...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
FONTAS OCT 1.8T

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από FONTAS OCT 1.8T »

Γεια σας.ειμαι ο φωντας ειμαι 36(03/05/1972) ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια (1κορη 12-1γιο .ειμαι ιδ υπαλληλος (αποθηκαριος αντ/κων αυτ/των).οι περισοτεροι που με ξερουν με φωναζουν mr skoda διοτι ημουν 10 χρονια στη skoda.τωρα σας προδοσα ειμαι mazda-ford.xixixi εχω 1 oct 1.8t ειμαι κατοικος θεσ/νικη-ν.μηχανιωνα ειμαι 1,74-94 ολοκληρα κιλακια(ειμαστε φιλαρακια με το black panther κι οπως ξερετε οι κακες παρεες πχ φαε φαε πιες πιες να τα αποτελεσματα).χομπυ μου?φτιαξιματα,γκαζια πολλα,καλη μασαμπουκα,ξυδακιας.το τελευταιο εις διπλουν.γερος να ειμαι ο μπαγασας πινω τον αγλεουρα.αντε σας επρηξα
Άβαταρ μέλους
παιχνιδιαρης
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3127
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 15:12
Μοντέλο: Superb 1.8 TSi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από παιχνιδιαρης »

Να σας πω λιγα και για μενα.Ειμαι ο Γιωργος,24 χρονων,απο Θεσ/νικη και ειμαι ελευθερος.Το επαγγελμα μου δυστυχως ειναι καραβανας(στρ/κος για οσους δεν καταλαβαν).Μαρεσει η καλοπεραση,τα γρηγορα και ομορφα αμαξια,οι ομορφες κοπελες φυσικα.Εχω ενα κοκκινο Octavia GT,σχετικα μαμα ακομα,αλλα ανυπομονω να μου κατσει το τζοκερ για να το κανω γρηγορο.Δυστυχως η ευτυχως ειμαι φιλος καλος του Φωντα,οποτε καταλαβαινεται......
Άβαταρ μέλους
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Member
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Παρ 12 Σεπ 2008, 15:46
Μοντέλο: Superb 1.8T L&K
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αιγάλεω

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από ΛΕΩΝΙΔΑΣ »

Είχα ξαναγράψει αλλά λόγω των γνωστών τεχνικών προβλημάτων χάθηκαν. Παλιότερα έλεγαν ότι τα γραπτά μένουν. Μήπως πρέπει να συμπληρώσουν ότι σίγουρα μένουν αφού γίνει back up?

Λεωνίδας και έχω μεγαλώσει ως τα 18 στην Καλαμάτα. Λόγω εισαγωγής σε στρ. σχολή του Π.Ν, από το 1990 μένω στην Αθήνα και τα τελευταία 3 χρόνια κατέληξα στο Αιγάλεω αφού αγοράσαμε σπίτι (δάνειο) με την Μαρία. Έχουμε την Nicole που είναι τώρα 2.5 ετών.
Έχω ειδικότητα μηχανικού (είμαι σε πλοίο) και παλιότερα είχα ασχοληθεί με επισκεύες σε μοτό [ερασιτεχνικά πάντα, αν και κάποια στιγμή με τον αδελφό μου (μηχανικό σε πλοία Ε.Ν) λέγαμε να ανοίξουμε συνεργείο μοτό. Η άδεια επαγγέλματος υπάρχει ακόμα. Ποτέ δεν ξέρεις...].
Πάρε turbo να γουστάρεις!!!
Άβαταρ μέλους
Aloux

Μαγαζι Μυδια ο Αλεξανδρος

Δημοσίευση από Aloux »

Ειμαι ο Αλεξανδρος 19Χρονων μενω Σταυρο-Θεσσαλονικης Αλλα λογο δουλειας και σχολης καθε μερα κατεβαινω Θεσσαλονικη!!!Απο αμαξια εχουμε αρκετα σαν οικογενια πρωτο και καλυτερο για μενα και δεν το αλλαζω το Skoda Octavia 5 1.6Fsi μετα ερχονται
Kia Pro'Ceed 1.4
Suzuki Swift 1.3
Nissan Sunny 2.0 D
Citroen Berlingo 1.9D
Mitsubishi L400 2.5 T.D. Τα 2 παραπανω ειναι επαγγελματικα για το μαγαζι βεβαια!
Παιδια ξεχασα να σας πω οτι υπαρχει μαγαζι με μυδια στον Σταυρο Θεσσαλονικης το εχουμε εδω και 4χρονια οποιος θελει οποιαδηποτε ωρα της ημερας(Μην το ξεφτηλισουμε)να ερθει να παρει!!!Τα μελη του Skodafans θα εχουν εκπτωσει απο εμενα!!!
Επισης καθε μερα κατεβαινω θεσσαλονικη οποιος θελει να επικοινωνισει μαζι μου να του φερω εγω!

Το e-mail ειναι Aloux_kill4u@hotmail.com


Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Gazofonix

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από Gazofonix »

Ειμαι ο Μπαμπης 30 ετων,1.85,84 κιλα,ομορφος,εξυπνος-λεμε τωρα-,μενω Θεσ/νικη οπου γεννηθηκα και μεγαλωσα,παντρεμενος -sorry ladies- λιγοτερο απο 1 χρονο,μηχανικος αυτοκινητων (τρομαρα μου) και περιμενω την πρωτη κορακλα μου (εχω να κανω τσιγαρα στο μπαλκονι για να δω ποιος θα την φερνει σπιτι το βραδι....) σε λιγοτερο απο 2 μηνες.Ναι οταν εσεις θα πατε κρουαζιερα.....Απο ενδιαφεροντα: 2 δουλειες και μια απελπιδα προσπαθεια να κραταω καθαρες 2 σκουροχρωμες μηχανες και 1 μαυρο Fabia RS. (@@@@@@ τον @@@@καιρο και την καταραμενη σκονη):lol:
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

γεια χαρα με λενε αρη ειμαι36χρ πολυ ομορφαντρας γυμνασμενος ψηλος ξανθος κτλ,δημ.υπαλληλος (λεπτομεριες σβου!!!νευριαζω)παντρεμενως με μια κουκλαρα (κανω και κανα ψυχικο...................που και που)και μια κουκλαρα κορη εχω ενα οκταβια gt193 δυνατουτσικο φυσικα κοκινο και ενα ματιζ τις κυρας μου, ξερεται αυτο που γραφει πισω 1066HP!!!!!ειμαι απο θεσ/νικη αλα μενω αθηνα λογω δουλειας χομπυ αμαξια μηχανες σκοποβολη γυμναστικη σεξ.....................ολα σε επιπεδο παγκοσμιου προταθλητισμου...και νευρα πολλλλλααααααα.
Άβαταρ μέλους
giorgos batopoulos

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από giorgos batopoulos »

Γεια σε ολους.Με λενε Γιωργο και ειμαι 33 ετων.Ειμαι παντρεμενος με την Ρουλα και εχουμε 3 παιδια.Τον Βαγγελη 8,5 ετων την Χριστινα 6 ετων και την εφη μας 0,8 μηνων.Ειμαι στρατιωτικος και τα λεω τσεκουρατα,(εξου και το ρουφα μπουλι μου το αυγο σου)και αυτην την περιοδο βρισκομαστε στην ορεστιαδα.Δεν γνωριζω κανεναν σας μιας που εκτος απο καινουργιος ειμαι και ο πιο μακρινος(πιστευω )fan.Στην εκδομη του Αυγουστου στην Ξανθη,θα εχουμε την ευκαιρια να τα πουμε και απο κοντα με οσους ερθουν.Για τους υπολοιπους περιμενετε του χρονου μεταθεση. :roll: :mrgreen: :mozilla_cool:
Άβαταρ μέλους
NIKOS_1.8TSI

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από NIKOS_1.8TSI »

Καλησέρα και απο εμένα Νίκος 27 ετών παντρεμένος εδω και ένα χρόνο περίπου (απο ότι θυμαμαι), υπηρετώ στην Ελληνική Αστυνομία εδώ και 7 χρονια, καταγωγή Πρέβεζα αλλά κάτοικος Σπάτων προς το παρόν, χόμπυ αυτοκίνητα, Η/Υ, ψάρεμα
Άβαταρ μέλους
giorlesvos
Member
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Κυρ 06 Σεπ 2009, 22:31
Μοντέλο: SUPERB II 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από giorlesvos »

Παιδια καλησπερα κ απο εμενα, λεγομαι Γιωργος ειμαι απο Μυτιληνη, ειμαι 26 χρονων, ανυπαντρος, ειμαι μηχανικος καραβιων κ δουλευω σε ενα ρυμουλκο εδω στην Μυτιληνη. Μ αρεσουν τα γρηγορα αμαξια κ οι ομορφες γυναικες!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από Giouvas »

Γιώργος..... Τα αλλα ειναι περιττα :idea: !!! Λοιπον ειμαι 23 ετων, ελευ8ερος αν και εχω μια σχεση... τιποτα σοβαρο προς το παρον ομως :) ..... Μενω θεσσαλονικη και δουλευω στο Δημο Θεσσαλονικης σε γραφειο, με συμβαση ειμαι προς το παρων αλλα προσπαθω για το μονιμο 8) !!! Μ' αρεσουν τα ωραια και γρηγορα αυτοκινητα... τωρα το πως κατεληξα σε Skoda δεν ξερω χαχαχαχααχ -> πλακιτσα :lol: ! Και οι γυναικες φυσικα... γινομαι μεχρι και χαλι να με πατησεις αλλα αν μου φερθει καποιος ασχημα η μου εξηγηθει ασχημα δεν ξεχναω, ουτε συγχωρω ευκολα, οποτε σωστος και καλος με αυτουσ που μου συμπεριφερονται αναλογα :twisted: !
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
vaios_volos

...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από vaios_volos »

Να' μαι και γω!
Βάιος από Βόλο όπως έχω συστηθεί!
Είμαι 28 Γενάρηδων και ετοιμάζομαι να παντρευτώ μία καραγκουνίτσα (Καρδιτσιώτισσα).
Είμαι μουσικός, παίζω φλάουτο στην φιλαρμονική του Δήμου Βόλου,
επισκευάζω Η/Υ και ασχολούμαι με γυμναστική!
Λατρεύω τα σκυλιά (Έχω έναν Ελληνικό Ποιμενικό από τον Αρκτούρο)
Ασχολούμαι και με τα κηπευτικά, έχω κοτέτσι και μία μικρή φάρμα!
Και το σημαντικότερο????
Είμαι δημόσιος Υπάλληλος.... :D
Άβαταρ μέλους
chris gt

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από chris gt »

Κάλιο αργά παρά ποτέ.
Να συστηθώ και εγώ.
Ονομάζομαι Χρήστος. Είμαι 31 ετών και μένω στο Μενίδι. Εργάζομαι σε ένα πάρκο με φωτοβολταικά και είμαι παντρεμένος 5 χρόνια. Παιδιά προς το παρών δεν έχουμε-μόνο το gt, την iguana μου και τα ψαροντούφεκα μου(και αυτά φροντίδα θέλουν). Φανατικός ψαροτουφεκάς και αρθρογράφος σε μηνιαίο περιοδικο ελεύθερης κατάδυσης και υ/β κυνηγιού. Και τελευταία 2 χρόνια μου κόλλησε και η υ/β κινηματογράφηση. Αυτά τα ολίγα.
Άβαταρ μέλους
nauarxos

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από nauarxos »

Παροοοοοοοοον κ εγώ σαν νέο μέλος!!!αφού άκομα δεν σας εχω δει απο κοντά τουλάχιστον να σας συστηθώ!Με λένε Σάκη κ μένω στο Μενίδι 3 χρονάκια δίπλα σ'έναν φύλακα άγγελο κ σύντομα θα το ζητήσουμε το κορίτσι :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ...είμαι 25χρονών μπουμπούκι,ψηλός σαν κυπαρίσσι 1,92 παρακαλώ :lol: :lol: :lol: :lol: ξανθός σαν το χρώμα του ήλιου,με πράσινα ματάκια σαν τον ουρανό!ααααάρρωστος ΑΕΚτζης,κ δουλεύω σε μια ιδ.εταιρία σαν υπεύθυνος αποθήκης...
That's me!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
basilhs

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από basilhs »

Κάλιο αργά παρά ποτέ.
Να συστηθώ και εγώ. Με λένε Βασίλη είμαι 35 χρονών παντρεμένος με το Μαράκι και έχω δυο αγγελούδια τον Αλκίνοο και την Αναστασία. Είμαι ηλεκτρολόγος και ασχολούμαι με ηλεκτρικές εγκαταστάσεις και συναγερμούς. και βασικά ότι έχει σχέση με αυτοματισμούς.
Περιοχές εργασίας Αθήνα και Εύβοια.
Άβαταρ μέλους
windmill82
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10349
Εγγραφή: Τετ 29 Ιουν 2011, 22:35
Μοντέλο: octavia5 1.2tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από windmill82 »

Γεια σας! ειμαι ο Αρσενης , ειμαι 29 ετων και συζω με την κοπελα μου στο Ωραιοκαστρο στη Θεσσαλονικη.
Μου πηρε 7 χρονια να παρω το πτυχιο του ηλεκτρονικου μηχανικου γιατι παραλληλα με την σχολη δουλευα σε bar-club-μπουζουκια-σκυλαδικα-κωλομπαρα-ρεμπεταδικα-ταβερνες, και απο τα πολλα ξυδια μου πεσαν τα συκωτια και τωρα πινω μονο εμφιαλωμενο νερο. Ειμαι 1.86 95 κιλα και δουλευω σε εργαστηριο επισκευων κινητων τηλεφωνων. πριν κανα 6μηνο αποχωριστικα το 20χρονο LADA μου και με την βοηθεια της αποσυρσης και 650+ τραπεζικων δοσεων απεκτησα ενα μαυρο OCTAVIA 1.2TSI.
Τα χομπυ μου εχουν να κανουν με ηλεκτρονικα, ηχο, αυτοματισμους αλλα και πολυ πολυ 70s ROCK! :mozilla_cool: :mozilla_cool: :mozilla_cool:
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”