GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Ομαδικές Αγορές

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέο θέμα ή ποστάρετε συμμετοχή σε GROUP BUY διαβάστε τους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ GROUP BUYS... ΕΔΩ
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Παιδια καλησπερα σας

Ρε συ Γιαννη αφου σου ειπα παληκαρι μου , οτι μολις θα θα σας ειδοποιησω και θα σας τις στειλω .Τι να τις κανω να τις κρατησω . Γι 'αυτο μην ανησυχεις μολις τις παρω θα δωσω τη λιστα με τα ονοματα στον ανθρωπο και θα τις στειλουμε σ' ολους σας.
Δεν χρειαζεται να χαλιομαστε χρονιαρες μερες που ειναι .Εξαλλου για σας θα ειναι σαν Χριστουγγενιατικο δωρο στο αυτοκινητο σας και στους εαυτους σας!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

Παρέλαβα σήμερα οκ . Να ευχαριστήσω τον Νικόλα για τον όλο κόπο και ταλαιπορία που τράβιξε για εμάς!!!

Επίσης να ρωτίσω ποιός απο εμάς την έχει βάλει στο αμάξι του ? θέλω να τον ρωτίσω κάπι περι της εφαρμογής της.

Ευχαριστώ Χρήστος
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από NIKOLAS »

To group-buy των θολομπαρων τελειωσε πιστευω με επιτυχια .Ολοι παραλαβατε πιστευω τις θολομπαρες εκτος απο τον φιλο μου τον Κωστα (DIVER) με τον οποιο εχω ερθει σε επικοινωνια μαζι του και του εξηγησα το προβλημα που αντιμετωπιζουμε. Την ερχομενη Πεμπτη θα την εχει και αυτος στα χερια του , μετα την μ@Λ@Κ&Α του προμηθευτη να στειλει 9 τμχ απο τα 10 που ειχαμε παραγγειλει.Το προβλημα ομως λυθηκε .Εβαλα το δικο μου να ψαξει σ'ολη την Ελλαδα, να βρει, για να την παραλαβει και ο Κωστας μαζι με τους αλλους, ομως ειμασταν ατυχοι και δεν βρηκαμε τιποτα . Τελικα δοθηκε παραγγελια στον ιδιο , του ειπαμε την μ........κια που εκανε και τελικα θα μας την στειλει , πρωτα ο Θεος , την αλλη Πεμπτη και ετσι θα την παραλαβει και ο Κωστας. Ο Κωστας ηταν ο ατυχος της κληρωσης που εκανα, για να δω ποι,ος θα ηταν αυτος που δεν θα παραλαμβανε την θολομπαρα στην ωρα του .
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ ΣΥ ΚΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ .ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΣΤΡΙΒΗΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ .....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΓΙΑΝΝΗ .... ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΣΤΡΙΒΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ .............
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307

GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ8307 »

Νικο σε ευχαριστω για το τρεξιμο που εκανες για να παρουμε εμεις της θολομπαρες,μπραβο να εισαι καλα και καλες γιορτες να εχεις! :D :D
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από Giouvas »

Σημερα παρελαβα τη θολομπαρα και εγω... να ευχαριστησω και εγω τον Νικολα για το τρεξιμο και την εξυπηρετηση.....

Καλες γιορτες φιλε και καλη χρονια.... και παλι ευχαριστω 8) 8) 8) !
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
DIVER

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από DIVER »

Νικόλα δεν τρέχει τίποτα και μια και δυο εβδομάδες να αργήσει, και μόνο ο κόπος και το μεράκι σου αξίζει κάθε αναμονή 8)
Καλές γιορτές σε εσένα και την οικογένειά σου :P
Άβαταρ μέλους
gladiator78
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 12:57
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από gladiator78 »

Παρέλαβα και εγώ σήμερα.Ευχαριστώ πολύ Νικόλα για όλα και καλές γιορτές
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από Sailing »

Νικόλα έχουν παραλάβει όλοι?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
giannisioannidis

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από giannisioannidis »

παιδια παρελαβα και εγω την θολομπαρα σημερα!

Νικολα σε ευχαριστω πολυ για το τρεξιμο σου!

πιστευω να στριβω τωρα με τα μπουνια οπως ειπες!
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από ntalas »

παρελαβα χθες και σημερα την εβαλα...
σ'ευχαριστουμε νικο για οτι εκανες
χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους με χαρα-υγεια-ευτιχια και κυριως ΚΑΛΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
Tour1,8TABT
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2008, 14:04
Μοντέλο: tour1,8
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από Tour1,8TABT »

μπορεις να μοθ πεις πως την έβαλες σε ποια σημεία εχει εφαρμογη ?

Ευχαριστώ Χρήστος
Άβαταρ μέλους
ntalas

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από ntalas »

χρειαστηκα ενα επαναφορτιζομενο,3 μεγεθη τριπανια,4 13αρες χοντροπασες βιδες (με το καταλληλο φυσικα καριδακι),ενα στιλο για σιμαδεμα και εναν ατομο ακομα
απλα επειδη δεν εφαρμοζει ακριβως,θελει δουλεια.
εβγαλα τελειως τα παξιμαδια απο την μεση,εβαλα πασοκολλα για να κολλισει καλα,και τροχισα λιγο απο την εσωτερικη της αριστερης μεριας το πιατελο την θαλαμπαρας και μπηκε πολυ ανετα μετα.
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Νικολα καλησπερα .........

Πλην του Κωστα (DIVER) , που δεν την παρελαβε και θα την παρει πιστευω την αλλη Πεμπτη λογω ενος προβληματος που παρουσιστηκε στην αποστολη , το οποιο το εξηγω παραπανω , ολοι οι αλλοι πρεπει να τις παραλαβανε και να τις εχουν φορεσει , τουλαχιστον , στα αυτοκινητα τους .Αντε ρε τυχεροι ...και καλα κρατηματα και στροφιλικια !!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gladiator78
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 12:57
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από gladiator78 »

Egώ την έβαλα σήμερα ήθελε λίγο κόψιμο σενα σημείο όπωσ είπε και κάποιοσ άλλος πρίν.ψιλΟπράγματα είδα σε μια στροφή που μπήκα εδώ στη Χαμοστέρνας,μάλλον και με μιά ψαλιδόμπαρα μελλοντικά ίσως φανεί κάποια διαφορά
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GROUP BUY - Μπάρα θόλων για Octavia

Δημοσίευση από Sailing »

Νικόλα σε ευχαριστώ. Κώστα όταν παραλάβεις με το καλό ενημέρωσε με για να κλειδώσω το topic.
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Group Buys”