Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Εδώ γράφουμε ό,τι έχει σχέση με τις επίσημες συναντήσεις του SkodaFans.gr για την Αθήνα

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kor9
SkodaFans Moderator
Δημοσιεύσεις: 4778
Εγγραφή: Κυρ 27 Αύγ 2017, 12:50
Μοντέλο: octavia vrs 2006
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: καλλιθεα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από kor9 »

Εγώ νομίζω πρέπει να φύγω...!!! Χαχαχα
Εικόνα
~RK GARAGE~
Άβαταρ μέλους
TORRERO
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 8903
Εγγραφή: Σάβ 07 Νοέμ 2009, 19:15
Μοντέλο: Octavia 5 VRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από TORRERO »

Εμένα, μου φαίνεται ότι πλησιάζει ο καιρός για μια ετήσια, που μπορούμε να κόψουμε και πίτα όπως παλιά!
Αν ήταν να κάνετε κάτι, θα το είχατε κάνει, τρεις μήνες το συζητάτε...
Όλοι έχουμε δυσκολίες, και η Αθήνα είναι ζούγκλα, όντως το σκέφτεσαι να πας απ' τη μια άκρη στην άλλη..
Μια 2ήμερη εκτός, θα σας(μας) κάνει όλους καλό, και αυτό τον καιρό, είναι και οικονομικά τα ξενοδοχεία...
Πρέβεζα, Λιτόχωρο, Χαλκίδα, Γιάννενα, τόσα μέρη! :bored:
Service by Koret :autodriving:
Άβαταρ μέλους
MadSurfer
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 00:03
Μοντέλο: Skoda Scala
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα, Φλώρινα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από MadSurfer »

kor9 έγραψε: Σάβ 24 Φεβ 2024, 08:24 Σωστά όλα αυτά που λέτε αλλά όπως γράψατε σημαντικό παράγοντα για το μέρος είναι το πόσοι θα μαζευτούμε ... Δεν έχει κανένα νόημα να μαζευτούμε οι 2-3 που μαζευόμαστε πάντα σχεδόν και να παμε πχ Πόρτο Ράφτη .. Προσωπικά δεν έχω θέμα με την απόσταση (μιας και συνάντηση γίνεται πλέον μια φορά το 3μηνο και αν ) αλλά καταλαβαίνω απόλυτα αυτά που λέτε .
Ας μαζευτούμε λοιπόν στις <απλές> συναντήσεις πάνω από 3 άτομα και μετά πάμε και πιο μακριά ..
Κάντε λίγο υπομονή να βρω χρόνο γιατί έχω πήξει μέχρι πάνω και θα κανονίσουμε κάτι .. Έχουμε και μια πίτα μην ξεχνάτε Μάρτης μπαίνει σε λίγο ...
Λουκά αυτό με την Κόρινθο πολύ ωραίο ! Θα το λαβω υπόψιν !
Ούτε εγώ έχω θέμα με το μέρος αλλά βλέπεις/βλέπουμε πως από συμμετοχές δεν γεμίζουμε ούτε ταξί :rolling:

Ας το πάμε αλλιώς το θέμα αν θέλετε μπας και κάνουμε κάτι στο τέλος, για παράδειγμα του στυλ:
  • Ποιοι είναι μέσα για συνάντηση εντός Αθηνών για καφέ ή φαγητό καθημερινή απόγευμα-βραδάκι;
  • Ποιοι είναι μέσα για συνάντηση εκτός Αθηνών πχ κάποια Κυριακή;
Ανάλογα που μαζευόμαστε περισσότεροι μπορούμε στην συνέχεια να το προχωρίσουμε κτλ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MadSurfer
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 00:03
Μοντέλο: Skoda Scala
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα, Φλώρινα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από MadSurfer »

Giannis93 έγραψε: Σάβ 24 Φεβ 2024, 12:22 Καλημέρα σας.

Θα ήταν ωραία να βρεθούμε μια κυριακή για μονοήμερη. Αρκεί να με μαζέψει ο kor9
Καλά έλα και εσύ πρώτα :poke: που μας την έχεις κάνει σε όλες τις τελευταίες φορές και άσε τον Κώστα :axechase:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MadSurfer την Δευ 26 Φεβ 2024, 13:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MadSurfer
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 00:03
Μοντέλο: Skoda Scala
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα, Φλώρινα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από MadSurfer »

TORRERO έγραψε: Δευ 26 Φεβ 2024, 09:54 Εμένα, μου φαίνεται ότι πλησιάζει ο καιρός για μια ετήσια, που μπορούμε να κόψουμε και πίτα όπως παλιά!
Αν ήταν να κάνετε κάτι, θα το είχατε κάνει, τρεις μήνες το συζητάτε...
Όλοι έχουμε δυσκολίες, και η Αθήνα είναι ζούγκλα, όντως το σκέφτεσαι να πας απ' τη μια άκρη στην άλλη..
Μια 2ήμερη εκτός, θα σας(μας) κάνει όλους καλό, και αυτό τον καιρό, είναι και οικονομικά τα ξενοδοχεία...
Πρέβεζα, Λιτόχωρο, Χαλκίδα, Γιάννενα, τόσα μέρη! :bored:
Εννοείται ότι θέλουμε και εκδρομή :jumpeveryone:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Vaggelis
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: Παρ 30 Μάιος 2008, 10:30
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα - Κορωπί

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από Vaggelis »

TORRERO έγραψε: Δευ 26 Φεβ 2024, 09:54 Εμένα, μου φαίνεται ότι πλησιάζει ο καιρός για μια ετήσια, που μπορούμε να κόψουμε και πίτα όπως παλιά!
Αν ήταν να κάνετε κάτι, θα το είχατε κάνει, τρεις μήνες το συζητάτε...
Όλοι έχουμε δυσκολίες, και η Αθήνα είναι ζούγκλα, όντως το σκέφτεσαι να πας απ' τη μια άκρη στην άλλη..
Μια 2ήμερη εκτός, θα σας(μας) κάνει όλους καλό, και αυτό τον καιρό, είναι και οικονομικά τα ξενοδοχεία...
Πρέβεζα, Λιτόχωρο, Χαλκίδα, Γιάννενα, τόσα μέρη! :bored:
Μονο το πηγαινε ελα στην Πρεβεζα ειναι περιπου 200 ευρω σε διοδια και βενζινες....Για τα Γιαννενα ακομα παραπανω......Εκει τα εχω γυρισει ολα αφου καθε καλοκαιρι ειμαι εκει , και ψετος πηγα και χειμωνα.....Εχει πολλα μερη εκει να παει καποιος , αλλα πολλα τα εξοδα και τα χιλιομετρα απο Αθηνα .....
Άβαταρ μέλους
Nicholas
Member
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2020, 00:07
Μοντέλο: Kodiaq 1.5 TSI 150hp 4x2
Κωδικός Μέλους: Όχι

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από Nicholas »

Προσωπικά για μένα, η εκδρομή είναι σχεδόν απαγορευτική.

Καθημερινή απογευματόβραδο το ακούω πολύ πιο εύκολα όπως και κάποια εξόρμηση, κάποια Κυριακή πχ στην ευρύτερη Αττική (τύπου 1 - 1,5 ώρα μακριά)
underground. 13
Member
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ 22 Μαρ 2020, 23:14
Μοντέλο: Octavia 2020
Κωδικός Μέλους: Όχι
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από underground. 13 »

Για Κόρινθο κ πέριξ, είμαι κ γω μέσα για οποιαδήποτε μέρα αν κανονιστεί. Ευχαρίστως και να βοηθήσω αν χρειαστεί σχετικά με πληροφορίες ή διαδικαστικο σε μαγαζιά κλπ
Άβαταρ μέλους
satanskull
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 3094
Εγγραφή: Παρ 25 Νοέμ 2016, 17:57
Μοντέλο: Octavia 2 1.8 tsi.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από satanskull »

:stickwhack: mpla mpla mpla.........προεχει η πιττα και ας ειναι και στη κορινθο.........ολο και καποιο σκ ολοι παμε 50-60 χλμ.........το πολυ το κυριε ελεησον........λοιπον οι αρμοδιοι να ορισουνν μερα και ωρα..........και μετα πρεπει να παμε και την ετησια εκδρομη.......ελα γτ σκουριασαμε.
Εικόνα :angel12: SATAN RULES :angel12:
Άβαταρ μέλους
TORRERO
SkodaFan For Life!
Δημοσιεύσεις: 8903
Εγγραφή: Σάβ 07 Νοέμ 2009, 19:15
Μοντέλο: Octavia 5 VRS
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Συναντήσεις μελών ΑΘΗΝΑΣ

Δημοσίευση από TORRERO »

satanskull έγραψε: Κυρ 03 Μαρ 2024, 10:59 :stickwhack: mpla mpla mpla.........α..........και μετα πρεπει να παμε και την ετησια εκδρομη.......ελα γτ σκουριασαμε.
:bowblue: :thamkyou:
Service by Koret :autodriving:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις Αθήνας”