GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
angelosgt193

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από angelosgt193 »

παιδια το εργαλειο πηγε για τοποθετηση και πεμπτη με παρασκευη θα το εχω στα χερια μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
μολις το παρω θα ανεβασω και φοτο :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

angelosgt193 έγραψε:παιδια το εργαλειο πηγε για τοποθετηση και πεμπτη με παρασκευη θα το εχω στα χερια μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
μολις το παρω θα ανεβασω και φοτο :idea: :idea:
θα περιμενω με αγονια τις φωτο....ποσο θα σου κοστισεις να μας πεις για να ξερουμε τι μας περιμενει ...........
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ μολις με ενημερωσαν απο την σεατ οτι αυριο το μεσημερη τα αλα 6 κοματια ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ θα παρακλεσω τους φιλους που δεν εχουν εξοφλησει αυριο οποσδηποτε να το κανουν για να τα παρω το σαβατο και να τα παραλαβεται,διαφορετικα θα παρω μονο τα 4 ΕΞΟΦΛΗΜΕΝΑκαι φυσικα αυτα θα αποστειλω τα ανεξοφλητα θα παραμεινουν στην σεατ ,επισης δεν θα εχω χρονο να ασχοληθω περαιτερω με το θεμα μετα το σαβατο ευχαριστω ,ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ :D :D
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

αντε ρε νευρικε κανε τα κουμαντα να ειναι εδω το σαββατο! :D
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

τα πηρες τα ψυγειαααααααα.....
αντε γιατι ζεσταινομαι
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από Sailing »

Υπομονή και θα σας ενημερώσει!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gta__156

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ μολις με ενημερωσαν απο την σεατ οτι αυριο το μεσημερη τα αλα 6 κοματια ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ θα παρακλεσω τους φιλους που δεν εχουν εξοφλησει αυριο οποσδηποτε να το κανουν για να τα παρω το σαβατο και να τα παραλαβεται,διαφορετικα θα παρω μονο τα 4 ΕΞΟΦΛΗΜΕΝΑκαι φυσικα αυτα θα αποστειλω τα ανεξοφλητα θα παραμεινουν στην σεατ ,επισης δεν θα εχω χρονο να ασχοληθω περαιτερω με το θεμα μετα το σαβατο ευχαριστω ,ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ :D :D
πες μου που θες να βρεθουμε αυριο για να σου δωσω τα λεφτα στο χερι και να παραλαβω το κουλερ.
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

gta__156 έγραψε:
ΝΕΥΡΙΚΟΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ μολις με ενημερωσαν απο την σεατ οτι αυριο το μεσημερη τα αλα 6 κοματια ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ θα παρακλεσω τους φιλους που δεν εχουν εξοφλησει αυριο οποσδηποτε να το κανουν για να τα παρω το σαβατο και να τα παραλαβεται,διαφορετικα θα παρω μονο τα 4 ΕΞΟΦΛΗΜΕΝΑκαι φυσικα αυτα θα αποστειλω τα ανεξοφλητα θα παραμεινουν στην σεατ ,επισης δεν θα εχω χρονο να ασχοληθω περαιτερω με το θεμα μετα το σαβατο ευχαριστω ,ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ :D :D
πες μου που θες να βρεθουμε αυριο για να σου δωσω τα λεφτα στο χερι και να παραλαβω το κουλερ.
Aυριο το πρωι θα προσπαθησω να παω να τα παρω αν θες κανε μου ενα τηλ μετα τις 11.30 για τι δουλευω αν τα παρω αυριο θα τα στειλω κιολας φιλε ntalas,και σε ολους του ς φιλους στην επαρχια αν θυμαμαι καλα 4 ειναι για επαρχια !!υπομονη τελειωνουμε παιδια.
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

ενημερωσε και μενα αρη για να ξερω!
Άβαταρ μέλους
gta__156

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

εξοφλησα - παρελαβα .
Ευχαριστω τον Νευρικο ( που απο κοντα δεν ειναι νευρικος ) μια χαρουλα ειναι το παλικαρι :) για το ολο τρεξιμο .
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ntalas »

περιμενω να ερθει η δευτερα να παραλαβω και εγω και μετα παμε για τοποθετηση(αλλη φλιβερη ιστορια)
ξεχασα να ευχαριστισω τον φιλο μας νευρικο για τον κοπο του και το τρεξιμο του και συγνωμη αν τον κουρασα.....
ευχομαι σε ολους καλη τοποθετηση χωρις παρατραγουδα και πολλα και καλα χιλιομετρα(απροβληματιστα)
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

τελος καλο ολα καλα κυριοι!!εξοφληθησαν ολα απεσταλησαν ολα στην επαρχια και οι της αττικης τα παρελαβαν, ειχα την ευκαιρια να γνωρισω τον spiroRS Kai ton GTA 156 και εχω να πω οτι ειναι μαμο τα παιδια θα χαρω και ανυπομονο να σας γνωρισω ολους απο κοντα και χαρηκα πολυ που ολα πηγαν κατευχην και σχετικα γρηγορα θελω να πιστευω !οι φιλοι απο την επαρχια μολις τα λαβουν να μας ενημερωσουν.......ΝΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ...............ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΣΩ :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

εχουμε και την τοποθετηση κομαντα μην ξεχνιομαστε !!!ποσοι να ΜΑΣΤΕ ΑΡΑΓΕ??
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από giannisioannidis »

νευρικε σε ευχαριστουμε ολοι να εισαι καλα και ευχομαι να τα πουμε απο κοντα σε καμια συναντηση!εκανες πολυ τρεξιμο μπραβο σε ευχαριστω! :D οταν το παραλαβω θα ποσταρω και εγω!αντε guys και καλες ξεπαγιασματα! :D
Άβαταρ μέλους
gta__156

GROUP BUY - Fmic για Octavia I & Τοποθέτηση

Δημοσίευση από gta__156 »

εχουμε και την τοποθετηση κομαντα μην ξεχνιομαστε !!!ποσοι να ΜΑΣΤΕ ΑΡΑΓΕ??
μεχρι τωρα για ομαδικη τοποθετηση ειναι οι

Nickmandal
spiroRS
GTA 156
Neyrikos


Αλλος ενας να βρεθει παιδια να κανουμε αλλη μια ερωτησουλα ποσο θα μας κοστισει η ομαδικη σε 5 αυτοκινητα .τεταρτη εχω ρεπο και παω για να ρωτησω καραμπελα εγω και απο οτι ειπαμε με τον ΝΕΥΡΙΚΟ θα ρωτησει σε Μαυροειδακο . οσοι ενδιαφεροντε να ενημερωσουν εγκαιρος γιατι δεν νομιζω να καθυστερησουμε την τοποθετηση ....
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”