...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Θέμης

Δημοσίευση από Θέμης »

Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος), σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Θέμης την Τρί 22 Ιαν 2008, 22:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Θέμης έγραψε:Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος, σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
καλως τον Θεμη. Τωρα τελευταια εκτος απο φωνη το site απεκτησε και εικονα . Κυριοι καποιος ειναι γουρλης. :wink:
Άβαταρ μέλους
Θέμης

Δημοσίευση από Θέμης »

maria έγραψε:
Θέμης έγραψε:Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος, σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
Θεμη στην Καρδιτσα που?
Μεσα στην πολη?
Λιγο εξω απο Καρδιτσα... Μητροπολη... εισαι και'συ απο Καρδιτσα?
Άβαταρ μέλους
CALASIRIAN

Δημοσίευση από CALASIRIAN »

λέγομαι Γιώργος είμαι από Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα κοντά στο Θεαγένειο.
ασχολούμαι με τον κλιματισμό (σπιτιού) εδώ και 6,5 χρόνια περίπου σε μια πολυεθνική εταιρία με έδρα την Αθήνα που κατεβαίνω και συχνά για σεμινάρια.
είμαι κάτοχος ενός ασημί gt.
Άβαταρ μέλους
Anestis

Δημοσίευση από Anestis »

Γεια σας και απο μενα.Με λενε Ανεστη ειμαι στρατιωτικος, παντρεμενος 5 χρονια εχω δυο κορες μια 3 ετων και η αλλη 8 ημερων.Ειμαι απο θεσσαλονικη απο Ευοσμο αλλα μενω Αθηνα στου Ρεντη.
Άβαταρ μέλους
manolis38

Δημοσίευση από manolis38 »

Anestis Konoglou έγραψε:Γεια σας και απο μενα.Με λενε Ανεστη ειμαι στρατιωτικος, παντρεμενος 5 χρονια εχω δυο κορες μια 3 ετων και η αλλη 8 ημερων.Ειμαι απο θεσσαλονικη απο Ευοσμο αλλα μενω Αθηνα στου Ρεντη.
Ανεστη να σου ζησουν τα μωρα σου. Αντε βαλε σιγα σιγα μπρος και για τον γιο. :wink: :D
Άβαταρ μέλους
mr_skodas
Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 17:27
Μοντέλο: FABIA II RS 1.4TSI
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

mr_skodas

Δημοσίευση από mr_skodas »

Γεια σας,με λενε ΝΩΝΤΑ ειμαι κατοικος κιλκις ειμαι 18 χρονων,εχω το νεο fabia σε 1,2 με 70 ps σε εκδοση style.δουλευω στην δουλεια του μπαμπα που πουλαει αυτοκινητα μαρκας(ποιας αλλης) SKODA :D
Άβαταρ μέλους
-DIMITRIS_208-

Δημοσίευση από -DIMITRIS_208- »

maria έγραψε:
Θέμης έγραψε:
maria έγραψε:
Θέμης έγραψε:Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος, σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
Θεμη στην Καρδιτσα που?
Μεσα στην πολη?
Λιγο εξω απο Καρδιτσα... Μητροπολη... εισαι και'συ απο Καρδιτσα?
Οχι εγώ το έτερον μου(208) είναι απο Καρδίτσα.Απο Παλαμά!!
:wink:
Θέμη, εισαι ο dolphin? αν ναι τα είχαμε πει και πιο παλιά. :wink:
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Δημοσίευση από sasoyna »

και απο μενα 2 λογακια
λεγωμαι γιαννης ετων το ξεχασα και ολας πλακα κανω 41 μενω θεσσαλονικη περιοχη ωχ που μενω τασο και γιωργο .............
εχω χομπυ το αυτοκινητο μηχανη [καποτε ετρεχα σε αγωνες για συμπληρωνω τις ωρες μου] και πολυ hacking αλλα και πολυ διαβασμα σε unix linux και ειμαι moderator σε αλλα φορουμ που εχουν σχεση με αυτοκινητα 20vtclub και linux ubuntu forum
Ανυπαντρος ατυχιες της ζωης βλεπε και αλλα πολλα ως ανθρωπος πλεον χαιρωμαι την καθε στιγμη της ζωης μου [το καταλαβα λιγο αργα, αλλα καλιο αργα παρα ποτε]
Αυτα τα λιγα απο μενα
Άβαταρ μέλους
Θέμης

Δημοσίευση από Θέμης »

208 έγραψε:
maria έγραψε:
Θέμης έγραψε:
maria έγραψε:
Θέμης έγραψε:Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος, σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
Θεμη στην Καρδιτσα που?
Μεσα στην πολη?
Λιγο εξω απο Καρδιτσα... Μητροπολη... εισαι και'συ απο Καρδιτσα?
Οχι εγώ το έτερον μου(208) είναι απο Καρδίτσα.Απο Παλαμά!!
:wink:
Θέμη, εισαι ο dolphin? αν ναι τα είχαμε πει και πιο παλιά. :wink:
...0χι...
Άβαταρ μέλους
morales
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 18:59
Μοντέλο: Octavia Τour 1.6
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Trikala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morales »

Θέμης έγραψε:Αντε να σας πω και'γω... Με λενε Θεμη(απ'το Ευθυμιος), σε λιγες μερες κλεινω τα32 και ειμαι ανυπαντρος...αλλα οπουνα'ναι προς τα'κει με βλεπω και εμενα(σιγα μην της ξεφυγω) ειμαι λατρης της οδηγησης και της βολτας, μου αρεσει πολυ η μουσικη με προτιμηση στο σκληρο ροκ αλλα και αλλα πολλα ειδη! το αμαξι μου αρεσει μονο στα ταξιδια και στους "ελευθερους" δρομους και οχι σταματα ξεκινα και πηξημο στην κινηση ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!! Επισης ειμαι λατρης των δυο τροχων και εχω δυο μηχανακια.ενα μεγαλο για ταξιδια και βολτες και ενα μικρο για να πηγαινω στη δουλεια. Μενω στη Αθηνα(περιστερι) εδω και δεκα χρονια,αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Καρδιτσα. Και δουλευω σαν καμεραμαν σε τηλεοπτικο σταθμο... Αυτα τα λιγα... :wink:
συναδελφε!!!! :D :wink:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από ΣΤΑΥΡΟΣ »

Αντε να γράψω και εγω. με λενε Σταύρο σημερα εχω γενεθλια 46 :occasion4: και οπως φαίνεται ειμαι απο τους παππουδες της παρεας.δουλευω στο δημο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ στο τμημα καθαριοτητας. εχω 4 υπεροχες κορες και εχω σαν χομπυ το μοντελισμο [παντα αυτοκινητα]
Άβαταρ μέλους
costasc4vts

Δημοσίευση από costasc4vts »

Να γνωριζμαστε σιγα σιγα...Με λενε Κωστα,ειμαι 37χρ,παντρεμενος με τη Νασια(απο Αθανασια,Γιωτα εχεις χαιρετισματα...)...Ειμαι στρατιωτικος(ο Δκτης του morales για οσους ξερουν...) κ ειμαι απο Αθηνα(Περστερι) κ για την ωρα στη Κρανεα Ελασσωνας.
Σαν εδρα εχουμε τη πολη της γυναικας τη Καρδιτα.... :lol:
Άβαταρ μέλους
Vaios 5 RS
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2183
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2007, 22:30
Μοντέλο: Octavia 5 RS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

Δημοσίευση από Vaios 5 RS »

costasc4vts έγραψε: Σαν εδρα εχουμε τη πολη της γυναικας τη Καρδιτα.... :lol:
Αυτο που λεμε.....
απο που εισαι???
Μα απο το γυναικοχωρι φυσικα :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
OCTAVIA TFSI-K04



2 bar ΣΤΑΘΕΡΗ?????
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????????????
Άβαταρ μέλους
sidirofagos
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 576
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιαν 2008, 18:21
Μοντέλο: xxxxxxQERQWx
Τοποθεσία: Where i lay my head is home

Δημοσίευση από sidirofagos »

λοιπον,κωστας 32 απο αθηνα,μεγαλωσα στο ελληνικο,πιο ελληνικο δλδ σουρμενα τα λεγαμε παλια .και απο το γαμο και μετα ειμαι στο γερακα μπλιαχ.
παντρεμενος εδω και 2,5 χρονια με την ευφροσυνη και ακομα βασταω γερα :D
εχω ενα Ζ 750 που φενεται και στην υπογραφη μου και ειναι η αδυναμια μου.εχω αλαξει 12 ζωη να εχω και παλιοτερα ημουν μονιμος κατοικος στη βουτα :D :D :D
κανω πολυ συχνα ταξιδια στην εξωτικη και συναμα μαγευτικη κυπαρισσια μεσσηνιας οπου εχουν εγκατασταθει οι γονεις μου προσφατα.
δουλευω στο μετρο στη συντηρηση δλδ μουτζουρης.
αυτα.
ΕικόναΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ
ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”