ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorikasgt

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από giorikasgt »

loipon opos katalavate apo to nickname eimai PONTIOS apo mana kai patera(gia sou re SAVVA).katagogi apo to tropiko KATO NEVROKOPI DRAMAS !!!!apo tin istoriki patrida mas ton ponto KERASOUNTA-ARGIROUPOLH.ime stratiotikos kai exo ena iperoxo koritsaki tin DESPINA.tora eimai stin SKIDRA N.PELLAS.enimerotika SAVVA paizo kementze!
Άβαταρ μέλους
Gazofonix

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Gazofonix »

Γεννημα θρεμα Θεσσαλονικη.
Καταγωγη απο Καστορια (ποτε θα παω μονιμα δεν ξερω)
Άβαταρ μέλους
RoadRunner
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21795
Εγγραφή: Τρί 13 Νοέμ 2007, 10:31
Μοντέλο: Fabia Mk1
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από RoadRunner »

Βαριέμαι να τα γράφω,τα έχουν γράψει άλλοι για εμένα οπότε δίνω λινκ :lol: :lol: :arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Wile_E._Co ... oad_Runner
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΝΕΥΡΙΚΟΣ

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από ΝΕΥΡΙΚΟΣ »

πατερας απο αρτα μανα απο κοζανη εγω γεννηθηκα θεσ/νικη και μεγαλωσα θεσ/νικη και κοζανη ....βοριος γενικοτερα ...για αυτο ειμαι και ..............ΚΟΥΚΛΟΣ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
DARK AGEL

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από DARK AGEL »

Άρτα λιεου κι κλιαιου :idea: Συνολικά από τα 36 χρόνια μου μόνο τα 7 πέρασα στην Θεσ/νικη, φοιτητής γάρ (όχι δεν έκανα 7 χρόνια νε τελειώσω την σχολή μου :twisted: ), και μετά τον στρατό για δουλειά.
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Giouvas »

Γεννημενος Θεσσαλονικη και μονιμος κατοικος αυτης... μισος Ποντιος απο τη μερια της Μανας μου και μισος Ντοπιος απο του Πατερα μου, μεγαλωσα Αμπελοκηπους Θεσσαλονικης, αλλα απο περσυ μετακομισα και μενω Τριαδι - Θερμης ( Εγινα Ανατολικος :lol: ) !!!

Ο Πατερας μου απο Στεφανινα Θεσσαλονικης ( αυτο ειναι διπλα στο χωριο Αρεθουσα ή μετα κοντα σε Ασπροβαλτα-Βρασνα ή και Ρεντινα αν αυτο σας λεει κατι 8) ) !!!

Η Μανα μου γεννηθηκε γερμανια, εχει ριζες απο Μ.Ασια,Κιλκις Και Μαυροβουνι Εδεσσας ( το οποιο ειναι και το βασικο χωριο της) του Νομου Θεσσαλονικης !!!

Αυτα τα Ολιγα :idea: :idea: :idea: !
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
Giouvas
Skodafans Gold Member
Δημοσιεύσεις: 2594
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 10:52
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Θέρμη

Re:

Δημοσίευση από Giouvas »

sasoyna έγραψε:Γεια σας
εμενα η καταγωγη μου ειναι απο κιλκις μουριες και οι 2 γονεις μου εγω μεγαλωσα αμπελοκηπους θεσσαλονικης

Υγ abtakias το καρπενησι ειναι ο αγαπημενος μου προορισμος το κατι αλλο και μετα γαλαξιδι

Οπα βρηκα πρωην γειτονα :idea: !!! εγω εμενα στη Μ.Αλεξανδρου μεχρι περσυ....... στο 52 απεναντι απο την Alpha Bank η πανω απο το Premiera το σαντουιτσαδικο αν σου λεει κατι :idea: !
Μια Πόλη..... Εικόνα, Ένα Αυτοκίνητο..... Εικόνα !!!
Άβαταρ μέλους
γιανακοπουλ/κωστας

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από γιανακοπουλ/κωστας »

ο πατερας απο αιτωλικο και η μητερα απο καλαβρυτα.
Άβαταρ μέλους
zmy5710
Member
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Σάβ 05 Σεπ 2009, 17:53
Μοντέλο: octavia rs
Τοποθεσία: πετρουπολη

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από zmy5710 »

εμενα ο πατερας μου ειναι απο την πετρινα ενα χωριο εξω απο το γυθειο και η μανα μου απο τον ορχομενο.εγω γενηθηκα πετρουπολη.
Άβαταρ μέλους
giorlesvos
Member
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Κυρ 06 Σεπ 2009, 22:31
Μοντέλο: SUPERB II 1.8 TSI
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Μυτιληνη

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από giorlesvos »

Εμενα παιδια ο πατερας μου ειναι απο Μυτιληνη.
Η μητερα μου ειναι απο Μυτιληνη.
Εγω γεννηθηκα στην Μυτιληνη.
Κ εδω κ 26 χρονια που εχω γεννηθει μενω, που αλλου, στην μυτιληνη!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
savvas
Member
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 20:27
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ 20VT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από savvas »

giorikasgt έγραψε:loipon opos katalavate apo to nickname eimai PONTIOS apo mana kai patera(gia sou re SAVVA).katagogi apo to tropiko KATO NEVROKOPI DRAMAS !!!!apo tin istoriki patrida mas ton ponto KERASOUNTA-ARGIROUPOLH.ime stratiotikos kai exo ena iperoxo koritsaki tin DESPINA.tora eimai stin SKIDRA N.PELLAS.enimerotika SAVVA paizo kementze!
Γειά σου τεμέτερον Γιωρίκα.Νά'σαι καλά και να βαράς τον κεμεντζέ :D Άν είσαι Βέροια έχει πολλά καλά παιδιά δικούς μας εκεί.Θα τα περνάς υπέροχα.Άν είσαι Σκύδρα είναι ψιλοπίκρα αλλά υπομονή έτσι είναι η δουλειά.Δεν συνεχίζω γιατί ο φίλος Νίκος που καραδοκεί ως αιλουροειδές που είναι, θα μας βγάλει ΟΦ ΤΟΠΙΚ :)
Άβαταρ μέλους
savvas
Member
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 20:27
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ 20VT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από savvas »

*ROADRUNNER* έγραψε:Το Θεραπειο ρε συ πατριδα λογικα θα το ξερεις,βασικα δεν το ξερει κανεις,προτελευταιο χωριο στο φραγμα το Αρδα.
ΘΕΡΑΠΕΙΟ ? Ε ρε κάτι πικ-νικ κάτω από το φράγμα.Δεύτερη πατρίδα ο Έβρος μετά από τα συνολικά 9 χρόνια που έζησα σ' αυτόν.ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΟΚΤΑΒΙΑ <<ΟΡΒ>> τίποτα άλλο δεν λέω.Α όταν λέω Έβρο, εννοώ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΡΥΘΡΟΠΟΤΑΜΟ ούτε καν Αλεξανδρούπολη ούτε καν ΛΑΒΑΡΑ :)
Άβαταρ μέλους
savvas
Member
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 20:27
Μοντέλο: OCTAVIA 1.8Τ 20VT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re:

Δημοσίευση από savvas »

Ren_rs έγραψε:Γεννήθηκα Αθήνα και μεγάλωσα στο Νέο Κόσμο όπου μένω μέχρι και σήμερα. Ο μπαμπάς μου είναι από το χωριό Δαύλεια Βοίωτίας στους πρόποδες του Παρνασσού και η μητέρα μου από Μεγαλόπολη Αρκαδίας. :hello2:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ. ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΕΝΤΡΟ.
Άβαταρ μέλους
The Fallen
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 1897
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2009, 19:42
Μοντέλο: Octavia 5 1.8 Tsi
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από The Fallen »

Καταγωγή και των δυο γονιών από Ακροποταμιά Άρτας.
Μπαμπάς λόγω δουλειάς, από το '71 στην Ξάνθη, όπου και γεννήθηκα το '77 και έμεινα μέχρι το '96. Θεωρώ τον εαυτό μου Ξανθιώτη, άσχετο αν τα χαρτιά λένε άλλα.
Από 19 χρονών (1996) μένω στην Αθήνα λόγω δουλειάς. Κάποτε όμως (λόγω δουλειάς) θα φύγω. Και όπου γης και πατρίς.....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος The Fallen την Σάβ 06 Φεβ 2010, 16:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Περπατώ στην γη με τα μάτια στραμμένα στον ουρανό,
γνωρίζοντας οτι...εκεί ήμουν και εκεί ανυπομονώ να επιστρέψω..
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
stelios_m

Re: ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από stelios_m »

Καταγωγή γονιών από Σκοτίνα Πιερίας. Γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Θεσσαλονίκη, μετά επιστροφή στα πάτρια εδάφη και τώρα Καρδίτσα λόγω εργασίας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”