Ένα μπράβο σε όλους....

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
martselo

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από martselo »

αξιζουν πολλα μπραβο σε ολα τα παιδια που μας προσφερουν γνωσεις(εγω ας πουμε αγελαδα ηξερα το γνωστο συπαθητικο θηλαστικο)αλλα και ενημερωση.
Άβαταρ μέλους
-DIMITRIS_208-

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από -DIMITRIS_208- »

μετά από πολύ κόπο, αγώνα και αγάπη καταφέραμε μια μικρή ομάδα (μέλη & συντονιστές) να φτιάξουμε αυτό το φόρουμ, κατά την δική μου άποψη είναι ξεχωριστο.
η ιστορία του φόρουμ μας στους περισσότερους είναι γνωστή, κάποτε ήμασταν μέλη σε άλλο κλαμπ έγινε μια παρεξήγηση και αποχωρήσαμε περίπου 20-30 άτομα και κάναμε το skodafans, μια κίνηση πολύ δύσκολη,
α)δεν είχαμε ιδέα πως είναι ένα φόρουμ
β) πολύ λίγα μέλη
γ)οικονομικό
παρ όλα αυτά καταφέραμε με πείσμα και αγάπη να πιάσαμε τον στόχο μας, ο στόχος μας ήταν να φτιάξουμε μια μεγάλη παρέα με κοινό ενδιαφέρων τα skoda και όχι μόνο.
το ότι υπάρχει αυτή την στιγμή το SKODAFANS το οφείλουμε σε εσάς το μέλη που το αγαπήσατε και το κάνατε το δικός σας κλαμπ.


ευχαριστώ τα μέλη του skodafans για την υποστήριξη & την αγάπη τους!!!
Άβαταρ μέλους
gt 193

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από gt 193 »

Μηπως θα ηταν καλο να ανοιχτει οντως ενα topic που να αναφερεται η ιστορια του foroum και πως ξεκινησε αυτη η υπεροχη ιδεα; Ισως να υπαρχει ηδη κατι τετοιο αλλα δεν το εχω προσεξει....
Άβαταρ μέλους
Mimis

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από Mimis »

gt 193 έγραψε:Μηπως θα ηταν καλο να ανοιχτει οντως ενα topic που να αναφερεται η ιστορια του forum και πως ξεκινησε αυτη η υπεροχη ιδεα;
+1
Άβαταρ μέλους
-DIMITRIS_208-

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από -DIMITRIS_208- »

Mimis έγραψε:
gt 193 έγραψε:Μηπως θα ηταν καλο να ανοιχτει οντως ενα topic που να αναφερεται η ιστορια του forum και πως ξεκινησε αυτη η υπεροχη ιδεα;
+1
παιδιά δεν χρειάζεται να πάμε τοσο πίσω, στο παραπάνω ποστ είπα με 2 λόγια πως έγινε.
δεν θα θέλαμε κανένας απο εκείνη την ομαδα που ξεκινήσαμε το fans να μπούμε σε πιο πολλές λεπτομέρειες.
απλά ήμασταν σε άλλο κλαμπ, είχαμε άλλη άποψη το πως πρέπει να λειτουργεί ενα κλαμπ δεν συμφωνούσαμε με τους τότε διαχειριστές και κάναμε το fans. αυτή είναι η ιστορια με λίγα και απλά λόγια.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από Sailing »

gt 193 έγραψε:Μηπως θα ηταν καλο να ανοιχτει οντως ενα topic που να αναφερεται η ιστορια του foroum και πως ξεκινησε αυτη η υπεροχη ιδεα; Ισως να υπαρχει ηδη κατι τετοιο αλλα δεν το εχω προσεξει....
Η καλή πλευρά της αλλαγής αυτής στην οποία αναφέρεται ο 208 αποτυπώνεται εδώ....με λίγα λόγια και εικόνες!
http://www.skodafans.gr/skodafans/viewt ... f=1&t=1866

8)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tripolitis

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από tripolitis »

α βρε ξαδερφε.μας συγκινησες.εγω μεσα στο fαns μεχρι και ξαδερφο βρηκα.ασχετα αν δεν εχουμε παει για καφεδακι ακομα :twisted:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ένα μπράβο σε όλους....

Δημοσίευση από Sailing »

Τέτοια επιστροφή στο forum δεν την περίμενα....
Ζητώ συγνώμη, αν και δεν ήταν στο χέρι μας, για τη ολιγοήμερη απουσία του forum και εύχομαι να τα 1000000 τα posts μας όλοι! 8)
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”