5o Track Event H.A.C. 2010

Εκθέσεις αυτοκινήτου, επιδείξεις και άλλα...

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Οι συμμετοχές του 5o Track Event H.A.C. 2010

Το Skodafans ειναι στην 3η και 4η ομάδα της Κυριακής.Manos76 εισαι μονος σοτ στην 4η διότι εισαι άπειρος στην πιστα και δεν εχει περυσινό χρονομετρημένο.Δύστυχος δεν μπορούσα να σε βάλω στην 3η ομάδα θα ήταν και λίγο επικίνδυνο και δεν αποφασίζω μόνο εγώ στο HAC.Δεν πειράζει,παλι θα το απολαύσεις κι ας μην σε κυνηγάω :D :D


Ομάδες Σαββάτου
http://www.prcclub.gr/Shows/TrackDays/5 ... turday.pdf
Ομάδες Κυριακής
http://www.prcclub.gr/Shows/TrackDays/5 ... Sunday.pdf
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από manos_76 »

No problemo! Ότι είναι πιο σωστό και ασφαλές. Άρα μπορεί να εχω την ευκαιρία να σας φιλμαρω λιγουλακι πρώτου μπω.
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Οριακά,γιατι θα πρέπει να εισαι έτοιμος στην γραμμή εκκίνησης 5 λεπτά πριν τελειώσουμε,άρα έχεις λίγο χρόνο. :D
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kpap
Member
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 08:10
Μοντέλο: Octavia 1.8 20VT
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από kpap »

*Roadrunner* έγραψε:Οριακά,γιατι θα πρέπει να εισαι έτοιμος στην γραμμή εκκίνησης 5 λεπτά πριν τελειώσουμε,άρα έχεις λίγο χρόνο. :D
Παίζει να μπει κάποιος συνοδηγός και να τραβάει βίντεο ; Τι κόστος συμμετοχής έχει;
Σύνδεσε τα ψιψιψίνια με τα κοκοψόψαρα και θα δουλέψει ...
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Ο συνοδηγός δεν έχει κανένα κόστος,μια υπεύθυνη δήλωση χρειάζεται μόνο και ταυτότητα.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από manos_76 »

Πιστεύω πως θα χεστω από την χαρά μου στην πίστα! Αρα το κράνος θα λειτουργησει και ως γκιογκιο! :lol:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Μην ξεχάστε τα κράνη σας,τους πυροσβεστήρες,τις υπεύθυνες δηλώσεις και τα αυτοκόλλητα που θα σας δώσω απο εβδομαδα.Χωρίς τα παραπάνω ούτε την πύλη δεν περνάτε φέτος :|
Αντε την υπεύθυνη δήλωση την παίρνεις και απο την γραμματεία,θα έχουμε καβαντζα και για συνοδηγούς.
Μετα την πρωινή ενημέρωση οδηγών ο καθένας με την υπεύθυνη δήλωση και το δίπλωμα θα παίρνει σενσορα ο οποίος θα επιστρέφεται στο τέλος την ημέρας.
Όποιος δεν παρακολουθήσει την ενημέρωση δεν παίρνει σενσορα,δεν παραδίδει υπεύθυνη δήλωση άρα δεν τρέχει.
Η ενημέρωση είναι για την σωστή συμπεριφορα στην πίστα,εξηγεί την ιδιότητα της κάθε σημαίας,αναφέρει τα επικίνδυνα σημεία της πίστας και κάποιες συμβουλές αποφυγής ατυχήματος,γι αυτο πρεπει να την παρακολουθήσουν όλοι και δεν θα επαναληφθεί το φαινόμενο να παιρνει ένας τον σενσορα για ολη την ομάδα και να χάνουμε τον μπούσουλα στην γραμματεία.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από kdouris »

Άρα να πιάσω στην πάρλα κανα 2 μπας και ξεχαστούν και μπω εγώ!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Τα αυτοκόλλητα ειναι ετοιμα.Θα τα εχω στα χερια μου την Κυριακή το βράδυ.
Με τον Nizami και τον Calasirian μένουμε κοντά,οποτε Μανο τα δικα σου θα τα δωσω στον Πετρο να τα εχει στο μαγαζι να περάσεις να τα πάρεις.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από manos_76 »

*Roadrunner* έγραψε:Τα αυτοκόλλητα ειναι ετοιμα.Θα τα εχω στα χερια μου την Κυριακή το βράδυ.
Με τον Nizami και τον Calasirian μένουμε κοντά,οποτε Μανο τα δικα σου θα τα δωσω στον Πετρο να τα εχει στο μαγαζι να περάσεις να τα πάρεις.
Danke!
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Απο χθες το βράδυ εχω τα αυτοκόλλητα συμμετοχών στα χέρια μου.Τα μόνα αυτοκόλλητα που περιμένουμε να εκτυπωθούν είναι τα διακριτικά ημέρας και ο αριθμός ομάδας.Αυτα θα σας τα δώσω Κυριακή πουρνό πουρνό στην πύλη.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από RoadRunner »

Αυτοκόλλητα πήραν οι Νιζαμης,Calasirian,εγω φυσικα :D και Μανο τα δικα σου τα εχει ο Νιζαμη,πετάξου να τα παρεις αν θέλεις η επικοινώνησε με τον Πέτρο να σου τα δώσει την Κυριακή που θα βρεθείτε για να έρθετε Σέρρες.
Να ξέρετε πως στης 7,30 το πρωί της Κυριακής να είστε στην πύλη.

Μετά της 8 το πρωί θα ξεκινήσει ολιγόλεπτη ενημέρωση των οδηγών,ακολουθεί η παραλαβή του σενσορα και ένα βραχιολακι για οδηγό και άλλο ενα για τον συνοδηγό (αν υπάρχει συνοδηγός) επιδεικνύοντας την υπεύθυνη δήλωση μαζί με το δίπλωμα.Ο συνοδηγός επιδεικνύει την υπεύθυνη δήλωση και την ταυτότητα του.
Οδηγός και συνοδηγός πρέπει να φέρουν κράνη οπωσδήποτε.Καλο ειναι να εχετε συμπληρωμένες τις υπεύθυνες δηλώσεις απο πριν για να μην καθυστερούμε.Αν θέλετε σε κάθε session να εχετε και διαφορετικό συνοδηγό θα πρεπει ο καθένας απο αυτους να παει στην γραμματεία και να παραδώσει την υπεύθυνη δήλωση ωστε να πάρει το κατάλληλο βραχιολακι.Επιβαίνων χωρίς βραχιολακι δεν παίρνει εκκίνηση.Αν είναι οδηγός χάνει την εκκίνηση και επιστρέφει με το όχημα του στο πάρκινγκ,αν είναι συνοδηγός κατεβαίνει απο το αμάξι.

Οσα αυτοκίνητα συμμετέχουν πρέπει να έχουν το αυτοκόλλητο με το νούμερο συμμετοχής και το αυτοκόλλητο με το νούμερο της ομάδας του όπως και το δίπλωμα οδήγησης.Δείχνοντας τα παραπάνω στην πύλη περνάει εντος χώρου πίστας.Αυτοκίνητα φίλων και γνωστών απαγορεύεται να βρίσκονται στον χώρο της πίστας,ο κατάλληλος χώρος γι αυτα ειναι στο πάρκινγκ εξω απο την πίστα.

Όποια απορία έχετε ρωτήστε με.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos_76

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από manos_76 »

Ας ελπισουμε πως μονο συννεφια θα εχει :mozilla_frown:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 5o Track Event H.A.C. 2010

Δημοσίευση από kdouris »

Γιάννη εγώ σίγουρα θα συνοδηγήσω!!!! Κάνε κουμάντο από τώρα!!!! Για το πρωινό session!!!!
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”