3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Εκθέσεις αυτοκινήτου, επιδείξεις και άλλα...

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Sailing »

Αν ήμουν εγώ με το ιστιοφόρο θα κατέβαινα μετά! :idea: :idea: :idea:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από RoadRunner »

Εμενα παλι μ'εχουν κατατρομαξει για χιονια και παρα πολυ χαμηλες θερμοκρασιες,αλλα δεν πτοουμαστε,τοσους μηνες τρεχουμε και δεν φτανουμε για να γυνει το event αλλα και η ορεξη μας ειναι τεραστια για να τρεξουμε στην πιστα,ετσι κι αλιος οι Skodaρες μας δεν εχουν αναγκη απο κρυο και χιονια,οι αλλοι να ανοισιχουνε :twisted: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Gel73 »

Ίσως την Κυριακή το πρωί να φέρω και εγώ αυτοκίνητο για να βολτάρω. :roll:
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από RoadRunner »

Gel73 έγραψε:Ίσως την Κυριακή το πρωί να φέρω και εγώ αυτοκίνητο για να βολτάρω. :roll:
Λυπαμαι που στο λεω αλλα δεν γυνεται,η πιστα ειναι κλεισμενη απο περισι και μεσα μπαινουν μονο τα αυτοκινητα που εχουν δηλωσει συμμετοχη και θα εχουν τα ειδηκα αυτοκολλητα,λυπαμαι αλλα δεν γυνεται να μπει καν αυτοκινητο μεσα το οποιο δεν θα ειναι δηλομενο στην λιστα που θα βρησκεται στην πυλη εισοδου. :|
Ας μου το ελεγες κανα μηνα πρην να σ'εβαζα στην λιστα,ενα ποσο των 30€ θα πληρονες(σηγουρα το προβλημα δεν ειναι τα χρημματα) και θα βολταρηζες και συ με μας :)
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kdouris
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2950
Εγγραφή: Δευ 12 Νοέμ 2007, 15:39
Μοντέλο: FABIA NIZAMISEDITION
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ & ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από kdouris »

Πάντως εδώ έχει μια τρελή λιακάδα. Αύριο το πρωί το meteo λέει για τις 08:00πμ 9C, 83% υγρασία,4 μποφόρ (το μόνο που με ανησυχεί) και σύννεφα. Μεσημέρι 14:00 13C 79% υγρασία 4 μποφόρ και ασθενής βροχή.
8) Κυριακή πέφτει η θερμοκρασία (0C το πρω, 6C το μεσημέρι), λίγα σύννεφα και λιακάδα. Πτώση θα έχει και η υγρασία όπως και τα μποφόρ (2-3). Χαράς ευαγγέλια για τα Turbo η Κυριακή! :twisted:
Επίσης μια 4άδα θα είναι αρκετή για τον χρόνο που θα είμαστε μέσα. Πήγα τώρα το πρωί στον Μπουδούρη και έβαλα τα λάστιχα και μου είπε ότι θα αντέξουν και για όλο το ΣΚ.

Μου είπε ότι ειδικά εγώ δεν θα δω και μεγάλη φθορά στα πλαϊνά γιατί κάθε φορά που πάω και αλλάζω λάστιχα στο ίδιο χάλι τα έχω (τα πλαϊνά), αφού το γ@μ@ω το αμάξι στις στροφές! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kdouris την Παρ 21 Νοέμ 2008, 09:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όταν μεγαλώσω, θα πάρω GT-R!!!
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Gel73 »

ROADRUNNER έγραψε:
Gel73 έγραψε:Ίσως την Κυριακή το πρωί να φέρω και εγώ αυτοκίνητο για να βολτάρω. :roll:
Λυπαμαι που στο λεω αλλα δεν γυνεται,η πιστα ειναι κλεισμενη απο περισι και μεσα μπαινουν μονο τα αυτοκινητα που εχουν δηλωσει συμμετοχη και θα εχουν τα ειδηκα αυτοκολλητα,λυπαμαι αλλα δεν γυνεται να μπει καν αυτοκινητο μεσα το οποιο δεν θα ειναι δηλομενο στην λιστα που θα βρησκεται στην πυλη εισοδου. :|
Ας μου το ελεγες κανα μηνα πρην να σ'εβαζα στην λιστα,ενα ποσο των 30€ θα πληρονες(σηγουρα το προβλημα δεν ειναι τα χρημματα) και θα βολταρηζες και συ με μας :)
Το αυτοκίνητο -δυστυχώς- βρέθηκε την Τετάρτη. :cry:
kdouris έγραψε:Πήγα τώρα το πρωί στον Μπουδούρη και έβαλα τα λάστιχα και μου είπε ότι θα αντέξουν και για όλο το ΣΚ.

Μου είπε ότι ειδικά εγώ δεν θα δω και μεγάλη φθορά στα πλαϊνά γιατί κάθε φορά που πάω και αλλάζω λάστιχα στο ίδιο χάλι τα έχω (τα πλαϊνά), αφού το γ@μ@ω το αμάξι στις στροφές! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από sasoyna »

αιντε λεμε οι πρωινοι να ξυπνανε με 1α καφεδακι στο χερι
και φυσικα προσεχτικα στον δρομο μιας και την εχουνε στημενη
εχω πληροφοριες απο εισαγγελικο γραφειο ξαδερφου πριν απο 10 λεπτα
Άβαταρ μέλους
bella

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από bella »

Θα μπορούσαμε να είμασταν περισσότεροι αλλά όπως και να έχει περάσαμε τέλεια!Φανταστικέ μας φωτογράφε περιμένουμε τις καταπληκτικές φωτό σου...Άν και οι περισσότερες είναι απο το αμάξι σου που το οδηγούσε ο κουμπάρος!Ά,ρε οι αδυναμίες φαίνονται!!Skodaki και κουμπάρος πρώτη μούρη! :P
Άβαταρ μέλους
CALASIRIAN

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από CALASIRIAN »

ότι μπόρεσα έκανα
Κάτω από ακραίες καιρικές συνθήκες όπου ο καιρός άλλαζε μέσα σε δευτερόλεπτα...
έρχονται και άλλες από τα περιπλεκόμενα
Άβαταρ μέλους
SCOUTer

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από SCOUTer »

καταπληκτικά περάσαμε

το SkodaFans έδωσε μία πολύ δυνατή παρουσία και αν εξαιρεθεί ο καιρός που δεν βοήθησε, οι οργανωτικές δυσκολίες (όσο αφορά τη χρονομέτρηση) και το πρόβλημα του Γιάννη (sasoyna) με τα λάστιχα, που του στέρησε μία περίοδο :| :|

η μέρα κύλησε "νεράκι" με το παρείστικο κλίμα να κοντράρει τον καιρό και την διάθεση όλων μας να ανεβαίνει λεπτό προς λεπτό :lol: :lol:

guest star ήταν σίγουρα ο "black devil" με την κορούλα του, που ξεκίνησε 02:00 τα ξημερώματα από Αθήνα για να είναι μαζί μας :lol:
Άβαταρ μέλους
sasoyna

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από sasoyna »

θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα και καλο μου φιλο και να πω οτι το αναμνηστικο στον "black devil" για την τιμη που μας εκανε
να ζητησω συγγνωμη απο τα παιδια στην επιστροφη που μετα απο το δερβενη αναγκαστικα να φυγω γρηγορα λογω αιμοραγιας που ειχα στα ουλο μου γιατι το προηγουμενο βραδυ ειχα κανει επεμβαση και ειμουν αυπνος ολη την ημερα [και δεν ξερω εαν ειμου καλος και στην παρεα μιας και ειχα το προβλημα μου
οσο για την 1η αλλαγη τετραδας στα λαστιχα που εκανα αποδειχτηκε πολυ απατη εχασα και την 1η σεσιον αλλα μετα εκανα την αλλαγη με την 2η τετραδα και ολα καλα

μολις επεστρεψα απο το νοσοκομειο και αφου μετα απο 5 ωρες σταματησαμε την αιμοραγια ολα καλα ακομα το αμαξι ειναι φορτωμενο θα δουμε αυριο το πρωι για ξεφορτωμα
αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι αργησαν να ανοιξουνε την πιστα κατα μιση ωρα και φυσικα ο καιρος με τα παιχνιδια που μας επαιξε αλλα και τα χρονομετρα τα οποια δεν ειχανε φορτισει
Άβαταρ μέλους
Gel73

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Gel73 »

Πάντως όλα τα παιδιά του fans, αποδείχτηκαν άξια των προσδοκιών, και εξαιρετική παρέα. :)
Κρίμα που είχα διάφορα τρεχάματα, και αναγκάστηκα να πάω και να φύγω δύο φορές. :cry:
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Sailing »

Παιδιά συγχαρητήρια για την παρουσία σας εκεί.
Ωραίες φωτογραφίες...κανα video τραβηξατε μήπως?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
spiros vf
Member
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 01:10
Μοντέλο: Οctavia 1.8T
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από spiros vf »

*Sailing* έγραψε:Παιδιά συγχαρητήρια για την παρουσία σας εκεί.
Ωραίες φωτογραφίες...κανα video τραβηξατε μήπως?
Παιδεια ηταν τελεια .Ο καιρος μας τα χαλασε λιγο γιατι ειχα βαλει λαστιχα πιστιαρικα αλλα τελεικα το octavia, μου εκανε τα γουστα, κρατουσε καλα στην βρεχμενη πιστα.Πολυ καλη εμπειρια .Νικο οσο για video εχω αρκετο υλικο ακομα και μεσα απο το octavia εχω τραβηξει την ωρα που γυριζω στην πιστα.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3ο NHAC Trackday στην πιστα των Σερρων.

Δημοσίευση από Sailing »

Ωραίος ρε Σπύρο...αν βρείς χρόνο και τα καταφέρεις ανέβασε.....να μας ανεβάσεις! 8)
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”