαταρ μέλους
Ren_rs

Δημοσίευση από Ren_rs »

Να σας πω και εγώ λίγα λόγια για μένα. Έιμαι η Ειρήνη, είμαι 29 ετών και είμαστε ζευγάρι με τον Jimrs. Δουλεύω σε εισαγωγική εταιρεία και μένω στο Νέο Κόσμο :P
Άβαταρ μέλους
Vaios 5 RS
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2183
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 22:30
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

Δημοσίευση από Vaios 5 RS »

Ren_rs έγραψε:Να σας πω και εγώ λίγα λόγια για μένα. Έιμαι η Ειρήνη, είμαι 29 ετών και είμαστε ζευγάρι με τον Jimrs. Δουλεύω σε εισαγωγική εταιρεία και μένω στο Νέο Κόσμο :P
Oλοι οι υπολοιποι Ειρηνη ζουμε σε παλιοκοσμο και παλιοκοινωνια..... :? :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OCTAVIA TFSI-K04



2 bar ΣΤΑΘΕΡΗ?????
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????????????
Άβαταρ μέλους
Ren_rs

Δημοσίευση από Ren_rs »

Είδες Βαίε τι αδικίές γίνονται στην ζωή :!:
Άβαταρ μέλους
eleni1x

Δημοσίευση από eleni1x »

Δυο λογια και για μενα.Οπως καταλαβατε ονομαζομαι Ελενη 38 μα'ι'ων και ετερον ημισυ του Αpostolis1x.Εχω 2 ζουζουνια τη Νικολεττα 8.5 και το Γιωργο 6 χρονων.Εργαζομαι σε βιομηχανια ως χειριστσια μηχανων και λογω αρκετου φορτου εργασιας ο ελευθερος χρονος ειναι περιορισμενος.Αγαπω ομως τις δραπετευσεις και λατρευω τα ταξιδια,τις εκδρομες μα πανω απο ολα την καλη ΠΑΡΕΑ. :lol: :wink:
Άβαταρ μέλους
KitsusTheBest

Δημοσίευση από KitsusTheBest »

ΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .... ΕΙΜΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΤΗΣ ( ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟΝ KitsusTheBest ) ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟΝ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ΜΟΥ,ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΣΠΟΡ FM (ΚΑΘΕ ΣABBATO 6-8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΥΣ 94.6) ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΖΟΒΕΝΟΣ 43 ΑΥΓΟΥΣΤΩΝ !!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ,ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΕΥΤΥΧΗ ΚΑΤΟΧΟ, ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ ΜΑΥΡΟΥ SKODA 5/RS ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ,ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ !!(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ...ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ !!! ) ΕΧΟΥΜΕ 2 ΓΙΟΥΣ ...12 ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΩΝ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ( ΟΞΩ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ...ΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΕΩ,ΜΩΡΗ ΓΑΥΡΟΚΟΤΑ,ΒΑΙΕ-ΒΑΚΗ ), ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ,ΕΠΙΣΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ,ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΝΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ...ΑΛΛΑ ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ, ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ FIAT DUCATO 2001,ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ...
Άβαταρ μέλους
GEOR

Δημοσίευση από GEOR »

Λίγα λόγια και για μένα.΄Με λένε Γιώργο ,μενω στην Αθήνα,Περιστερι,ειμαι 44 χρόνων ,παντρεμένος την τελευτέα 20ετία.Εχω ενα γιο τον Κωσταντίνο 12 χρόνων.Ετοιμαζομαι να βγώ σε συνταξη καθότι τα τελευτέα 27 χρόνια υπηρετώ τη μαμά πατρίδα,ολοι θα εχετε ακουσει για τα πυροσβεστικα αεροπλανα,εκει ειμαι.Καθε καλοκαιρι ειμαι οπου γης και πατρις.Εχω μούρλια με το ψάρεμα,Νύχτα -Μέρα, οπως κατσει.Μόνο Ψαροντουφεκο.Αγόρασα το 5RS γιατι ηθελα κατι πιο γρήγορο στο εδαφος ,η αδρεναλινη της ταχυτητας βλέπετε,που θα μου παει ισως μια μερα το πετυχω.
Άβαταρ μέλους
AntoniS
Member
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Δευ 28 Ιαν 2008, 13:48
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από AntoniS »

ας συστηθώ κι εγώ
με λένε Αντώνη και είμαι 28 ετών, γεννήθηκα και ζω στα Γιάννενα
είμαι σχεδιαστής και δουλεύω σε τεχνικό γραφείο
tsi-ΤΑ ΠΑΕΙ
Άβαταρ μέλους
bella

Δημοσίευση από bella »

Είμαι η Άννα,μένω Θεσσαλονίκη,είμαι 23 χρονών,μένω κοντά στο θεαγένειοείμαι αισθητικός και είμαι η κοπέλα του calacirian και είμαι καλά! :wink:
Άβαταρ μέλους
linkin's dad
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 23926
Εγγραφή: Δευ 26 Νοέμ 2007, 13:46
Μοντέλο: Octavia 5vRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Ριο,Πατρα

Δημοσίευση από linkin's dad »

Να πω και εγω λοιπον.Λουκας,49+ χρονων μεγαλωμενος στο Τοροντο του Καναδα.Ειμαι καθηγητης αγγλικων σε δημοσιο λυκειο και παντρεμενος 25 χρονια με την Πηγη.Εχουμε δυο παιδια,τον Λαμπρο,23,που αδιαφορει για τα αυτοκινητα και τον Μαρινο,20,(linkin)που εχει κληρονομησει το μερακι του πατερα του.Κατα τ'αλλα γεννημενος και μονιμος κατοικος Πατρας.Σας κουρασα :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
5vRS ..... powered by Κριτωνας & Στελιος,gone but not forgotten
Renault Megane IV,Dci 1.6,Bose Edition
Fabia III TDI 1.4 .....μαμα!
Να σου θυμισω, ειχε TURBOκαιρο τη μερα που σε γνωρισα...!
Άβαταρ μέλους
manpro
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 931
Εγγραφή: Κυρ 02 Μαρ 2008, 18:32
Μοντέλο: Octavia II RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Σάμος

Δημοσίευση από manpro »

Είμαι ο Μάνος,27 ετών,απο τη Σάμο,κάτοχος ενός Octavia 5 rs.Είμαι στην Πολεμική Αεροπορία,παντρεμένος,έχω μια κόρη ενός χρονών.
Άβαταρ μέλους
dimitris 5rs

Δημοσίευση από dimitris 5rs »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΖΩ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,(ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ),ΕΙΜΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ.
ΚΑΤΟΧΟΣ OCTAVIA 5 RS.
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307 »

Ειμαι ο Δημητρης 30 χρονων,ειμαι μονιμος στο στρατο,ειμαι παντρεμενος και εχω μια κορη 3,5 χρονων.Τα 10 τελευταια χρονια ζουμε στην ΡΟΔΟ,αλλα πηγαινουμε ανα 4 μηνο και στην ΚΑΛΑΜΑΤΑ,απο εκει ειμαι εγω η γυναικα μου ειναι απο ΡΟΔΟ.Εχω ενα OCTAVIA GT :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”