GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
ntalas

GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από ntalas »

θες με PM τα στοιχεια μας για την αποστολη των cooler?
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

ntalas έγραψε:θες με PM τα στοιχεια μας για την αποστολη των cooler?
μονο στην περιπτωση που εισαι απο επαρχια φιλε μου και οπιος αλος ειναι απο επαρχια και δεν μουτα χει στειλη να το φροντισει,με τους φιλους απο αθηνα θατο κανονισουμε οταν ερθουν οπιος δεν εχει το τηλ μου ασ μου στειλη πμ :D
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από giannisioannidis »

παιδια οπως σας ειπε και ο ΝΕΥΡΙΚΟΣ εκανα την καταθεση τον 100 ευρω την πεμπτη!επειδη ειμαι στρατιωτικος και ημουν σε ασκηση δεν ειχα internet!
sailing σου εστειλα πμ τα στοιχεια μου για το κωδικο μελους!συνχωραμε αν αργησα αλλα μια βδομαδα ημουν στο βουνο στη δουλεια και δεν ειχα την δυνατοτητα να επεικοινωνισω!σου εστειλα πμ και τωρα περιμενω απο σενα πμ!αντε να παγωσουμε φετος το χειμωνα! :D :D
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από Sailing »

Ποιός δεν έχει πληρώσει?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gta__156

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για ομαδική τοποθετηση FMIC για OCTAVIA I

Δημοσίευση από gta__156 »

μετα την ομαδικη αγορα ειναι ευκαιρια να κανονισουμε και ομαδικη τοποθετηση , οσοι ενδιαφεροντε για ομαδικη ας ποσταρει εδω τουλαχιστον να δουμε ποσοι ειμαστε και να κανονισουμε για το που θα γινει και το κοστος .
Άβαταρ μέλους
nikmandal

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΗ για ομαδική τοποθετηση FMIC για OCTAVIA I

Δημοσίευση από nikmandal »

εγω ενδιαφερωμε
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

Sailing έγραψε:Ποιός δεν έχει πληρώσει?
o giannisbest δεν πληρωσε ..αλα πια ειναι αργα σημερα γυρνοντας απο την δουλεια βρηκα την ΣΕΑΤ ανοιχτη ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ και η παραγγελεια εκλεισε!!!!μεσα στην βδομαδα θα εχουμε και τα πρωτα κοματια απο τα 10 συνολικα ισως και ολα αυτα που δεν ειναι αθηνα θα κανουν το πολυ 10 μερες,αν μπορει καπιος ασ μου πει πως θα ποσταρω την αποδειξη δεν εχω σκανερ!! επισης η παραγγελεια εγινε σημερα για τι ολη την βδομαδα δεν θα χω καθολου χρονο και ισως να μην προλαβαινα !επισης θα παρακαλεσω τον φιλο giannisbest να ΜΗΝ κανει κατεθεση αναυτου να παει στην σεατ την δευτερα το πρωι μηπως γινεται να μπη στην παραγγελεια λυπαμαι αλα ο χρονος μου ειναι ελαχιστος.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

ΣΥΖΗΤΗΣΗ για ομαδική τοποθετηση FMIC για OCTAVIA I

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

και γω μεσα ειμαι αν με βολευη ο χρονος τοποθετησεις :evil:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από Sailing »

Ok....από εμάς η παραγγελία του yiannisbest ακυρώνεται λοιπόν. Αν προλάβει να μπαί ο ίδιος στην παραγγελία πηγαίνοντας στην SEAT.
Παρακαλώ οποιαδήποτε απορία ή σχόλιο στην σχετική συζήτηση και όχι εδώ.
Απο εδώ θα ενημερωθείτε ΜΟΝΟ για την παραλαβή και την αποστολή για τους εκτός Αθηνών.

Ευχαριστώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

giannisioannidis έγραψε:αντε να παγωσουμεεεε!να εισαι καλα νευρικε για το τρεξιμο που κανεις για ολους μας! :D
και συ να σε καλα κομαντο χαρηκα που σε γνωρισα εστο και απο το τηλεφωνο.
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολους .εχουμε και λεμε 1τεμαχιο για αλεξνδρουπολη (τι τοθες το κουλερ εκει πανω ρε ψηλε??? :D :D )2 τεμ.για θεσ/νικη ,2τεμ.για βολο,1 τεμ. για ροδο ...αυτα για εκτος αθηνων .αν ξεχασα κανεναν η καπιος φιλος απο επαρχια δεν μοουχει στειλη στοιχεια να το κανει αμεσα ..ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΑ ΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ (πετρουλα σπικιν)!!! :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

οποτε για ομαδικη τοποθετηση ειναι μιον 6 ψυγεια . απο τα υπολοιπα 5 ενδιαφερεται κανεις για ομαδικη τοποθετηση ?
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

νευρικε ακομα 15βαθμους εχει εδω!αρα εγω θα εχω την καλυτερη αποδοση απο ολους με τοσο κρυο που κανει εδω! :D
Άβαταρ μέλους
ntalas

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολους .εχουμε και λεμε 1τεμαχιο για αλεξνδρουπολη (τι τοθες το κουλερ εκει πανω ρε ψηλε??? :D :D )2 τεμ.για θεσ/νικη ,2τεμ.για βολο,1 τεμ. για ροδο ...αυτα για εκτος αθηνων .αν ξεχασα κανεναν η καπιος φιλος απο επαρχια δεν μοουχει στειλη στοιχεια να το κανει αμεσα ..ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΑ ΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ (πετρουλα σπικιν)!!! :twisted: :twisted:
ποιος ειναι απο θεσσαλονικη αλλος,για να μιλησω με τον φιλο να παμε σε εναν δικο μοθ (αν δεν εχει) για τοποθετηση
Άβαταρ μέλους
Spyros_RS

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Spyros_RS »

μεσα και εγω για την ομαδικη τοποθετηση....(Αθηνα ειμαι)
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”