...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Skoda Fans Club Area

Συντονιστές: tsiogeo, kor9, giannis amaliada, ABTAKIAS, Giannis93

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
gt 193

ποιος ειμαι

Δημοσίευση από gt 193 »

ειμαι ο μιχαλης απο χανια-παντρεμενος με την μαρια ρεπορτερ σε παγκρητιο καναλι(creta chanel)-ειμαι δημοτικος αστυνομικος,31 χρονων-δεν εχουμε παιδια ακομα αλλα το παλευουμε-
Άβαταρ μέλους
martselo

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από martselo »

Aς συστυθω και εγω. με λενε παναγιωτη μαστρογιαννη,και οπως καταλαβαινετε το μαρτσελο μου το κολλησαν λογω του γνωστου ιταλου ηθοποιου.μενω λιγο εξω απο την Χαλκιδα,στην Δροσια,ειμαι παντρεμενος με ενα παιδακι 15 μηνων και εχω στην κατοχη μου ενα GT193 ισως....αλογα.Μου αρεσει πολυ η μουσικη,και κανω εκπομπη σε τοπικο ραδιοφωνικο σταθμο.Επισης παιζω πολυ μπαλα.Δουλευω εδω και 11 χρονια στην IDEAL STANDARD, και εχω την τυχη να ανεβοκαταιβενω την ριτσωνα για να παω στην δουλεια μου.(ε ρε γλεντια).α ειμαι 32 χρονων.
Άβαταρ μέλους
G.pap

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από G.pap »

Ειμαι ο Γιωργος 24 ετων ειμαι απο θεσσαλονικη ειμαι στο στρατο σχεδον 5 χρονια μενω στην ορεστιαδα (λογο δουλειας) και εχω σχεση 2,5 χρονια
Αυτα!!! :)
Άβαταρ μέλους
FabiAggelos

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από FabiAggelos »

Λοιπόν..είμαι ο Άγγελος από την Αμαλιάδα Ηλείας.Είμαι 30 ετών και έχω μαζί με τον αδερφό μου τεχνική εταιρεία.Χωματουργικά-τεχνικά έργα,κατεδαφίσεις κλπ κλπ κλπ.
Ευτυχώς χόμπι μου είναι η δουλειά μου.Και λέω ευτυχώς,γιατι χρόνος για άλλο χόμπι έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει ούτε για δείγμα.Α ξέχασα..είμαι ανύπαντρος.
Χάρηκα πολύ για την γνωριμία.
Άβαταρ μέλους
gondaras

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από gondaras »

ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΚΑΜΙΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΔΥΔΗΜΑ 2.5 ΧΡΩΝΟΝ ΤΟΝ (ΓΑΒΡΙΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ :twisted: :twisted:) ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ 5 RS :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gondaras την Παρ 01 Αύγ 2008, 07:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
giorgos
Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2008, 14:21
Μοντέλο: Octavia I GT
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από giorgos »

Με λενε Γιωργο, αν δεν το ελεγε δεν πιστευω να το ειχε καταλαβει κανενας απο το nick name? :?: :lol: :?:
Ειμαι 23 παρα κατι, ειμαι απο το Βολο, αλλα λογω του επαγγελματος ( ειμαι στην πολεμικη αεροπορια και για οσους ξερουν εχω τον βαθμο του Ανθυποσμηναγου και ειδικότητα ηλεκτρονικου) ειμαι τωρα στην Καλαματα... Δε βαριεσαι θα περασει ο καιρος!!! :cry: :!: :!: :!: και οπως φαινεται στην υπογραφη εχω εν ακοκκινο GT 8) :D :D 8) :D :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
tripolitis

Τα επαγγελματά μας

Δημοσίευση από tripolitis »

Αφου υπαρχει ενοτητα απο που κρατραει η σκουφια μας και αρκετοι βρηκαν κοντοχωριανους,συγχωριανους,ακομα και μακρινα ξαδερφια :) κτλ,ειπα να ανοιξω μια ενοτητα με το επαγγελμα μας.Να υπαρχει και συνεργασια μεταξυ μας.Ξεκιναω με εμενα.Επιπλοποιος.Κατασκευες επιπλων διαφορες ξυλοκατασκευες μερεμετια.Γενικα οτι εχει σχεσει με ξυλο.εδρα Αθηνα.ετων 29 και εναμιση χρονο αρραβωνιασμενος.(και για τα επομενα 5,10,15 χρονια)Καταγωγη απο την Γορτυνια.Σαν βουνισιος λοιπον σηχαινομαι την θαλασσα.(πως καποιοι αλλοι βγηκανε καπετανιοι.. :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tripolitis την Παρ 06 Ιουν 2008, 18:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ

Re: Τα επαγγελματά μας

Δημοσίευση από ΣΤΑΥΡΟΣ »

να συνεχισω εγω. διευθυνση καθαριοτητας δημου Ν.ΙΩΝΙΑΣ τμημα αποκομιδης αποριματων.
Άβαταρ μέλους
Sailing
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 15225
Εγγραφή: Τετ 16 Μάιος 2007, 10:58
Μοντέλο: Superb 1.8Τ
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από Sailing »

tripolitis υπήρχε ήδη σχετικό θέμα οπότε τα συγχώνευσα και συνεχίζουμε εδώ! Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
koskord

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από koskord »

Αφού δεν το 'χω κάνει τόσο καιρό,ας παρουσιαστώ :salute: κι εγώ επισήμως.
Είμαι ο Κώστας,είμαι 29,αρραβωνιασμένος,μένω Κορυδαλλό
(για κανένα μήνα ακόμα, γιατί έπιασα σπίτι με τη γυναίκα Π. Φάληρο)
Όπως φαίνεται από την υπογραφή ασχολούμαι με κάτι που
πολλοί το τρέμουν :mozilla_innocent: (κακώς βέβαια)
Και για να μην το ξεχάσω Ολυμπιακός από τα γεννοφάσκια μου :D :D
Άβαταρ μέλους
DimitrisRs

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από DimitrisRs »

Ειμαι ο Δημητρης,απο το Μυροβολο Νησι της Χιου!Ειμαι 28 ετων κ ειμαι μονιμος στο στρατο ξηρας,στο Μηχανικο.
Ειμαι μισος Χιωτης κ μισος Περιστεριωτης (εκ Αθηνων).Τα τελευταια 7 χρονια ειμαι Χιο + 2 που ημουν Αλεξ/πολη κ ναι ναι ναι,ειμαι παρα πολυ ευτηχης που ειμαι μελος του SkodaFans :!: :!: :P
NIKOLAS
Skodafans Silver Member
Δημοσιεύσεις: 690
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 21:16
Μοντέλο: OCTAVIA RS5
Κωδικός Μέλους: Ναι
Τοποθεσία: LARISA

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Είμαι ο Νίκος,γεννήθηκα και διαμένω στη Λάρισα,(forca ΑΕΛΑΡΑ-Βυσινί αρμάδα),είμαι 44 χρονών παντρεμένος με μια Καβαλιώτισα πόντια,σύπερ ΟΥΑΟΟΟΟΥ!!!!,η οποία μου πρόσφερε δυό κοράκλες 16,5 και 12,5 χρονών.Είμαι Μηχανολόγος-Μηχανικός και εργάζομαι στην ΙΝΤΡΑΚΑΤ (Ιντρακόμ κατασκευές),εταιρεία του ομίλου της Ιντρακόμ του περιβόητου ΣΩΚΡΑΤΗ :evil: :evil: :evil:
Αυτή τη στιγμή έχω στα χέρια μου μια πολύ όμορφη τσέχα, blue race, OCTAVIA RS5,αυτή και αν είναι πολύ ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Αυτά τα λίγα για τον "NIKOLA" :blob8: :blob8: :blob8:
BLUE THUNDERSTORM RS5 Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
angelosgt193

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από angelosgt193 »

ειμαι ο Αγγελος γενηθηκα και μεγαλωσα στη ροδο η καταγωγη μου ειναι απο συμη ειμαι 26 ετων παντρεμενος με ενα αγορακι 11 μηνων ,η δουλεια μου ειναι ξυλουργος και το αμαξακι που εχω ειναι ενα gt
Άβαταρ μέλους
PIRAVLOS COLT

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από PIRAVLOS COLT »

Μενω στα Βριλλησια ειμαι ανυπαντρος (...καμια ελευθερη που να θελει να παντρευτει???) και ειμαι οδηγος στην ΕΘΕΛ (μπλε λεωφορεια).
Άβαταρ μέλους
tassos

Re: ...ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Δημοσίευση από tassos »

Παιδια ειμαι ο tassos ειμαι 32 ετων παντρεμενος εδω και 2 χρονια αλλα ζω με την γυναικα μου 11 χρονια και απο επαγγελμα καθομαι εδω και 4 χρονια!!!!!!!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Skoda Fans Club”